skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Narty w Livigno, czyli Free ski i inne promocje

2022.10.01
Free ski w Livigno i inne zniżki
Kliknij, aby powiększyć.
Free ski w Livigno i inne zniżki
Livigno – ośrodek narciarski, który jednoznacznie kojarzy się narciarzom z Free Ski, czyli bezpłatnym skipassem dodawanym do noclegu, zakupionego w określonym terminie. Oczywiście stali bywalcy wiedzą, że dodatkowym atutem jest strefa wolnocłowa, a co za tym idzie m.in. bardzo niskie ceny ognistej wody i substancji napędzających nasze samochody. Wzrost kosztów wyjazdów na narty: skipass, nocleg, wyżywienie, paliwo zapewne sprawi, że tego typu oferty będą się cieszyć jeszcze większym zainteresowaniem. Kiedy „dostaniemy” skipass w cenie noclegu oraz jakie inne promocje np. dla rodzin z dziećmi czekają w nadchodzącym sezonie w Livigno, dowiecie się po przeczytaniu tego tekstu.

Zobacz także:

Livigno to ośrodek narciarski położony na wysokości 1816 m n.p.m., w dolinie Alta Valtellina w Lombardii Wciśnięte pomiędzy wysokie góry, na granicy ze Szwajcarią kusi narciarzy 115 km tras narciarskich, na które wyjedziemy jednym z 31 wyciągów i kolei na maksymalną wysokość 2798 m. Na miłośników Free Ski i nie tylko, czeka 30 km tras przeznaczonych dla doskonalących technikę jazdy, 65 km tras czerwonych sprawdzających naszą technikę oraz 20 czarnych kilometrów km pozostawiających trwałe wspomnienia w naszych udach.Jeżeli moje filmy spodobały się Wam, odwiedziliście któryś z ośrodków narciarskich dzięki mojej rekomendacji, może rozważycie wsparcie mojej działalności na YouTube. Zapraszam Was do Patronite, gdzie możecie wspierać Wasze ulubione kanały. Z góry dziękuję!


Ceny skipassów w Livigno w sezonie 2022/2023


Na rozpoczęcie sezonu zimowego w terminie od 2 do 16 grudnia oraz na zakończenie od 15 kwietnia do 1 maja 2023 r, za 6-dniowy karnet narciarski osoba dorosła zapłaci 171 €. Jeżeli zabierzesz rodzinę, to senior uszczupli portfel o 131 €, a młodsza pociecha o 85,50 €.

Od 17.12.22 do 23.12.22 oraz w styczniu od 7 do 20, a także w kwietniu od 8 do 14 za 6-dniowy skipass osobie dorosłej przyjdzie wydać 223 €, seniorowi 176,00 €, a junior obciąży nasz budżet o 111,50 €.

Najdrożej bo 272 € za 6- dniowy karnet, zapłaci dorosły w szczycie sezonu, który zaplanowano od 24 grudnia do 6 stycznia przyszłego roku, a także w trakcie naszych ferii zimowych od 28 stycznia do 17 marca. W tym czasie jeżdżący na nartach senior zapłaci za tą przyjemność 207 €, a dziecko 136 €.

W okresie od 21 do 27 stycznia 2023 oraz wiosną od 18 marca do 7 kwietnia, 6-dniowy skipass będzie kosztował osobę dorosłą 246 €, seniora 193,00 €, a za dziecko zapłacimy 123,00 €
Należy także pamiętać, że w kasie trzeba będzie zostawić kaucję zwrotną, w kwocie 5 Euro €, za każdy zakupiony skipass.

Szczegółowy cennik skipassów znajduje się tutaj >>

Jeżeli te informacje są dla Ciebie intersujące zachęcam do subskrypcji mojego kanału. Zapraszam także na mój profil na Instagramie i Facebooku, gdzie możesz śledzić na bieżąco moje podróże.

Free Ski w Livigno


Niezależnie od tego, czy przyjechałeś do Livigno na narty z partnerem, przyjaciółmi, czy z rodziną, w Livigno znajdziesz wszystko to, co czyni urlop w górach wyjątkowym. Doskonałe warunki narciarskie, włoska kuchnia i atmosfera oraz wyjątkowy, wysokogórski klimat sprawią, że poczujesz magię włoskich Alp.

