skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Samolotem na narty w słowackie Tatry

2015.10.09
Samolotem na narty w słowackie Tatry
Kliknij, aby powiększyć.
Samolotem na narty w słowackie Tatry
W nadchodzącym sezonie zimowym znacznie poprawi się dojazd narciarzy z Warszawy do Popradu w słowackich Tatrach. W terminie od 15 grudnia 2015 do 10 marca 2016 łotewskie linie lotnicze airBaltic będą wykonywać połączenia lotnicze z Warszawy na lotnisko Poprad-Tatry. Rejsy odbywać się będą samolotami Boeing 737-300 w każdy wtorek oraz czwartek. Czas przelotu ze stolicy Polski do Popradu wynosić będzie maksymalnie 65 minut.

Zobacz także:

Bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy do Popradu mają zachęcić wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na nartach, którzy chcą szybko, komfortowo i atrakcyjnie cenowo dotrzeć do słowackich Tatr. Ceny biletów lotniczych w jedną stronę zaczynają się od 225 złotych.
W cenie biletu każdy pasażer może przewieźć dodatkowo do 8 kg bagażu podręcznego. Grupy zorganizowane (6 osób i więcej) są zwolnione z opłat za bagaż rejestrowany do 20 kg. Narty i deski snowboardowe przewożone będę bezpłatnie!

Samolotem na narty w słowackie Tatry
Samolotem na narty w słowackie Tatry

Bilety lotnicze mogą pasażerowie zarezerwować poprzez stronę internetową www.airbaltic.com lub w biurze firmy INTAIR, która jest Generalny Agentem Sprzedaży airBaltic na rynku polskim.
Kontakt: telefon 22 559 39 33, e-mail airbaltic@intair.pl, www.intair.pl. Zapytania dotyczące rezerwacji grupowych należy kierować na adres mailowy: groups@intair.pl.

Samolotem na narty w słowackie Tatry
Samolotem na narty w słowackie Tatry

Lotnisko POPRAD-TATRY znajduje się na wysokości 718 m n.p.m. i należy do najwyżej położonych lotnisk dla samolotów transportowych w Europie Środkowej. Usytuowane jest około 200 m od węzła autostradowego łączącego Poprad i Wysokie Tatry z Niskimi Tatrami (Jasna - Chopok). Odległość z lotniska Poprad-Tatry do najpopularniejszych słowackich ośrodków narciarskich wynosi kilkanaście kilometrów. Podróż samochodem z lotniska do Tatrzańskiej Łomnicy trwa 15 minut, na Strbske Pleso 30 minut, a do Jasnej pod Chopokiem w Niskich Tatrach około 45 minut.

skionline.pl
Tagi: #słowacja #samolotem na narty #tatry #jasna #chopok #szczyrbkie pleso

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com