skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Rozpoczęcie sezonu na lodowcu Stubai

2015.09.25
Lodowiec Stubai obraz z kamery 25.09.2015
Kliknij, aby powiększyć.
Lodowiec Stubai obraz z kamery 25.09.2015
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekali na otwarcie sezonu na Stubaiu. Po środowych obfitych opadach śniegu, największy lodowiec w Austrii jest już gotowy na przyjęcie narciarzy. Od 25 września możecie korzystać z sześciu tras w Eisjochferner, Windachferner i Daunferner. Początkowi sezonu będą towarzyszyły liczne imprezy.
Jeżeli tylko warunki nadal na to pozwolą, do Waszej dyspozycji zostaną oddane cztery koleje linowe: gondole Eisgrat I i Eisgrat II, Schaufeljoch oraz krzesła Wildspitz. Oprócz tego będziecie mogli skorzystać z orczyków Eisjoch II, Windachferner i Daunferner. Jeśli chodzi natomiast o trasy narciarskie, przygotowane będą: 1 Eisjochferner, 1a Schaufelschuss, 6 Windachferner, 7 Daunferner, 7a Skiweg Eisnase i 9 Daunenhang.

Więcej informacji o tyrolskich lodowcach

"Oktoberfest" na lodowcu


W weekend 10-11 października 2015 na Stubaiu zagości "Oktoberfest - Weisse Wies’n" z tradycyjną białą kiełbasą, preclami i innymi przysmakami. To wspaniała okazja do świętowania pierwszych dni na nartach przy dźwiękach muzyki regionalnej. Na wysokości 2900m n.p.m. nie zabraknie także ciekawych konkursów, np. na najładniejszy tradycyjny strój. Uwaga - dla wszystkich gości pierwsze piwo prosto z beczki gratis!

Lodowiec Stubai obraz z kamery 25.09.2015
Lodowiec Stubai obraz z kamery 25.09.2015

Otwarcie snowparku podczas "Stubai Premiere"


W dniach 16-18 października 2015 na lodowcu odbędzie się "Stubai Premiere". Podczas tego weekendu zostanie otwarty już po raz siódmy snowpark "Stubai Zoo". Podobnie jak w latach ubiegłych, znani producenci sprzętu snowboardowego i freeride’owego zaprezentują swoje najnowsze produkty, umożliwiając Wam jednocześnie ich bezpłatne wypróbowanie. Wieczorami będziecie się mogli wybrać na imprezy z muzyką na żywo.


Wielkie testowanie nart


Początkiem listopada na Stubaiu zostanie zorganizowany "Sportscheck Gletscher Testival" - jedyna i niepowtarzalna okazja do przetestowania ponad 3800 najnowszych produktów wiodących marek. Podczas największego skitestu w Alpach w dniach 5-8 listopada 2015 będziecie mogli skorzystać z profesjonalnego doradztwa oraz pogłębić swoją wiedzę na temat nowoczesnych technologii i bezpieczeństwa na stoku.

Kamery na lodowcu Stubai

Sprawdź ceny skipassów na lodowcu Stubai

bf/skionline.pl

Tagi: #austria #tyrol #stubai #lodowce tyrolskie #narty na lodowcu #otwarcie sezonu

powrót

Zobacz
Lodowiec Stubai - nowa ósemka
Lodowiec Stubai - nowa ósemka
Lodowiec Stubai - nowa ósemka
Stubai pasta na śniegu
Stubai pasta na śniegu
Stubai pasta na śniegu
Lodowiec Stubai - Austria
Lodowiec Stubai - Austria
Lodowiec Stubai - Austria
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021