skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

St. Anton otwiera trasy 2 grudnia

2016.11.02
St. Anton otwiera trasy 2 grudnia
Kliknij, aby powiększyć.
St. Anton otwiera trasy 2 grudnia
Tylko miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia sezonu w znanym ośrodku narciarskim Ski Arlberg. Już 2 grudnia zostaną oddane do użytku trzy nowe koleje linowe, dzięki którym powstanie największy połączony region narciarski w Austrii. Zobaczcie, co czeka Was w tym sezonie w St. Anton i okolicznych miejscowościach.

Bezpłatne testy nart


Wraz z początkiem grudnia swoje trasy otworzą ośrodki narciarskie w regionie Ski Arlberg. Podczas inauguracji sezonu w St. Anton w dniach 2-4 grudnia będzie można bezpłatnie przetestować najnowsze modele nart renomowanych marek. O muzyczną oprawę imprezy zadbają m.in. Rea Garvey, Gregor Meyle i duet Lions Head.

Największy połączony region narciarski w Austrii


Tej zimy trzy nowe koleje linowe połączą dotychczas oddzielne ośrodki na pograniczu Tyrolu i Vorarlbergu - przeczytacie o tym tutaj. 10-osobowe gondole Flexenbahn, Trittkopfbahn I i Trittkopfbahn II znacznie uatrakcyjnią narciarską ofertę regionu, zmniejszając przy tym ruch uliczny pomiędzy poszczególnymi miejscowościami. Narciarze będą mogli korzystać w sumie z 305 kilometrów tras i 87 wyciągów.

Bogaty program kulturalny w sezonie 16/17


Na cztery tygodnie przed Bożym Narodzeniem w Arlbergu daje się wyczuć prawdziwą przedświąteczną atmosferę. Podczas adwentu na jarmarkach bożonarodzeniowych nie zabraknie regionalnych przysmaków i kolorowych ozdób, a 5 grudnia w St. Anton odbędzie się tradycyjna parada Krampusa. Jeśli lubicie wyzwania, być może rozważycie udział w górskiej wspinaczce z nartami na plecach. Punkt wyjścia to górna stacja kolei krzesełkowej Riffel II, a cel osiągniecie na wysokości 2645m n.p.m. Wysiłek z pewnością wynagrodzi przepiękny widok na Alpy Lechtalskie oraz w pełni zasłużony zjazd do doliny. Wśród innych atrakcji nadchodzącego sezonu znajdą się m.in. pokazy narciarskie, koncert świąteczny i noworoczny, kultowe zawody "The White Thrill" czy szkolenia lawinowe.

St. Anton otwiera trasy 2 grudnia
St. Anton otwiera trasy 2 grudnia

Promocyjne ceny dla pań podczas styczniowej akcji "Ladies First!"


W dniach 7-28 stycznia 2017 w ramach tradycyjnych tygodni "Ladies First!" amatorki sportów zimowych będą mogły wziąć udział w licznych atrakcjach podczas zimowego urlopu w Arlbergu. Oprócz korzystnych cen za karnet i nocleg w wybranych hotelach i pensjonatach panie otrzymają na przykład bezpłatne zabiegi w SPA oraz rabaty na zakupy.

Sezonowe skipassy dla dzieci za 10,00 euro


Dzieci do 8. roku życia (rocznik 2009) jak zwykle jeżdżą na nartach przez cały sezon za jedyne 10,00 euro. Obok rozległych terenów narciarskich dla bardziej wymagających sportowców, w Ski Arlberg znajdziecie aż 131 kilometrów niebieskich tras oraz specjalne wyciągi dla najmłodszych narciarzy.

Ceny skipassów w sezonie 16/17

bk/skionline.pl

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #alpy #st. anton #aki arlberg #tyrol #austria

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com