skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Nowa nazwa - nowe korzyści, nadchodzi Gopass SKI Sezonówka

2024.03.27
Nowa nazwa - nowe korzyści, nadchodzi Gopass SKI Sezonówka
Kliknij, aby powiększyć.
Nowa nazwa - nowe korzyści, nadchodzi Gopass SKI Sezonówka
Dobra wiadomość dla miłośników narciarstwa! Gopass uruchamia przedsprzedaż najpopularniejszego sezonowego karnetu narciarskiego. Z nową nazwą i nowymi korzyściami.

“Każdego roku staramy się zaoferować naszym klientom coś nowego, nie tylko w ośrodkach, ale także poprzez Sezonówkę, aby mogli w pełni cieszyć się korzyściami płynącymi z możliwości jazdy na nartach w 4 krajach.
W tym roku poszliśmy jeszcze dalej i chcemy podziękować posiadaczom Sezonówki za ich zaufanie, oferując im wspaniałe benefity, z których będą mogli korzystać nie tylko zimą, ale także latem. Tylko posiadacze Sezonówek mają możliwość zakupu letniej Walk Sezonówki na kolejki linowe w Tatrach Wysokich i Niskich za 99.- €, a jednocześnie mogą kupić inne atrakcyjne produkty sezonowe w najlepszych cenach. Mogą nabyć letnią turystyczną Walk Sezonówkę do Szpindlerowego Młyna lub Jesztedu, Bike Sezonówkę do Jesztedu, Szczyrku lub Muttereralm, Aqua, Sauna albo Maxi Sezonówkę do Tatralandii i Bešeňovej. A ponieważ wszystkie te atrakcje są dostępne za pośrednictwem Gopassu, postanowiliśmy nadać samej narciarskiej Sezonówce nową nazwę. Od sezonu 2024/25 będzie to Gopass SKI Sezonówka i wierzymy, że będzie mieć wielu zadowolonych klientów" - powiedziała Zuzana Ištvánfiová, wiceprezes zarządu TMR, a.s.


Wspaniałą wiadomością jest to, że cena wyjściowa nowej Sezonówki nie uległa zmianie! Cena Gopass SKI Sezonówki zaczyna się od 529 € / 12 790 CZK / 2 499 PLN dla osoby dorosłej.

Ważna informacja dotyczy posiadaczy Sprytnych Sezonówek z sezonu 2023/24, którzy mają możliwość przedłużenia ważności karnetu w obniżonej cenie. Obecni posiadacze Sezonówki znajdą specjalny kupon na swoim koncie Gopass w zakładce Kupony Gopass.

Odnowiona Gopass SKI Sezonówka jest ważna do końca bieżącego sezonu narciarskiego 2023/24 i przez cały następny sezon narciarski 2024/25. Jazda na nartach z Gopass SKI Sezonówką będzie możliwa do końca sezonu narciarskiego na Słowacji, a następnie na austriackim lodowcu Mölltaler Gletscher, gdzie sezon zakończy się w połowie czerwca 2024 roku.


Gopass SKI Sezonówka 2024/25 oferuje amatorom białego szaleństwa następujące korzyści:

- Z Gopass SKI Sezonówką można jeździć na nartach na ponad 200 kilometrach doskonale przygotowanych tras zjazdowych w ośrodkach Jasna, Tatry Wysokie, Szpindlerowy Młyn, Jeszted, Szczyrk (SMR/BSA/COS), Innsbruck Muttereralm, Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz.
- Wieczorna jazda na nartach dostępna jest w ośrodkach Jasna, Szpindlerowy Młyn, Jeszted i Szczyrk (SMR),
- Karnet narciarski obowiązuje przez cały sezon bez wyjątków.
- Dla posiadaczy Gopass SKI Sezonówki w wybranych ośrodkach i lokalizacjach dostępne będą bezpłatne parkingi.
- Zniżki na produkty sezonowe, takie jak Bike, Walk i Aqua Sezonówki można znaleźć po zakupie Gopass SKI Sezonówki na swoim koncie Gopass w zakładce Kupony Gopass.
- Zniżki w wysokości 15% w wybranych barach i restauracjach na stokach do końca sezonu zimowego 2023/24 i przez cały sezon zimowy 2024/25.
- Zniżki w wysokości 15% na towary w wybranych sklepach sportowych i wypożyczalniach sprzętu narciarskiego MOTION.


Gopass SKI Sezonówkę można nabyć od 27.03.2024 r. wyłącznie online na stronie www.gopass.travel. Najlepsza cena Gopass SKI Sezonówki obowiązuje do 31.05.2024 r. W sezonie zimowym będzie dostępna za 699 €.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #gopass.gdzie na narty #szczyrk #chopok #jasna #szczyrkowskisezonówka

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com