skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Sezon na lodowcu Mölltaler otwarty, a z nim specjalne ceny dla posiadaczy GOPASS

2019.10.14
Sezon na lodowcu Mölltaler otwarty, a z nim specjalne ceny dla posiadaczy GOPASS
Kliknij, aby powiększyć.
Sezon na lodowcu Mölltaler otwarty, a z nim specjalne ceny dla posiadaczy GOPASS
8 października 2019 roku otwarty został sezon narciarski na lodowcu Mölltaler w Austrii, sezon który otwiera nową erę w życiu ośrodka. Bowiem będzie to pierwsza zima, w trakcie której ośrodkiem na lodowcu będzie zarządzać słowacka spółka TMR (właściciel Szczyrk Mountain Resort). I już teraz członkowie programu lojalnościowego GOPASS mogą korzystać z profitów związanych z członkostwem w GOPASS także na austriackim lodowcu.

Zobacz także:

9 października ubiegłego roku, spółka TMR podpisała umowę o współpracy z Mölltaler Gletcherbahnen Gesellschaft mbH & CO KG, na podstawie której może TMR sprzedawać karnety narciarskie do ośrodka narciarskiego Mölltaler Gletscher i jego siostrzanego ośrodka, Ankogel - Mallnitz, za pośrednictwem swojego internetowego kanału sprzedaży GOPASS. Ponad 1,13 mln klientów ze Słowacji, Czech i Polski zarejestrowanych w programie GOPASS otrzymało w tym miesiącu specjalną ofertę na skipassy.
Już teraz można zakupić skipassy uprawniające do jazdy na lodowcu Mölltaler w specjalnej cenie. Wchodząc na stronę GOPASS mamy możliwość zakupy np. 4-dniowego skipassu za 126 euro.
Pełną ofertę specjalnych cen dla posiadaczy karty GOPASS znajdziecie tutaj >>

- Umowa o współpracy z ośrodkami austriackimi jest ważnym krokiem w naszej działalności. Zarejestrowani członkowie programu GOPASS, a także osoby, które właśnie zamierzają się zarejestrować, oprócz ośrodków w słowackich Tatrach Jasna-Chopok, Jezioro Szczyrbskie, Tatrzańska Łomnica, polskiego Szczyrku i czeskiego Szpindlerowego Młynu mają możliwość otrzymania atrakcyjnej oferty karnetów narciarskich na lodowiec Mölltaler lub do ośrodka Ankogel Mallnitz w austriackiej Karyntii. Wierzymy, że narciarze uznają to za interesującą alternatywę dla dotychczas oferowanych usług. Lodowiec Mölltaler Gletscher jest jednym z 8 austriackich lodowców, na którym można jeździć na nartach przez 10 miesięcy w roku ze 100% gwarancją śniegu na wysokości do 3 122 m n.p.m. W przyszłości rozważamy inwestycje w tym regionie, a mianowicie w segmencie hotelowym i restauracyjnym - skomentował Bohuš Hlavatý, dyrektor generalny i prezes zarządu TMR.

Lodowiec Mölltaler
Lodowiec Mölltaler

Heinz Schultz, zarządca ośrodka narciarskiego i przedstawiciel spółki Mölltaler Gletscher powiedział: - Uważamy, że nasza rodzinna firma jest sprawą sercową, której celem jest odnosić sukcesy, w dalszym ciągu inwestować w jakość usług, ale to jest możliwe tylko wtedy, gdy będziemy rozwijać się w sposób rozsądny. Dlatego z zadowoleniem przyjmujemy współpracę z ważnym i silnym partnerem, jakim jest słowacka firma TMR. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca będzie korzystna dla naszego regionu, a dzięki słowackim partnerom będziemy mogli oczekiwać napływ nowych, zadowolonych klientów.

Mölltaler Glätscher
Mölltaler Glätscher

Ośrodek narciarski Mölltaler Glätscher w jedynej lodowcowej części regionu Karyntia oferuje stoki narciarskie o różnym stopniu trudności, do najpopularniejszych tras należy niemal 7 km trasa FIS, którą uwielbiają wykorzystywać trenerzy i zawodnicy reprezentacji narciarskiej. Sezon na lodowcu Mölltaler trwa od połowy czerwca do maja następnego roku, a wysokość pokrywy śnieżnej w szczycie sezonu wynosi aż 450 cm. Ośrodek posiada stoki dla początkujących, jak i zaawansowanych freeriderów. Do ciekawostek należy kolejka Mölltaler Glätscher Express, która w ciągu 8 minut może przewieźć na wysokość 2 234 m n.p.m. 220 pasażerów, pokonując dystans ponad 4,7 km i 1 012 m przewyższenia. Osoby, które nie posiadają umiejętności narciarskich, mogą podziwiać cudowne widoki z restauracji panoramicznej Ice Palace na wysokości 2 800 m n.p.m, skąd urzeka wspaniała sceneria 28 okolicznych szczytów. Ośrodek posiada szkoły narciarskie, restauracje, parkingi, skibusy, wypożyczalnie nart, snowpark i inne atrakcje. Odległość z naszej południowej granicy to ok 750 km.

Ośrodek Ankogel Mallnitz
Ośrodek Ankogel Mallnitz

Ośrodek Ankogel Mallnitz
Ośrodek Ankogel Mallnitz

Centrum narciarskie Ankogel Mallnitz (20 km od ośrodka narciarskiego Mölltaler Gletscher) znajduje się w Parku Narodowym Hohe Tauern pomiędzy Karyntią i Salzburgiem i jest idealnym urozmaiceniem dla miłośników białego szaleństwa w regionie, zwłaszcza dzięki doskonałym terenom położonym w większości powyżej linii drzew. Ankogel Mallnitz ma umiarkowanie trudne trasy na wysokości od 1 287 do 2 636 m n.p.m, a do dyspozycji narciarzy jest 12,8 km stoków narciarskich. Oba ośrodki korzystają ze wspólnego karnetu narciarskiego.

Źródło: TMR

Tagi: #ośrodki narciarskie #austria #lodowiec #moelltaler #gopass #karyntia #tmr #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020