skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Karnet TatrySki dostępny online

2015.12.01
Karnet TatrySki dostępny już online
Kliknij, aby powiększyć.
Karnet TatrySki dostępny już online
Od kilku dni można już nabyć karnet TatrySki bez konieczności stania w kolejce do kasowego okienka. Ruszyła sprzedaż skipassów online. Każdy kto w najbliższym czasie dokona zakupu karnetu w ten sposób, będzie mógł skorzystać z atrakcyjnej promocji i skipass obowiązujący w sezonie wysokim kupić za cenę z sezonu niskiego!
Coraz więcej ośrodków narciarskich decyduje się na sprzedaż karnetów przez internet. Mistrzami w naszym regionie pod tym względu są Słowacy jednak i w Polsce pojawia się coraz więcej takich możliwości. Od 24 listopada można w ten sposób kupić karnet TatrySki - który tworzy siedem stacji narciarskich z szeroko rozumianego Podtatrza. Jest to dobry pomysł na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, jest to przy tym sposób bardzo prosty i bezpieczny.

W sprzedaży online znajdziemy karnety dzienne oraz godzinowe. Po zalogowaniu się do systemu na stronie www.tatryski.pl użytkownik otrzymuje dwie opcje doładowania karnetu. Pierwsza dotyczy osób, które jeszcze nie posiadają karty obowiązującej na wszystkich wyciągach regionu TatrySki. Należy wtedy wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj karnetu, dokonać opłaty określonej cennikiem plus dodatkowe 10 PLN kaucji za nośnik (karnet).

Po dokonaniu zakupu użytkownik otrzyma identyfikator zamówienia - po przyjeździe do dowolnego z ośrodków narciarskich należących do TatrySki, w odpowiednio oznaczonej kasie biletowej będzie można na jego podstawie odebrać zakupiony przez siebie skipass. To pierwszy i ostatni raz, kiedy trzeba fizycznie stawić się przy kasie - każde kolejne doładowanie karnetu można wykonać przez internet, wybierając odpowiedni dla siebie karnet.

Kluszkowce Czorsztyn-Ski
Kluszkowce Czorsztyn-Ski

Druga opcja dotyczy narciarza, który kartę już posiada, ale nie ma na niej przejazdów i chciałby ją doładować. Wystarczy wtedy w odpowiednim polu wpisać tylko numer posiadanej już karty i wybrać odpowiedni wariant cenowy. Po dokonaniu opłaty, karnet będzie aktywny w momencie pierwszego przejścia przez bramkę na dowolnym wyciągu należącym do programu TatrySki.

Operatorzy stacji narciarskich przygotowali dla narciarzy dokonujących zakupu w ten sposób miłą niespodziankę - każdy, kto nabędzie karnet przez internet do 24 grudnia, będzie mógł zakupić w cenie sezonu niskiego skipass obowiązujący w sezonie wysokim (w ośrodkach TatrySki sezon wysoki trwa od 25 grudnia do 6 marca). Dodatkowo, w cenie skipassu dziennego, wykupionego na okres od 1 do 7 dni, każdego dnia trwania karnetu użytkownik ma możliwość jednorazowego skorzystania z lodowisk w Białce Tatrzańskiej. Trzeba jednak pamiętać, że wejście na lodowisko, tak samo jak przejście przez bramki do wyciągu, uaktywnia karnet.

Stacja narciarska Jurgów
Stacja narciarska Jurgów

Więcej na temat nowego cennika obowiązującego w Białce Tatrzańskiej i innych ośrodkach TatrySki można przeczytać tutaj, natomiast wszystkie szczegóły i regulaminy obowiązujące posiadaczy tychże karnetów można znaleźć na stronie www.tatryski.pl.

TatrySki to obecnie największy karnet regionalny w Polsce. Obejmuje siedem ośrodków narciarskich na Podtatrzu - trzy zlokalizowane w Białce Tatrzańskiej - Kotelnica, Bania i Kaniówka, a także stacje narciarskie Litwinka-Grapa, Czarna Góra Koziniec, Czorsztyn-Ski i Jurgów. Łącznie obejmują one prawie 30 km tras zjazdowych i 36 wyciągów (z tego 15 to wyciągi krzesełkowe).

pk/skionline.pl

skionline.pl
Tagi: #polska #tatryski #ceny skipassów #białka tatrzańska #kluszkowce #kotelnica

powrót

Zobacz
Kluszkowce SN Czorsztyn-Ski warunki narciarskie
Kluszkowce SN Czorsztyn-Ski warunki narciarskie
Kluszkowce SN Czorsztyn-Ski warunki narciarskie
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com