skionline.pl stacje Czechy Karkonosze wyślij link znajomemu dodaj opinię

Černý Důl
SkiResort Cerna hora - Pec

Stacja narciarska Černý Důl jest częścią największego regionu narciarskiego, który oferuje najwięcej tras zjazdowych na 1 skipass (41 km) w Czechach.

Ośrodek Černý Důl jest ośrodkiem odpowiednim dla rodzin z dziećmi i początkujących. Szerokie trasy docenią również doświadczeni narciarze. Ośrodek ma trasy o długości do 1400 m, 2 koleje krzesełkowe, 6 orczyków i nowocześnie wyposażony KIDpark z ruchomym chodnikiem do nauki jazdy.

Ośrodek Černý Důl jest częścią SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, regionu narciarskiego, w którym obowiązuje jeden skipass w ośrodkach Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa i Svoboda nad Úpou.

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC oferuje gościom różnorodne tereny narciarskie z trasami zjazdowymi o łącznej długości 41 km (z czego 75% sztucznie naśnieżanych). Wyposażony jest w 1 kolej gondolową, 7 kolei krzesełkowych, 30 wyciągów orczykowych i 3 ruchome chodniki. W czterech z pięciu ośrodków narciarze wypróbować mogą trasę slalomu giganta z pomiarem czasu. Do nauki jazdy dla dzieci idealny jest ośrodek Černý Důl z nowocześnie urządzonym KIDparkiem. SkiResort ČERNÁ HORA dba również o regularne przygotowywanie 90 km tras do narciarstwa biegowego.

Na nartach możecie jeździć codziennie w innym regionie. Możecie wybierać z dziesiątek kilometrów tras zjazdowych o różnym stopniu trudności i długości. Karkonosze wschodnie są jedynym miejscem w Czechach, gdzie jeździcie na nartach w pięciu stacjach na jednym karnecie.

Transport narciarzy między poszczególnymi ośrodkami SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC zapewniony jest w sezonie dzięki skibusom kursującym na 3 głównych liniach, dodatkowo do dyspozycji jest też sieć tzw. autobusów CITY w ośrodkach Janské Lázně, Pec pod Sněžkou i Černý Důl. Transport narciarzy do miejsc, gdzie można pojeździć na nartach wieczorem, zapewniają trzy linie skibusów.
czytaj więcej
Info o ośrodku
dywany orczyki krzesła gondole koleje linowe koleje linowo-torowe naśnieżanie
1 4 2 tak
Ilość tras zjazdowych:11 szt.
Długość tras zjazdowych:7.17 km
- trasy łatwe4.52 km
- trasy średnie2.65 km
Wysokość: 620 - 865 m n.p.m.
Sezon narciarski od grudnia do marca
Mapa ośrodka
Dla narciarzy
narciarstwo tourowe:
stok dla dzieci:
oświetlony stok:
skibus:
bramki automatyczne:
wyciąg dla dzieci:
park dla dzieci:
pomiar prędkości:
Po nartach - apres ski
kuligi:
rakiety śnieżne:
spacery zimowe:
opieka nad dziećmi:
karczmy i restauracje:
bary i chaty narciarskie:
Hotele w ośrodku
Booking.com
Kontakt
Ośrodek:MEGA PLUS s.r.o.
Adres:Černohorská 265 542 25 Janské Lázně
Telefon:+420 840 888 229
WWW:www.skiresort.cz/skiarealy/cerny-dul
Zobacz
Co nowego w SkiResort w Czechach w tym sezonie?
SkiResort przygotowany do sezonu
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020