Jeżeli zarezerwujesz pobyt w Livigno na co najmniej 4 noce w hotelu lub 7 nocy w apartamentach, otrzymasz karnet narciarski w cenie noclegu. Free Ski obowiązywanie od 3 do 17 grudnia 2022 roku oraz od 15 kwietnia 2023 do 01 maja 2023.

Oferta Free Ski obowiązuje od 3 dni na nartach i 4 noclegów w hotelu oraz od 6 dni narciarskich i 7 noclegów w apartamentach. Maksymalnie można otrzymać skipass na 13 dni (przy rezerwacji 14 noclegów).

Ważna informacja dotycząca rezerwacji – aby skorzystać z promocji Free Ski należy dokonać rezerwacji bezpośrednio w wybranym obiekcie lub za pośrednictwem strony livigno.eu. Nie ma możliwości rezerwacji oferty Free Ski przez pośredników np. booking.com, expedia.com, itp.

Rankomat

Family Week – tydzień dla rodzin z dziećmi


Jeżeli wybierasz się z rodziną na narty do Livigno warto przyjechać w terminie od 21 do 27 stycznia 2023 roku lub od 25 do 31 marca 2023 roku. W tych okresach dzieci urodzone w 2011 roku i młodsze otrzymują skipass bezpłatnie, warunkiem jest wykupienie karnetu w pełnej cenie przez rodzica na okres 6 dni.

Dzieci za pół ceny


W Livigno przez cały sezon dla dzieci urodzonych w roku 2007 i młodsze można nabyć karnet narciarski w cenie o połowę niższą od ceny dla osoby dorosłych.


Dla rodziców z małym dzieckiem


One4Family to karnet narciarski przygotowany specjalnie dla rodziców wypoczywających na nartach z dzieckiem do lat 3. Ten specjalny rodzinny karnet narciarski umożliwia rodzicom, którzy przyjechali do Livigno z małym dzieckiem, jeździć na nartach korzystając z karnetu na zmianę.

One4Family to wielodniowy karnet narciarski, który musimy wykupić minimum na 6 dni i uprawnia do przekazywania go pomiędzy rodzicami. Sprzedawany jest za dopłatą w wysokości 20% kwoty do ceny podstawowej. Przy zakupie wymagana jest obecność obojga rodziców oraz przedstawienie dokumentów potwierdzających status rodziny.

Booking.com

Baby Free


Dla dzieci urodzonych w roku 2015 i młodszych, rodzice mogę otrzymać bezpłatny, wielodniowy skipass. Karta Baby Free wydawana jest bezpłatnie po wykupieniu przez osobę towarzyszącą karnetu narciarskiego na minimum 3 dni i takiej samej ważności, w cenie dla dorosłych, oraz po okazaniu odpowiedniego dokumentu. Jednej osobie dorosłej przysługuje tylko jeden karnet Baby Free.

Rodzinne narty


Taryfa rodzinna została przygotowana dla rodzin składających się z 2 rodziców i 2 lub więcej dzieci urodzonych pomiędzy rokiem 2007 a 2014. Rodzina otrzyma zniżkę przy zakupie skipassu ważnego na minimum 6 dni w wysokości 5% po okazaniu dokumentów potwierdzających status rodziny.

Zniżki grupowe


Jeżeli wybierasz się do Livigno większą grupą, możesz liczyć na dodatkowy rabat. Zorganizowane grupy liczące co najmniej 20 osób mają prawo do zniżki w wysokości 5%. Do grupy nie są wliczane dzieci w przedziale wiekowym „Baby”, które otrzymują bezpłatną kartę tylko wówczas, gdy osoba dorosła zapłaci pełną stawkę. Jeżeli karnety kupowane są dla grupy większej niż 50 osób, to oprócz zniżki w wysokości 5% wydawany jest jeden skipass bezpłatnie.

JC / skionline.pl

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #livigno #free ski #baby free #narty #włochy #gdzie na narty #narty we włoszech

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com