skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Testy nowej kolekcji Fischera i spotkanie sympatyków skionline.pl - zapraszamy już w sobotę!

2019.01.03
Testy nowej kolekcji Fischera i spotkanie sympatyków skionline.pl - zapraszamy już w sobotę!
Kliknij, aby powiększyć.
Testy nowej kolekcji Fischera i spotkanie sympatyków skionline.pl - zapraszamy już w sobotę!
Fischer Polska i skionline.pl mają ogromną przyjemność zaprosić wszystkich miłośników narciarstwa, dobrej zabawy na stoku i nie tylko, a także wszystkich sympatyków naszego portalu na testy najnowszej kolekcji nart Fischera, które odbędą się w najbliższą sobotę, 5 stycznia 2019 roku, w ośrodku Szczyrk Mountain Resort. Mile widziani będą zarówno wyjadacze, jak i początkujący narciarze. Oprócz samego testowania, będzie można dowiedzieć się także sporo ciekawych rzeczy od prawdziwego specjalisty - swoją wiedzą z uczestnikami spotkania będzie dzielił się Marek Żurawicki.
Spotkania fanów portalu skionline.pl, aktywnych (i mniej aktywnych także) członków forum skionline.pl - to już coroczna tradycja. W tym sezonie zapraszamy na spotkanie, które będzie bogatsze w atrakcje niż zazwyczaj. Oprócz warstwy towarzyskiej - która oczywiście jest jednym z fundamentów naszych spotkań - będzie można przetestować najnowszą kolekcję nart Fischera, a także posłuchać ciekawych prelekcji Marka Żurawickiego na temat doboru sprzętu, odpowiedniego przygotowania go do sezonu, a także o coraz popularniejszym bootfitingu.

Firmy Fischer nikomu nie trzeba chyba reklamować - to jeden z czołowych producentów sprzętu narciarskiego, który łączy znakomite wykonanie swoich produktów z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, które wyróżniają go wśród narciarskich brandów. W sobotę, 5 stycznia, przy dolnej stacji gondoli w Szczyrku, od samego rana stanie namiot z firmowym stoiskiem, gdzie będzie można przetestować całą nową kolekcję sprzętu Fischera. O tym, że jest ona bogata - możecie przekonać się wchodząc wcześniej na stronę z jej opisem. Test jest ogólnodostępny - każdy zainteresowany będzie mógł pojeździć na najnowszych deskach Fischera po trasach Szczyrk Mountain Resort.

Czytelnikom skionline.pl nie trzeba przedstawiać także Marka Żurawickiego - naszego eksperta od przygotowania sprzętu narciarskiego i znawcę tajników bootfitingu. Uczestników naszego zlotu zapraszamy na spotkanie o godzinie 11:00 z naszym guru w Sali konferencyjnej w budynku przy dolnej stacji gondoli - będzie można na żywo (a nie na filmie) posłuchać o sprzęcie, jego doborze i przygotowaniu, a także o tym, dlaczego bootfiting jest coraz popularniejszy. Będzie tez można posłuchać trochę teoretycznych szczegółów o najnowszej kolekcji Fischera.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w sobotę do Szczyrku - będzie można spędzić czas i ciekawie, i aktywie, a wszystko to w dobrym towarzystwie i przyjacielskiej atmosferze. Tytułem zachęty - w Szczyrku cały czas pada śnieg, otwartych jest ponad 9 km tras, na których leży do 90 cm śniegu. Pamiętajcie - sobota, 5 stycznia 2019, od samego rana przy dolnej stacji gondoli w Szczyrku. Zapraszamy!

Team skionline.pl

Partnerzy


Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #fischer #szczyrk mountain resort #testy narty

Powrót

Bergland Hotel Sölden Bergland Hotel Sölden

Sölden
Tyrol, Austria

Villa Hubertus Villa Hubertus

Olang
Południowy Tyrol, Włochy

Villa Hubertus Villa Hubertus

Olang
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Alpin Panorama Hotel Hubertus Alpin Panorama Hotel Hubertus

39030 Valdora
Południowy Tyrol, Włochy
Top Residence Kurz Top Residence Kurz

39020 Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy
7 noclegów - 7,00 za osobę
7 noclegów - 7,00 za osobę
7 noclegów - 7,00 za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019