skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Słowacja - na stoku tylko z testem 72-godzinnym. Testy bezpłatne

2020.12.10
Słowacja - na stoku tylko z testem 72-godzinnym. Testy bezpłatne
Kliknij, aby powiększyć.
Słowacja - na stoku tylko z testem 72-godzinnym. Testy bezpłatne
Minister zdrowia Republiki Słowackiej Marek Krajčí ogłosił na dzisiejszej konferencji, że od 15 grudnia stoku i w hotelu trzeba się będzie wykazać negatywnym wynikiem testu nie starszym niż 72 godziny. Będzie on wykonywany bezpłatnie - czytamy na stronie WaszaTurystyka.pl.
Od 11 grudnia zamknięte będą na Słowacji tarasy restauracji i barów. W hotelach posiłki będą wydawane do pokojów. Stacje narciarskie na Słowacji będą nadal czynne, jednak żeby z nich skorzystać trzeba od 15 grudnia będzie się wykazać negatywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa nie starszym niż 72 godziny. Tak więc wypoczywając na Słowacji, co trzy doby będziemy musieli sią poddawać bezpłatnym testom. Nie znane są jeszcze szczegóły techniczne tych operacji, ale wiadomo, że przy wjeździe do ośrodka narciarskiego wyniki testów będą sprawdzanie a wjadą tylko osoby z negatywnym testem na COVID-19

Przypomnijmy, że od 2 listopada Polacy mogą wjeżdżać na Słowację tylko z negatywnym, wynikiem testu na obecność koronawirusa.

Więcej informacji na stronie WaszaTurystyka.pl


skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #słowacja #waszaturystyka #kwarantanna #zima #ferie 2021

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com