skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Na narty w marcu - dlaczego warto szusować poza sezonem?

2023.03.14
Na narty w marcu - dlaczego warto szusować poza sezonem?
Kliknij, aby powiększyć.
Na narty w marcu - dlaczego warto szusować poza sezonem?
Pierwszego marca zaczyna się meteorologiczna wiosna. Temperatura delikatnie idzie do góry, dzień robi się coraz dłuższy, a większość z nas nostalgicznie wyczekuje pierwszych oznak wiosny. Okazuje się jednak, że marzec to znakomity czas na zimowe szaleństwa! Sprawdziliśmy dla Was, dlaczego warto wybrać się na narty poza sezonem.

Zobacz także:

Jakie warunki panują na stokach w marcu?


Marzec jest dla wielu osób najlepszym miesiącem na zimowy wyjazd. Styczniowe i lutowe oblężenie najbardziej uczęszczanych stoków mamy już za sobą. Dla wielu narciarzy i snowboardzistów właśnie teraz jest idealny czas, aby poszaleć. Ośrodki narciarskie są doskonale przygotowane. Nie ma tłumów, ani kolejek zarówno na wyciągach, jak i samych stokach. Trasy są dośnieżone, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na całodzienną jazdę w znakomitych warunkach. Właśnie marzec uznawany jest przez prawdziwych koneserów białego szaleństwa za najlepszy miesiąc do szusowania.

Jakie są koszty noclegów w marcu?


Wybierając się na wypoczynek po feriach zimowych, możemy liczyć na specjalne oferty noclegów. Hotelarze prześcigają się w obniżkach i dodatkowych atrakcjach, aby jak najbardziej zachęcić gości do rezerwacji pobytów na marzec. Zniżka za sam nocleg, rabaty na strefę wellness, skipassy narciarskie w cenie pobytu - wszystko, aby przyciągnąć gości na wypoczynek w marcu.

Dokąd wybrać się na narty w marcu?


Wybraliśmy się do Wisły i okolic, aby sprawdzić czy rzeczywiście warunki pozwalają na białe szaleństwo. Odwiedziliśmy między innymi Cieńków, Nową Osadę, Poniwiec, Soszów, Siglany i Złoty Groń. Z miłym zaskoczeniem musimy przyznać, że wszystkie stacje narciarskie są przygotowane na przyjęcie narciarzy i snowboardzistów. Przymarznięte i idealnie wyratrakowane trasy zachęcają do porannego szusowania. Uzyskaliśmy informację od obsługi stacji, że obecne warunki i minusowa temperatura pozwalają dodatkowo dośnieżyć trasy, a prognozy wskazują na to, że taka aura może potrwać nawet do Wielkanocy!

Cieńków
Cieńków

Ile kosztuje skipass w marcu?


Zazwyczaj ceny karnetów narciarskich różnicują się w zależności od miesiąca na sezon niski, średni i wysoki. Naszą uwagę przykuł Wiślański Skipass, który oferuje jeden karnet na 12 ośrodków narciarskich. Na stronie internetowej sklep.wislanskiskipass.pl znajdziecie promocje na karnety aż do -20% od ceny standardowej. Wiślański Skipass wraz z hotelarzami z Wisły i okolic, przygotował promocję obejmującą karnety jedno i wielodniowe. W ramach akcji, nocując w wybranych obiektach, jest możliwość nabycia karnetów aż 30% taniej! Listę obiektów biorących udział w akcji znajdziecie na stronie: www.wislanskiskipass.pl/aktualnosci/ruszamy-z-promocja-hotelowa-30

Choć sezon od grudnia do lutego ma swoje plusy, niewielu z nas wie, że uprawianie sportów zimowych może być bardzo przyjemne również w okresie wczesnej wiosny. Marzec to idealny moment na aktywny urlop w promieniach słońca, to też dobry czas dla zmarzluchów, którzy nie będą cierpieli z powodu przeszywających chłodów.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #wisła #wiślański skipass #gdzie na narty #wiosna

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com