skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Od piątku w SkiResort otwartych będzie 10 km tras

2016.12.06
Od piątku w SkiResort otwartych będzie 10 km tras
Kliknij, aby powiększyć.
Od piątku w SkiResort otwartych będzie 10 km tras
Zgodnie z naszymi oczekiwaniami - zima dopiero się rozkręca, a kolejne ośrodki otwierają się lub powiększają ilość udostępnionych tras. Nie inaczej jest także w największym czeskim ośrodku narciarskim, obejmującym pięć stacji narciarskich we wschodnich Karkonoszach. Od przyszłego weekendu łączna długość otwarty tras powinna przekroczyć 10 km, a w kolejnych dniach powinny do tego dochodzić kolejne trasy. Będzie już na czym pojeździć "na serio"
Ski Resort wystartował w tym roku dwa tygodnie wcześniej niż w ubiegłym sezonie, jednak przejściowe ocieplenie pod koniec listopada spowodowało, że pokrywa śniegowa mocno się zredukowała. Na szczęście od ubiegłego tygodnia wszytko wróciło do zimowej "normy" - sypie śnieg, a w wyższych położeniach temperatura padła poniżej -10 stopni Celsjusza. Od piątku 2 grudnia pracują już wyciągi w dwóch stacjach - na Černej horze i w Pecu pod Snežkou. Od najbliższego weekendu ilość otwartych tras w SkiResort podwoi się.


Gospodarze stacji panują otwarcie nowoczesnej kanapy Hoffmanky, a także trasy zjazdowej wzdłuż niej oraz trasy Zalomená. W tej części stacji otwartych będzie więc około 5 km tras - oprócz wspomnianych będzie działała także gondola Černohorský Express oraz wyciąg Anděl (pierwszy uruchomiony w ośrodku). Natomiast w Pecu czynne będą (oprócz wyciągu Javor, który działa już teraz) także kanapa Zahrádky Express, a jeździć będzie można na trasach Javor, Lyžařska, Smrk, Zahrádky i U potoka. Będzie także otworzony LIVE park Javor.

Warto też przypomnieć, że do 16 grudnia można skorzystać z 50% zniżki na wszystkie usługi serwisowe w nowych serwisach SkiResort LIVE. Ich wyposażenie stanowią miedzy innymi nowoczesne urządzenia serwisowe Wintersteiger Discovery S.

O kolejnych otwieranych trasach i stacjach narciarskich będziemy informować naszych czytelników na bieżąco - miejmy nadzieję, że ja najszybciej…

pk/skionline.pl

Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #czechy #karkonosze #cerna hora #pec

powrót

Zobacz
SkiResort - Cerna hora
SkiResort - Cerna hora
SkiResort - Cerna hora
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021