skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Narty w Pirenejach - bliżej niż myślisz, piękniej niż ci się wydaje

2015.12.08
Narty w Pirenejach - bliżej niż myślisz, piękniej niż ci się wydaje
Czasy, gdy okolice Kaprun były najdalszym zimowym zakątkiem, w który zapuszczaliśmy narciarskie macki minął bezpowrotnie. Na szczęście bezpowrotnie, bowiem dziś, peregrynując palcem po mapie Europy, wybierać możemy spośród dużych, małych, rodzinnych, głośnych, cichych, znanych mniej lub bardziej miejsc. Będzie więc o miejscu, które wśród polskich turystów nie jest jeszcze tak popularne, jak austriackie i włoskie kurorty, ale za kilka lat… kto wie? Jeżeli jednak w nieznane nie chcecie wybierać się samotnie, polecamy skorzystać z pomocy właścicieli PERFECTTOUR, polskiego biura działającego na hiszpańskim rynku od wielu lat.
Jakość oferty, profesjonalna obsługa, a przede wszystkim umiejętność sprawnego załatwiania "rzeczy nie do załatwienia" sprawiają, że w trakcie pobytu nie trapią nas nieprzewidziane i niekoniecznie miłe niespodzianki, co podczas wymarzonego urlopu jest - przyznacie - wartością bezcenną.

PERFECTTOUR specjalizuje się w organizacji wyjazdów szytych na miarę dla firm i osób prywatnych, przygotowuje kongresy, konferencje oraz wyjazdy typu "incentive"
i wszelkie świadczenia z takimi wyjazdami związane. Barcelona, Katalonia, Hiszpania - miejsca znane na wylot, sprawdzone i przetestowane osobiście! Wybrane te najlepsze, perfekcyjne…

Narty w Pirenejach  - bliżej niż myślisz, piękniej niż ci się wydaje
Narty w Pirenejach - bliżej niż myślisz, piękniej niż ci się wydaje

Poszukiwanie nowych szlaków i miejsc narciarsko idealnych zaczęło się od pasji do nart. Z pasji tej zrodziła się też nowa, interesująca oferta przygotowana specjalnie dla polskich narciarzy: www.nartywpirenejach.pl

Warto pojechać w Pireneje! To miejsce dla tych, którzy szukają czegoś nowego, autentycznego i niezadeptanego jeszcze przez tłumy. To miejsce, gdzie znajdzie się fantastyczny śnieg, dużo słońca, świetną gastronomię oraz niesamowicie życzliwych i gościnnych ludzi.
Z PERFECTTOUR taki wyjazd to gwarancja standardu wszystkich usług od zakwaterowania, przez transport po wszelkie atrakcje. Wyjazd w Pireneje, to możliwość odkrywania innych smaków narciarskich. Zachody słońca i nocne zjazdy na nartach to tylko niektóre z licznych możliwości. Co więcej, wyjazd w katalońskie Pireneje z PERFECTTOUR to także możliwość odwiedzenia innych stacji w okolicy. Specjalnie dla Klientów z Polski została przygotowana oferta "4 w 1". W cenie, jaką normalnie zapłacimy za skipass obowiązujący w stacji La Molina, klienci PERFECTTOUR mają możliwość korzystania z tras i wyciągów w ośrodkach La Molina i połączonej z nią Masella (Alp 2500), a także poznania dwóch sąsiednich stacji Vall de Nuria oraz Vallter 2000.

Narty w Pirenejach  - bliżej niż myślisz, piękniej niż ci się wydaje
Narty w Pirenejach - bliżej niż myślisz, piękniej niż ci się wydaje

Firma oferuje wyjazdy w dwóch pakietach do wyboru:

Pakiet ADVENTURE

- dla samodzielnych, ceniących sobie niezależność i mobilność, w skład którego wchodzi zakwaterowanie, wybrana opcja wyżywienia, skipass, a także - dający całkowitą niezależność - wynajem samochodu.

Pakiet VIP

- dla ceniących sobie wygodę i zupełny relaks na wyjeździe. W cenę pakietu VIP wchodzi zakwaterowanie, wybrana opcja wyżywienia, a także transfery z i na lotnisko.
Wyjazd w Pireneje nie oznacza ani długiej i odległej wyprawy, ani ponadprzeciętnych zasobów finansowych.

Wbrew powszechnemu przekonaniu: PIRENEJE SĄ BLISKO! To tylko do 3 godzin lotu do Barcelony lub Girony i maksymalnie 2 godziny przejazdu z lotniska do stacji. Przy coraz większej ofercie lotów z Polski do Hiszpanii możliwości w rozsądnych cenach jest bardzo dużo. Na miejscu natomiast, wysoki standard nie jest równoznaczny z wysokimi cenami, które niejednokrotnie są niższe niż w innych, znanych ośrodkach narciarskich.

Więcej informacji na stronie: www.nartywpirenejach.pl

Tagi: #hiszpania #pireneje #la molina #masella #perfecttour

powrót

Zobacz
Espot - Pireneje Hiszpania
Espot - Pireneje Hiszpania
Espot - Pireneje Hiszpania
Alp2500 La Molina - Masella Hiszpania
Alp2500 La Molina - Masella Hiszpania
Alp2500 La Molina - Masella Hiszpania
Vallter 2000 - Pireneje Hiszpania
Vallter 2000 - Pireneje Hiszpania
Vallter 2000 - Pireneje Hiszpania
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021