skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Karnet całoroczny na który nigdy nie jest za późno!

2020.02.12
Karnet całoroczny na który nigdy nie jest za późno!
Kliknij, aby powiększyć.
Karnet całoroczny na który nigdy nie jest za późno!
Zaczynasz ferie w połowie zimy? Zastanawiasz się czy nie jest za późno na zakup karnetu sezonowego? Przekonamy Cię, że jest na rynku taki karnet, na który nigdy nie jest za późno! Mowa tu oczywiście o karnecie 365 dni czyli karnecie CAŁOROCZNYM Grupy Pingwina www.nudasienieuda.pl, w której skład wchodzi pięć stacji w Polsce.
Karnet 365 przechodził wiele ewolucji, był sprzedawany w wersji SKI, w wersji BIKE oraz SKI&BIKE, obecnie jego formuła została odnowiona i maksymalnie uproszczona. Grupa Pingwina proponuje jeden całoroczny karnet w trzech atrakcyjnych progach cenowych:
199 zł - dzieci (urodzeni po 30.11.2012r.)
699 zł - junior (urodzeni po 30.11.2004r.) senior (urodzeni przed 30.11.1959r.)
799 zł - noralny (urodzeni po 30.11.1959r. oraz przed 30.11.2004r.)


Co to jest karnet 365 dni?


Karnet 365 dni to CAŁOROCZNY karnet, a nie tylko sezonowy, który pozwala na korzystanie z 5 wyjątkowych kompleksów z pingwinem w logo znajdujących się w Małopolsce, na Śląsku i na Mazurach, latem i zimą bez limitu i bez dopłat!

Jak działa?


Niezależnie od tego kiedy zdecydujesz się na jego zakup aktywuje się on dopiero przy pierwszym przejściu przez bramkę i można z niego korzystać przez równe 365 dni, bez względu na rok kalendarzowy.

Karnet ten upoważnia do…


- Nielimitowanego korzystania z wyciągów narciarskich: Czarny Groń, Kasina Ski, Słotwiny Arena, Kurza Góra, Skolnity w dniach i godzinach ich otwarcia w sezonie zimowym.
- Nielimitowanego wstępu do Bike Park Kasina i Trasy Rowerowe Skolnity w dniach i godzinach ich otwarcia.
- Wyjazdów pieszych w okresie letnim na stacjach Kasina Ski, Słotwiny Arena, Skolnity w dniach i godzinach ich otwarcia.
- Nielimitowanego wstępu na całoroczny Kompleks Tubingowy oraz na lodowisko w stacji Kurza Góra w dniach i godzinach ich otwarcia.

W skrócie karnet działa:
- od rana do wieczora,
- od poniedziałku do niedzieli,
- na co dzień i od święta,
- latem i zimą,
- na narty i snowboard,
- na lodowisko i Kompleks Tubingowy w Kurzej Górze,
- podczas wyjazdu koleją linową z rowerem na start tras rowerowych w Bike Parku Kasina i Trasach Rowerowych Skolnity,
- na przejażdżki koleją linową w celu rekreacyjnym;


Dlaczego warto?


Cena karnetu jest naprawdę niewielka. Zakładając, że przeciętny karnet całodzienny kosztuje około 100zł, karnet 365 dni zwraca się po 8 dniach na nartach w przypadku osoby dorosłej, w przypadku dziecka sprawa jest jeszcze bardziej oczywista ze względu na jeszcze niższą cenę czyli 199 zł. Kochasz aktywnie spędzać czas ze swoim dzieckiem lub wnukiem? Z tym karnetem rok pełen wrażeń będzie Was kosztował niecały 1000 zł.

Jak go dostać?


Karnet 365 dni można zakupić w kasach Grupy Pingwina czyli na jednej z pięciu stacji, należy wypełnić formularz z podstawowymi danymi i koniecznie mieć przy sobie zdjęcia legitymacyjne. Można również zakupić go online na https://karnet365.e-skipass.pl/ i odebrać w kasach (zdjęcie w tym wypadku jest również konieczne).

Grupa Pingwina


Grupa Pingwina to 5 stacji w Polsce, które cieszą się ogromną popularnością i sympatią wśród narciarzy i snowboardzistów. Dlaczego? Ciągle dążą do perfekcji, z sezonu na sezon znajdziemy tutaj wiele nowości i udogodnień. Każda ze stacji jest wyjątkowa i daje inne możliwości.


