skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Narty w maju… tylko na Kasprowym Wierchu. Trasa w Dolinie Gąsienicowej wciąż dostępna dla narciarzy

2022.04.28
Narty w maju… tylko na Kasprowym Wierchu
Kliknij, aby powiększyć.
Narty w maju… tylko na Kasprowym Wierchu
Wszyscy amatorzy sportów zimowych szukający jeszcze możliwości, by wolny czas spędzić na nartach w pięknych górskich okolicznościach, będą mieć ku temu świetną okazję. W ośrodku PKL na Kasprowym Wierchu czynna jest kolej krzesełkowa wraz z trasą narciarską w Dolinie Gąsienicowej, gdzie ciągle jeszcze utrzymują się bardzo dobre warunki. Dlatego jeśli chcielibyście spędzić czas na nartach, weekend majowy będzie wyjątkową okazją na zakończenie sezonu zimowego właśnie na Kasprowym Wierchu.

Zobacz także:

Trasa w Dolinie Gąsienicowej wciąż dostępna dla narciarzy


Wszyscy miłośnicy sportów zimowych szukający jeszcze możliwości, by wolny czas spędzić na nartach w pięknych górskich okolicznościach, będą mieć ku temu świetną okazję. W ośrodku PKL na Kasprowym Wierchu czynna jest kolej krzesełkowa wraz z trasą narciarską w Dolinie Gąsienicowej, gdzie ciągle jeszcze utrzymują się bardzo dobre warunki. Dlatego jeśli chcielibyście spędzić czas na nartach, weekend majowy będzie wyjątkową okazją na zakończenie sezonu zimowego właśnie na Kasprowym Wierchu.

Czynna kolej linowa na Kasprowy Wierch - górska podróż z widokiem na Tatry


Dla turystów wybierających się do Zakopanego majówka będzie doskonałą okazją, by wyjechać wagonikiem na szczyt Kasprowego Wierchu i podziwiać tatrzańskie krajobrazy jeszcze w zimowej scenerii.

Trasa narciarska i kolej w Dolinie Goryczkowej wyłączone z funkcjonowania


Na podstawie decyzji TPN ze względów przyrodniczych kolej i trasa narciarska w Dolinie Goryczkowej oraz nartostrada do Kuźnic od dnia 28 kwietnia zostają zamknięte do kolejnego sezonu zimowego do momentu wystąpienia odpowiedniej pokrywy śnieżnej.

Sezon narciarski na Kasprowym Wierchu planowany jest do 7 maja. Termin funkcjonowania trasy w Dolinie Gąsienicowej uzależniony jest od warunków pogodowych, temperatur w Tatrach oraz uzgodnień z TPN w związku z budzącą się na wiosnę przyrodą.

W ośrodku PKL Kasprowy Wierch prace serwisowe rozpoczynają się po długim weekendzie majowym i potrwają od 9 do 24 maja.

Terminy dostępności i funkcjonowania ośrodków dostępne są na stronie internetowej PKL. PKL rekomendują zakup biletów na wybrany dzień i godzinę z wyprzedzeniem w biletomatach lub poprzez sklep internetowy.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #gdzie na narty #kasprowy wierch #zakopane #tatry #narty w maju

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com