skionline.pl stacje Polska Tatry i Podhale wyślij link znajomemu dodaj opinię

Grapa-Ski
Czarna Góra


Jakie warunki do jazdy pod Tatrami?
2016.12.23
Kilka ostatnich dni po Tatrami sprzyjało jeździe na nartach - piękne słońce, mróz, dobrze przygotowane stoki i niewielka ilość narciarzy powodowało, że każdy kto udał się w tym terminie na narty w to miejsce był zadowolony. Dobrze prognozuje to również dla wszystkich, którzy chcą spędzić Święta w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej czy Bukowinie - śniegu na trasach jest naprawdę sporo, jest on twardy i szybko się nie wytopi, na dodatek prognozy są sprzyjające - co prawda na samo Boże Narodzenie spodziewane jest lekkie ocieplenie, ale zaraz potem wrócą mrozy i - co ważniejsze - nowe dostawy śniegu.
Karnet TatrySki dostępny online
Karnet TatrySki dostępny już online2015.12.01
Od kilku dni można już nabyć karnet TatrySki bez konieczności stania w kolejce do kasowego okienka. Ruszyła sprzedaż skipassów online. Każdy kto w najbliższym czasie dokona zakupu karnetu w ten sposób, będzie mógł skorzystać z atrakcyjnej promocji i skipass obowiązujący w sezonie wysokim kupić za cenę z sezonu niskiego!
Memoriał im. Józefa Oppenheima po raz szósty
arch. skionline.pl2005.04.20
Szóste zawody w ski-alpinizmie im. Józefa Oppenheima odbyły się 9 kwietnia 2005 roku w Dolinie Chochołowskiej. Zawody, które były jednocześnie finałem Pucharu Europy Środkowej i finałem Pucharu Polski 2005, sponsorował Bergson.
poprzednie1 - 3 z 3następne
Booking.com