skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Słotwiny Arena zapraszają na Sylwestra na stoku

2018.12.27
Słotwiny Arena zapraszają na Sylwestra na stoku
Kliknij, aby powiększyć.
Słotwiny Arena zapraszają na Sylwestra na stoku
Święta Bożego Narodzenia już za nami - w tym roku w kilku miejscach w same święta nieco sypnęło śniegiem, ale w większości miast w Polsce "białe Święta" można było zobaczyć tylko… w internetowych kamerkach ze stoków… Nie znaczy to jednak, że w górach śniegu brakuję. Wręcz przeciwnie - warunki są raczej dobre, choć w wielu ośrodkach ograniczają się raczej do głównych tras. Warto jednak już pomyśleć, gdzie spędzić w tym roku sylwestrowy wieczór na nartach!

Zobacz także:

Jednym z miejsc, gdzie będzie można poszaleć na nartach do późnej nocy, a później przywitać Nowy Rok będzie stacja Słotwiny Arena w Krynicy. Sylwestrowa jazda rozpocznie się tutaj o godzinie 20.00, a wyciąg będzie pracował do godz. 23.45. Potem będzie można uczestniczyć w nocnym zjeździe z pochodniami, podążając w dół za przewodnikiem -, którym będzie oczywiście maskotka stacji - Pingwin.

Nie zabraknie sympatycznej atmosfery i dobrej zabawy przy muzyce, która będzie grała przy dolnej stacji 6-osobowej kanapy, początek imprezy - od godz. 19.00. Będzie też ognisko i kiełbaski, a także pyszny bigos. Karnet na sylwestrowy wieczór, obejmujący także poczęstunek bigosem, kosztował będzie 80 PLN. Do kupienia na stoisku z Pingwinem będą także kiełbaski na ognisko, a także pochodnie do nocnego zjazdu.

Uwaga! W Sylwestra będzie nieco inaczej pracować kolej - od 8.00 do 18.00, a potem od 20.00 do 23.45. Przerwa na ratrakowanie jest więc przesunięta o dwie godziny (normalnie jest między 16-tą a 18-tą). Wypożyczalnie sprzętu narciarskiego będzie czynna do godziny 24.00, natomiast szkoła narciarska 31 grudnia czynna będzie do 16.00.


Ośrodek Słotwiny Arena zaprasza tez na sylwestrową imprezę w restauracji - możliwość rezerwacji stolików w restauracji (z posiłkiem, napojami oraz szampanem) pod numerem telefonu: 512-409-905. Koszt sylwestra w restauracji - 180 zł/osobę.

Sylwester w Słotwiny Arena to tylko jedna z wielu możliwości spędzenia ostatniego wieczoru w tym roku na stoku - przygotowujemy dla Was specjalny raport, w którym przedstawimy inne możliwości spędzenia sylwestra na stoku. Szukajcie już wkrótce na skionline.pl!

pk/skionline.pl

Tagi: #ośrodki narciarskie #polska #słotwiny arena #sylwester na stoku #narty #krynica

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019