skionline.plstacje przeczytaj wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Nowości Zillertal

2003.09.16
fot. TVB Finkenberg
Dolina Zillertal (skionline.pl) Dolina Zillertal oferuje wszystkim miłośnikom sportów zimowych szeroką gamę form aktywnego wypoczynku. W całej dolinie do dyspozycji narciarzy jest 589 km tras - 77,5 km trudnych, 357,3 km średnich, 154,2 km łatwych. W całej dolinie Zillertal znajdują się 173 nowoczesne wyciagi i kolejki. Dla snowboardzistów w dolinie Zillertal przygotowano cztery halfpipy, z czego trzy w olbrzymim Parku rozrywki.
Z szerokiej oferty można swobodnie korzystać dzięki karnetowi Zillertaler Skipass. Dla dorosłych kosztuje on 163,00 EUR na 6 dni, włącznie z trasami na lodowcu Hintertux. Dla tych, którzy chcą uprawiać oprócz narciarstwa alpejskiego inne formy rekreacji zimowych, przygotowano prawie 200 km tras do biegania na nartach, około 400 km zimowych szlaków pieszych i 17 torów saneczkowych o całkowitej długości 50 km.

fot. TVB Finkenberg
fot. TVB Finkenberg
Koniec zimowego dnia możemy spędzić w schroniskach, licznych lokalach Apres-ski, restauracjach i pubach.
W nadchodzącym sezonie odwiedzający dolinę będą mogli skorzystać z wielu nowości. Szczególny nacisk położono na ulepszenie jakości obsługi narciarzy, co możemy zauważyć w rejonie Ski-Zillertal 3000 gdzie zastąpiono dwu-osobowe krzesełko "Tappenalm" na nowoczesne ośmi-sobowe z osłona. Zmienił się także wyciąg krzesełkowy "Knorren". Stare krzesło zastąpiono nowoczesnym sześcio-osobowy. Zmodernizowano oraz rozbudowano system sztucznego naśnieżania tras. W ten sposób obszar Rastkogel i Lanersbach jak i połączenie obszaru Rastkogel i Eggalm będzie miało gwarancję śniegu.

W obszarze Hochzillertal otwarto Zwergerl Club - miejsce opieki nad dziećmi. Absolutną atrakcją jak czeka na gości, w tym sezonie zimowym, jest połączenie Zillertal Arena z obszarem Gerlosplatte.
Aby taka była taka możliwość, wybudowano ośmio-osobową gondolę w obszarze Königsleiten i osiom-osobowe krzesło w Gerlossplatte. W ten sposób uzyskano połączenie pomiędzy Zell nad doliną Zillertal i Gerlosplatte.

skionline.pl
Więcej informacji:
Zillertal Information, Bundesstraße 27d, A-6262 Schlitters, Zillertal
e-mail: info@zillertal.at

powrót

Zobacz
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021