skionline.pl stacje Polska Beskid Śląski wyślij link znajomemu dodaj opinię

Soszów
Wisła

Stacja Narciarska Soszów w Wiśle ogłasza nowości sezonu zimowego
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle ogłasza nowości sezonu zimowego
2019.10.19
Za oknem na razie typowo jesienna pogoda, ale Stacja Narciarska Soszów jest już praktycznie gotowa do tegorocznego sezonu narciarskiego. Właściciele przygotowali kilka udogodnień dla narciarzy.
Łap zimę w Wiśle!
Soszów fot.skionline.pl2014.01.03
Zimę mamy, jak dotąd tylko kalendarzową. W Wiśle nadal nie ma korzystnej, umożliwiającej regularne śnieżenie pogody. Jedyny "skrawek zimy" znaleźć można jeszcze tylko na Soszowie.
Wisła - świąteczny komunikat narciarski
Nowa Osada fot. skionline.pl2013.12.23
W okresie świąteczno-noworocznym na odwiedzających Wisłę czeka wiele atrakcji. 26 grudnia zapraszamy wszystkich na Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich, natomiast 31 grudnia na Sylwestra na wiślańskim rynku!
Soszów otwiera stoki
fot. jc /skionline.pl2011.12.21
W czwartek, 22. grudnia uruchomiona zostanie 4-osobowa kolej krzesełkowa w ośrodku narciarskim Soszów. Czynne będą dwie trasy: niebieska "dwójka" oraz czarna trasa nr 4.
Trzy dni z życia umęczonego narciarza
Kolejka na Hali Miziowej fot. skionline.pl2008.12.31
Z chęci zażycia świeżego powietrza, licząc na świątecznego szusowania czar, postanowiliśmy zaglądnąć do polskich stacji narciarskich, w których - jak informowali tuż przed Bożym Narodzeniem właściciele wyciągów - warunki panowały dobre. Jak przekonaliśmy się na własnej skórze i sprzęcie, pojęcie "dobre" w Szczyrku i Wiśle jest niezwykle względne, by nie powiedzieć odmienne od powszechnie rozumianego znaczenia tego słowa.
Nowa "czwórka" na Soszów
2008.07.28
W Beskidach trwa budowa kolejnego wyciągu krzesełkowego. W najbliższym sezonie zimowym w stacji narciarskiej Soszów w Wiśle narciarze będą mogli korzystać z nowej 4-osobowej kanapy, które zastąpi dolny odcinek wyciągu orczykowego.
Jazda za darmo w Štrbskim Plesie
2004.11.25
W najbliższą sobotę 27.11.04 w Štrbskim Plesie na Słowacji odbędzie się inauguracja nowego sezonu zimowego 04/05. Dla wszystkich osób , które przybędą na imprezę organizatorzy zapewnili szereg atrakcji. Program otwarcia poniżej.
Kto zlituje się nad biatlonem?
2003.10.06
Wciąż nie wiadomo, jaki będzie los stadionu biatlonowego w Kirach. Gmina Kościelisko nie ma pieniędzy na utrzymanie tego pięknego obiektu. Centralny Ośrodek Sportu, który byłby zainteresowany inwestycjami w tym miejscu, na razie nie otrzymał na ten cel pieniędzy ze swojej warszawskiej siedziby. Wszystko gmatwa fakt, że o przejęcie tras i stadionu na drodze sądowej stara się również WKS Zakopane - pisze Dziennik Polski.
Drużyna na miarę medalu mistrzostw świata
2003.09.23
Heinz Kuttin opowiada o pierwszych miesiącach spędzonych w Polsce
Zatrudnienie byłego znakomitego austriackiego skoczka i asystenta trenera Hannu Lepistoe w roli trenera kadry B to novum, które wkrótce ma przynieść nam medale. Specjalnie dla Życia Warszawy Kuttin opowiada o...
Kolekcja Aleksandry Kobielak już niedługo w sklepach
Aleksandra Kobielak – Mistrzyni Świata w Fitness2003.09.23
(skionline.pl) Aleksandra Kobielak - Mistrzyni Świata w Fitness - zaprojektowała autorską kolekcję strojów fitness, przeznaczoną dla młodych, aktywnych, ambitnych kobiet ceniących świeże, oryginalne pomysły. Na sklepowych półkach kolekcja pojawi się już za kilka tygodni.
Lodowiec Mölltaler otwarty dla narciarzy
2003.09.21
Lodowiec Mölltaler, Austria (skionline.pl)Jeszcze nigdy tak wcześnie nie zaczynał się w jesieni tegoroczny sezon narciarski na lodowcu Mölltaler. Wraz z nadejściem soboty, 20 września 2003 można znowu przypinać swoje deski. Na 30 centymetrach naturalnego śniegu na podkładzie ze sztucznego śniegu sprawia, że narciarze i snowboardziści mogą już oddać się zimowemu szaleństwu.
poprzednie1 - 11 z 11następne
Booking.com