skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

SNOW EXPO SKI TEST - największe, wielobrandowe testy nart i desek w Polsce

2020.12.08
SNOW EXPO SKI TEST - największe, wielobrandowe testy nart i desek w Polsce
Kliknij, aby powiększyć.
SNOW EXPO SKI TEST - największe, wielobrandowe testy nart i desek w Polsce
Już w ten weekend, w dniach 12 i 13 grudnia 2020 roku zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, na stok Kotelnicy, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski szesnastu producentów sprzętu.
W reżimie sanitarnym oraz odpowiednich odległościach, w pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki: Blizzard, Burton, Dakine Snowboards, Dynastar, Flux, Head, Elan, K2, Majesty, Nordica, Rad-air, Rome SDS, Rossignol, Sims, Völkl i Wed'ze.
Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić!

Na stoku obecny będzie także znany aktor i multi sportowiec Piotr Zelt - doskonały narciarz oraz Jacek Ciszak, znany z portalu skionline.pl i autorskiego vloga, ekspert turystyki narciarskiej. Obaj podzielą się wrażeniami z testów sprzętu.

O dobrą atmosferę zadba nagłośnienie firmy JBL.

Najważniejsze jednak jest to, że w tym roku działamy w reżimach sanitarnych, w odstępach, w osłonie ust i nosa, z dezynfekcją. Otwarcie stoków cały sezon jest we wspólnym interesie wszystkich, kochających sporty zimowe, dlatego apelujemy o przestrzeganie zasad, aby wypoczynek i ruch na świeżym, górskim powietrzu, wzmacniał naszą odporność.

SNOW EXPO SKI TEST - największe, wielobrandowe testy nart i desek w Polsce
SNOW EXPO SKI TEST - największe, wielobrandowe testy nart i desek w Polsce

Do zobaczenia na SNOW EXPO SKI TEST 2020/21. W polskich górach
12-13 grudnia - Kotelnica, Białka Tatrzańska
16-17 stycznia 2021 - Słotwiny Arena, Krynica
20-21 luty 2021 - Skolnity, Wisła

Sprawdź dlaczego nie może Cię tutaj zabraknąć.

"SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy" od pięciu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Te wydarzenia były dotąd organizowane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Trzeci sezon z rządu organizowane są wydarzenia pt. "SNOW EXPO - SKI TEST".

Co roku edycji przybywa i mamy nadzieję, że w tym trudnym sezonie również będziemy mogli zorganizować wszystkie zaplanowane przystanki naszych unikalnych testów porównawczych.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #testy nnart #snow expo ski test #białka tatrzańska

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com