skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Freeski karnet na stok gratis!

2017.02.23
Freeski karnet na stok gratis!
Kliknij, aby powiększyć.
Freeski karnet na stok gratis!
A gdyby tak wymarzony wyjazd na narty okazał się tańszy niż myślisz? Od razu pojawia się pytanie czy to w ogóle jest możliwe żeby było coś za darmo? Otóż jest takie rozwiązanie. Idea zowie się Freeski! Czyste szaleństwo można by pomyśleć. Jest to jednak dość przemyślane przedsięwzięcie, już wyjaśniamy o co tak naprawdę chodzi i w jaki sposób to działa.
Oferty z Freeski to nic innego, jak karnet gratis, ale jak to zawsze bywa, gratis musi być do "czegoś". Są to bowiem pakiety wyjazdów do ośrodków narciarskich wraz z noclegami, w których cenie mamy zawarty karnet zjazdowy za darmo właśnie, inaczej mówiąc wliczony w cenę pobytu. Prosta zasada: płacisz za spanie i masz darmowe szusowanie. Darmowe zjazdy są proponowane fanom sportów zimowych poza sezonem wysokim czyli w początkowych i końcowych tygodniach jego trwania. Okres Freeski trwa do ok. 18 grudnia i od 1 marca do momentu, kiedy jest śnieg. Płacimy więc jedynie za dojazd, nocleg i wyżywienie w ośrodku dającym nam taką możliwość spędzenia czasu.

Brzmi nieźle co? Jednak może się pojawić wątpliwość, jest to oszczędność czy pułapka?
Biorąc pod uwagę fakt, że to właśnie karnety często gęsto podwyższają nam wydatek na wyjazd to wygląda na to, że jest to dość dobre rozwiązanie. Zdarza się bowiem tak, że karnet w szczycie sezonu może kosztować tyle co zakwaterowanie razem z karnetem poza sezonem! Cały "myk" polega na tym, że nie może to być wyjazd jednodniowy, ale minimum dwa dni. Matematyka musi się zgadzać, warto więc się zastanowić i przeliczyć wyszukane oferty. Po raz pierwszy takie usługi wprowadzili Włosi i to tam właśnie idea ta jest najbardziej rozwinięta, i mamy największą liczbę ośrodków do wyboru. Jednak Włochy to nie Polska i trzeba tam dojechać, więc koszt dojazdu rośnie.

W Polsce możemy skorzystać z programu Freeskihotele.
Gromadzi on hotele i pensjonaty w Małopolsce, które od 1 marca oferują dla swoich klientów karnet na stok gratis . Wystarczy wejść na stronę i wybrać odpowiedni nocleg. Jeździmy do końca sezonu, czyli do momentu do kiedy jest śnieg.

Jak skorzystać z Freeski?
Jak skorzystać z Freeski?

W programie FreeSKI Hotele uczestniczą trzy stacje narciarskie:
Czarny Groń w Rzykach,
Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój,
Kasina SKI w Kasinie Wielkiej.

Czarny Groń w Rzykach to dwie koleje krzesełkowe, w tym jedna 6-osobowa z osłonami, dwa orczyki, trasy dla początkujących, jak i dla zaawansowanych oraz Snowpark okrzyknięty przez narciarzy i snowboardzistów jako najlepszy snowpark w Polsce.
Czarny Groń to kompleksowa oferta dla miłośników białego szaleństwa. Obiekty i teren przeznaczony do uprawiania sportów zimowych są położone głęboko w dolinie na północnych stokach Beskidu Małego, co gwarantuje utrzymanie śniegu aż do późnej wiosny!
Stacja narciarska istnieje już od kilku lat, jego oferta jest z sezonu na sezon poszerzana o nowe atrakcje i udogodnienia. Obecnie w jego ramach funkcjonuje Tiger Snowpark - dla fanów freestyle'u, cztery oświetlone trasy zjazdowe wraz z nowoczesnymi wyciągami, wypożyczalnie sprzętu, knajpa ze smakowitą kuchnią. Zapaleni narciarze i fani deski na pewno będą bawić się doskonale, a początkujący… Co roku na wydzielonej części stoku działa certyfikowana szkoła narciarstwa i snowboardu, profesjonalni instruktorzy nauczą szusować każdego, bez względu na wiek!
Trasy narciarskie są ratrakowane i naśnieżane, przeszkody w Tiger Snowparku są zmieniane i testowane, a do tego częste eventy i zawody - tu naprawdę nuda się nie uda. Udogodnieniem są busy, które zapewniają transfer na stok z i do Hotelu.

Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój to 10 tras zjazdowych o różnej skali trudności, nowoczesna, 6-osobowa kolej wyprzęgana firmy Doppelmayr, kompleks wyciągów orczykowych oraz "Zimowy plac zabaw Kubuś-Ski" na wyciągu szkoleniowym dla dzieci. Tutaj również na nudę nie można narzekać. Codziennie odbywa się SKI After Party, zabawa przy muzyce, a po niej można skorzystać z jazdy nocnej. Dla dzieci organizowana jest Bitwa na śnieżki. W ośrodku zaplanowano także liczne imprezy i zawody dla wszystkich grup wiekowych. Ośrodek jest znany od wielu lat i bardzo popularny, szczególnie wśród tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie.

Kasina SKI w Kasinie Wielkiej to najlepszy z położonych najbliżej Krakowa stoków narciarskich o średniej trudności obsługiwany przez 6-osobową kolej.
Stacja narciarska Kasina Ski znajduje się w rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk. Bardzo cenią sobie tą stację narciarze, którzy nie lubią łatwych zjazdów. To najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, naśnieżany i oświetlony stok narciarski, określany jako średnio trudny. Jego cechą charakterystyczną jest jednolite pochylenie (21%) na całej długości trasy, co oznacza wyśmienitą jazdę zarówno dla początkujących, jak i wytrawnych narciarzy.
Trasy zjazdowe (niebieska i czerwona) o łącznej długości prawie 2700 metrów i różnicy wzniesień 290 metrów prowadzone są w całości w lesie, co polepsza parametry zjazdowe oraz pozwala na przyjemną jazdę nawet przy silnych, porywistych wiatrach. Dla stawiających pierwsze kroki na nartach proponujemy trasę zieloną na specjalnie przygotowanej oślej łączce wraz z 120 metrowym wyciągiem talerzykowym. Stacja narciarska Kasina Ski zaprasza do korzystania z krzesełkowej, sześcioosobowej kolei linowej o długości 1100 metrów. Wyjazd na stację górną (900 m.n.p.m.) trwa niespełna 6 minut.

Jak skorzystać z Freeski?


Wystarczy wejść na stronę www.freeskihotele.pl i wybrać miejsce noclegowe, zarezerwować
i korzystać z darmowej jazdy.

Tagi: #ośrodki narciarskie #freeski #czarny groń #kasinaski #słotwiny arena #hotele

Powrót

Zobacz
Słotwiny Arena w Krynicy - warunki 01.2017
Słotwiny Arena w Krynicy - warunki 01.2017
Słotwiny Arena w Krynicy - warunki 01.2017
Czarny Groń - styczeń 2017
Czarny Groń - styczeń 2017
Czarny Groń - styczeń 2017
Untervernatsch Untervernatsch

Schnalstal
Południowy Tyrol, Włochy

Alagna Experience Resort Alagna Experience Resort

Alagna Valsesia
Piemont, Włochy

Sonnberg Ferienanlage Sonnberg Ferienanlage

Flachau
Kraj Salzburski, Austria

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Hotel Salzburger Hof Hotel Salzburger Hof

5652 Dienten am Hochkönig
Kraj Salzburski, Austria
Hotel Taufers Hotel Taufers

39032 Mühlen in Taufers
Południowy Tyrol, Włochy
Ganischgerhof Mountain Resort & Spa Ganischgerhof Mountain Resort & Spa

39050 Deutschnofen-Obereggen-Eggen
Południowy Tyrol, Włochy
7 noclegów - od 1038,00 € za pokój
3 noclegi - od 469,00 € za osobę
7 noclegów - od 1038,00 € za osobę
7 noclegów - od 978,50 € za osobę
7 noclegów - od 389,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.