skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Otwarcie sezonu w Czarnej Górze, jazda tylko z 1 zł!

2014.12.02
Otwarcie sezonu w Czarnej Górze, jazda tylko z 1 zł!
Kliknij, aby powiększyć.
Otwarcie sezonu w Czarnej Górze, jazda tylko z 1 zł!
Już w najbliższą sobotę rozpocznie sezon zimowy ośrodek narciarski w Czarnej Górze. W ośrodku działa całodobowo, z pełną mocą nowy, usprawniony system naśnieżania, a i przyroda zadbała o naturalny śnieg - na narciarzy czekać więc będą dobrze przygotowane trasy i zaśnieżone góry wokół. Jak na razie to pierwszy ośrodek w polskich Sudetach, który zamierza tak szybko otworzyć sezon narciarski.
Wyciągi w Czarnej Górze ruszą 6 grudnia, można więc uznać, że sprzyjająca aura, która pozwoliła w tym roku tak szybko wystartować stacji, to prezent od św. Mikołaja, zarówno dla gospodarzy ośrodka, jak i dla czekających z niecierpliwością na zimę narciarzy. Prezentem już tylko od stacji dla swoich klientów, będzie możliwość zakupienia karnetu całodniowego za symboliczną złotówkę. Co więcej - jeśli ktoś przenocuje z 6 na 7 grudnia w Apartamentach Czarna Góra lub Hotelu Morawa w Starej Morawie, to również w niedzielę 7 grudnia, będzie mógł korzystać przez cały dzień z tras i wyciągów za złotówkę. Być może zawodzi nas pamięć, ale takiej promocji chyba jeszcze w polskich górach nie było!

- Otwarcie sezonu to wspólne święto ośrodka i narciarzy, chcemy zatem trafić do jak największej grupy odbiorców, żeby rzeczywiście mogli skorzystać z korzystnej dla nich, promocyjnej akcji - tłumaczy Bartosz Haczkiewicz, kierownik stacji Czarna Góra. - W tym roku usprawniliśmy nasz system naśnieżania, zakupiliśmy dodatkowe armatki śnieżne, a nasza ofertę atrakcji poszerzyliśmy o najdłuższą w Polsce zjeżdżalnie grawitacyjną. Warto nas odwiedzić.


Więcej o nowościach, które w tym sezonie przygotowała dla narciarzy Czarna Góra, możecie przeczytać w artykule, który przedstawiliśmy Wam już na początku listopada, kiedy w ramach przedsezonowego objazdu ośrodków w polskich Sudetach, zajrzeliśmy pod Śnieżnik. Znajdziecie tam także informacje o nowej 6-osobowej kanapie, która ma stanąć w ośrodku w przyszłym roku.

W dniu otwarcia planowane jest udostępnienie dwóch kolei i 3 wyciągów. Działać będzie kolej F i H, a także wyciągi P3, F1, F2. - Aktualne zdjęcia są i będą dodawane na naszym profilu na Facebooku, a także na stronie ośrodka www.czarnagora.pl - dodaje Haczkiewicz. - 5 grudnia podamy też warunki pogodowe na stokach.


Czarna Góra to jeden z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Usytuowany w północnej części Masywu Śnieżnika dysponuje 3 kolejami linowymi i 7 orczykami oraz ponad 10 km tras zjazdowych, w tym jedną z najładniejszych czarnych tras w Polsce. W tym roku będzie możliwość korzystania z karnetu Black Card przez 6 dowolnych dni w sezonie 2014/2015 w trzech ośrodkach narciarskich Ski Regionu Śnieżnik (ośrodek narciarski Czarna Góra, stacja narciarska Kamienica i stacja narciarska Lądek Zdrój). Karnet jest ważny przez 7 godz. dziennie od pierwszego wejścia na dowolnym ośrodku. Więcej szczegółów znajdziecie we wspomnianym już artykule o nowościach w Czarnej Górze.

pk/skionline.pl

Tagi: #polska #sudety #czarna góra #otwarcie sezonu

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020