skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Rusza II etap przedsprzedaży karnetów. Zniżki do 25%

2018.09.18
Rusza II etap przedsprzedaży karnetów. Zniżki do 25%
Kliknij, aby powiększyć.
Rusza II etap przedsprzedaży karnetów. Zniżki do 25%
Od 17 września można nabyć w przedsprzedaży w promocyjnej cenie karnety uprawniające do jazdy na stokach Zieleniec Ski Arena. Tym razem chętni będą mogli zakupić skipass z 25-procentowym rabatem. Pierwsza oferta sprzedaży puli skipassów w obniżonej cenie, z powodu ogromnego zainteresowania, zakończyła się już po trzech dniach.
"Wiedzieliśmy, że zainteresowanie będzie spore. Jednak w tym roku i tak przeszło ono nasze oczekiwania. Oferowane w ramach pierwszej fazy przedsprzedaży karnety do Zieleniec Ski Arena rozeszły się w… 3 dni. Dlatego też czym prędzej otwieramy pulę w kolejnej fazie" - czytamy na stronie ośrodka.

Do sprzedaży trafiają ponownie wybrane rodzaje karnetów, które kupić będziecie mogli taniej, niż będzie to miało miejsce w trakcie sezonu.


Ponownie najlepiej wybrać będzie oczywiście karnet na 6 dowolnych dni, na który do końca października przysługiwać będzie 25-procentowy rabat. Skipass będzie można wykorzystać w trakcie 6 dowolnych dni narciarskiego sezonu (od godziny 9:00 do 21:00). Do końca II fazy przedsprzedaży na zakupie tego karnetu zaoszczędzicie ponad 140 złotych! Warto więc z zakupem znów nieco się pospieszyć.

Aktualne ceny skipassów w Zieleniec Ski Arena

Duża zniżka przygotowana została także na inne rodzaje karnetów. 20 procent taniej (zaoszczędzicie do prawie 60 złotych) kupić będziecie mogli karnety:
- 2-dniowy na 12 godzin dzień po dniu
- 3-dniowy na 3 dowolne w trakcie sezonu dni

Natomiast o 15 proc. mniej kosztować do 30 września będą karnety 3 i 6-dniowy na 12 godzin dzień po dniu (w przypadku tego drugiego rodzaju karnetu oszczędzacie aż 70 złotych).


Cały czas w przedsprzedażowej ofercie dostępne są dla Was także zajęcia w szkole narciarskiej T&T. DO 15 października możecie kupić vouchery na zajęcia z instruktorem narciarstwa/snowboardu 4, 8 i 12-godzinne o 15 procent taniej. Uwaga - taki zakup teraz to oszczędność aż 144 złotych.

Szczegóły dotyczące obowiązujących w tym sezonie cen znajdziecie w dostępnym na naszej stronie cenniku, natomiast karnety kupić możecie sklepie internetowym.

Tagi: #ośrodki narciarskie #zieleniec #szusowanko #ski arena #ranking stacji #najdłuższy sezon

Powrót

Bergland Hotel Sölden Bergland Hotel Sölden

Sölden
Tyrol, Austria

Berghotel Presslauer Berghotel Presslauer

Jenig / Nassfeld
Karyntia, Austria

Natur- und Wellnesshotel Höflehner Natur- und Wellnesshotel Höflehner

Haus im Ennstal
Styria, Austria

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Das Central - Alpine . Luxury . Life Das Central - Alpine . Luxury . Life

6450 Sölden
Tyrol, Austria
Hotel Stegerhaus Hotel Stegerhaus

39030 St. Johann
Południowy Tyrol, Włochy
Hotel Taufers Hotel Taufers

39032 Mühlen in Taufers
Południowy Tyrol, Włochy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2018