Czarny Groń


Czarny Groń to kameralna stacja narciarska w Beskidzie Małym w Rzykach koło Andrychowa. Stacja posiada jeden z najlepiej przygotowanych snowparków w Polsce oraz szereg ciekawych imprez takich jak Przejazd przez Knajpę czy Splash. Obiekty i teren przeznaczony jest do uprawiania różnych sportów zimowych (narty, snowboard, łyżwy, sanki) z pełną infrastrukturą. Dla najmłodszych kompleks Czarny Groń przygotował Polanę Aktywnego Pingwina z wyciągiem taśmowym.
www.czarnygron.pl

Kasina Ski


Kasina to rodzinna miejscowość Justyny Kowalczyk, położona w Beskidzie Wyspowym. Stacja narciarska Kasina Ski jest stacją położoną zaledwie 50 km od Krakowa. Oprócz świetnie przygotowanych tras narciarskich, latem znajdziemy tu największy Bike Park w Polsce. Dzięki karnetowi 365 dni Twoje przejazdy koleją linową są bez nielimitowane! Nie jeździsz na rowerze? Latem możesz wyjechać koleją linową i podziwiać z tarasów panoramę. Kasina Ski dla fanów motoryzacji szykuje na górnej stacji jedyne w swoim rodzaju Muzeum Motorowerów Moped Retro.
www.kasinaski.pl, www.bikeparkkasina.pl, www.mopedretro.pl

Słotwiny Arena


Słotwiny Arena to kultowy kompleks w Krynicy Zdroju. Zimą prawie 10 km tras narciarskich, zróżnicowanych pod względem trudności. Dwie, nowoczesne sześcioosobowe koleje i świetne zaplecze dla rodzin z dziećmi. Nad stacją góruje pierwsza w Polsce Wieża widokowa ze ścieżką w koronach drzew. Wieża czynna jest cały rok. Karnet 365 dni pozwala na dowolną ilość wjazdów i zjazdów koleją, dzięki czemu dostęp do górnej stacji, na której znajduje się wejście na ścieżkę prowadzącą do Wieży jest nieograniczony. Znajdziemy tutaj również uroczy pensjonat i restaurację.
www.slotwinyarena.pl, www.wiezawidokowa.pl

Kurza Góra


Kurza Góra to raj dla narciarzy z północy. Całoroczny kompleks znajduje się w Kurzętniku w powiecie nowomiejskim na Mazurach. Zimą to przede wszystkim trasy narciarskie i lodowisko o powierzchni 800 m2. Ośrodek Narciarski dysponuje również dwoma Fabrykami śniegu, produkującymi śnieg nawet przy dwucyfrowych, dodatnich temperaturach. Uzupełnieniem oferty zimowej jest Rodzinny Park Rozrywki ze Strefą Wysokich Lotów, czyli największym całorocznym Kompleksem Tubingowym w Europie. Latem liczne dmuchane zjeżdżalnie, plac zabaw oraz wodny Slash na upalne dni, czynią miejsce wyjątkową atrakcją regionu. Przez cały rok działa tutaj restauracja z znakomitą kuchnią.
www.kurzagora.pl

Skolnity


Skolnity znajduje się w samym centrum Wisły. Zimą to stacja narciarska z wieloma udogodnieniami dla narciarzy i snowboardzistów. Latem kompleks zaprasza do skorzystania z kolei linowej w celach turystycznych oraz do jazdy jednokierunkowymi ścieżkami rowerowymi. Przy górnej stacji kolei mieszczą się tarasy widokowe, zagroda z alpakami, nowoczesna, drewniana karczma oraz plac zabaw. Mając karnet 365 dni możesz przyjeżdżać tutaj ile dusza zapragnie!
www.skolnity.pl

Warto przypomnieć, że każda ze stacji narciarskich posiada system sztucznego naśnieżania, a trasy są oświetlone i w większości ratrakowane na wieczorną jazdą. Każde miejsce to niepowtarzalny klimat, pełna infrastruktura i profesjonalna obsługa o czym możesz przekonać się latem i zimą.

Z karnetem 365 dni w kieszeni NUDA SIĘ NIE UDA przez cały rok!

Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #polska #karnet 365 #rowery #słotwiny #kasina #skolnity #kurza góra #czarny groń

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020