skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Rusza II etap przedsprzedaży karnetów. Zniżki do 25%

2018.09.18
Rusza II etap przedsprzedaży karnetów. Zniżki do 25%
Kliknij, aby powiększyć.
Rusza II etap przedsprzedaży karnetów. Zniżki do 25%
Od 17 września można nabyć w przedsprzedaży w promocyjnej cenie karnety uprawniające do jazdy na stokach Zieleniec Ski Arena. Tym razem chętni będą mogli zakupić skipass z 25-procentowym rabatem. Pierwsza oferta sprzedaży puli skipassów w obniżonej cenie, z powodu ogromnego zainteresowania, zakończyła się już po trzech dniach.
"Wiedzieliśmy, że zainteresowanie będzie spore. Jednak w tym roku i tak przeszło ono nasze oczekiwania. Oferowane w ramach pierwszej fazy przedsprzedaży karnety do Zieleniec Ski Arena rozeszły się w… 3 dni. Dlatego też czym prędzej otwieramy pulę w kolejnej fazie" - czytamy na stronie ośrodka.

Do sprzedaży trafiają ponownie wybrane rodzaje karnetów, które kupić będziecie mogli taniej, niż będzie to miało miejsce w trakcie sezonu.


Ponownie najlepiej wybrać będzie oczywiście karnet na 6 dowolnych dni, na który do końca października przysługiwać będzie 25-procentowy rabat. Skipass będzie można wykorzystać w trakcie 6 dowolnych dni narciarskiego sezonu (od godziny 9:00 do 21:00). Do końca II fazy przedsprzedaży na zakupie tego karnetu zaoszczędzicie ponad 140 złotych! Warto więc z zakupem znów nieco się pospieszyć.

Aktualne ceny skipassów w Zieleniec Ski Arena

Duża zniżka przygotowana została także na inne rodzaje karnetów. 20 procent taniej (zaoszczędzicie do prawie 60 złotych) kupić będziecie mogli karnety:
- 2-dniowy na 12 godzin dzień po dniu
- 3-dniowy na 3 dowolne w trakcie sezonu dni

Natomiast o 15 proc. mniej kosztować do 30 września będą karnety 3 i 6-dniowy na 12 godzin dzień po dniu (w przypadku tego drugiego rodzaju karnetu oszczędzacie aż 70 złotych).


Cały czas w przedsprzedażowej ofercie dostępne są dla Was także zajęcia w szkole narciarskiej T&T. DO 15 października możecie kupić vouchery na zajęcia z instruktorem narciarstwa/snowboardu 4, 8 i 12-godzinne o 15 procent taniej. Uwaga - taki zakup teraz to oszczędność aż 144 złotych.

Szczegóły dotyczące obowiązujących w tym sezonie cen znajdziecie w dostępnym na naszej stronie cenniku, natomiast karnety kupić możecie sklepie internetowym.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #zieleniec #szusowanko #ski arena #ranking stacji #najdłuższy sezon

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com