skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Na Kasprowym Wierchu ruszyła trasa Goryczkowa! Promocje na skipassy

2017.04.24
Na Kasprowym Wierchu ruszyła trasa Goryczkowa! Promocje na skipassy
Kliknij, aby powiększyć.
Na Kasprowym Wierchu ruszyła trasa Goryczkowa! Promocje na skipassy
To obecnie jedyny w kraju ośrodek narciarski, w którym nadal panują tak wspaniałe warunki do jazdy na nartach. Funkcjonują obie trasy narciarskie - Goryczkowa i Gąsienicowa, czynna jest także nartostrada z Goryczkowej. Dodatkowo, aż 20 proc. mniej zapłacą teraz za skipassy na Kasprowy Wierch zarejestrowani użytkownicy karty PKLpass.

Zobacz także:

To świetna wiadomość dla miłośników nart i snowboardu! Na Kasprowy Wierch powróciła prawdziwa zima. Po ostatnich opadach śniegu w Tatrach, sezon narciarski na jedynych w Polsce terenach o charakterze alpejskim może potrwać wyjątkowo długo. Trasy są świetnie przygotowane - narciarze cieszą się idealnymi warunkami do jazdy. W niektórych miejscach pokrywa śnieżna sięga nawet ponad 2 m.

- Kalendarzowa wiosna to idealny czas do spędzania wolnych chwil na Kasprowym Wierchu - to właśnie teraz "święta góra narciarzy" pozwala połączyć aktywny zimowy wypoczynek z prawdziwie wiosennym słońcem i wspaniałą opalenizną. Śniegu nadal przybywa, utrzymują się również minusowe temperatury, w związku z tym planujemy, że sezon zimowy potrwa aż do 7 maja - mówi Patryk Białokozowicz, członek zarządu PKL.

Aktualne warunki narciarskie i prognoza pogody na Kasprowym Wierchu

Polskie Koleje Linowe przygotowały na ten okres wyjątkową promocję - skipassy 1-dniowe i 2-dniowe można kupić teraz 20 proc. taniej. Ze zniżki mogą skorzystać posiadacze zarejestrowanej karty PKLpass, którzy zrobią zakupy w sklepie online, na stronie www.pkl.pl. Każdy może zostać zarejestrowanym użytkownikiem PKLpass i korzystać z rabatu (szczegółowe instrukcje na stronach www.pkl.pl). Wszyscy pozostali narciarze otrzymają 10 proc. rabatu. Promocja jest ważna aż do odwołania.

Dostępny jest także skipass No Limit, umożliwiający wielokrotny przejazd koleją na Kasprowy Wierch.
W związku z wysokim zagrożeniem lawinowym, TOPR zaleca uprawianie narciarstwa zjazdowego i snowboardingu tylko na wyznaczonych i dopuszczonych trasach.

Na Kasprowym Wierchu znajdują się najwyżej położone w Polsce trasy narciarskie, jedyne w Polsce o charakterze alpejskim, na których możliwa jest jazda na naturalnym śniegu. Skipass obejmuje przejazd koleją linową Kasprowy Wierch, korzystanie z kolei krzesełkowych oraz ze znajdującego się na trasie Gąsienicowej slalomu z pomiarem czasu.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #polska #kasprowy wierch #narty #tatry #skipassy

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com