skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Testy nowej kolekcji Fischera i spotkanie sympatyków skionline.pl - zapraszamy już w sobotę!

2019.01.03
Testy nowej kolekcji Fischera i spotkanie sympatyków skionline.pl - zapraszamy już w sobotę!
Kliknij, aby powiększyć.
Testy nowej kolekcji Fischera i spotkanie sympatyków skionline.pl - zapraszamy już w sobotę!
Fischer Polska i skionline.pl mają ogromną przyjemność zaprosić wszystkich miłośników narciarstwa, dobrej zabawy na stoku i nie tylko, a także wszystkich sympatyków naszego portalu na testy najnowszej kolekcji nart Fischera, które odbędą się w najbliższą sobotę, 5 stycznia 2019 roku, w ośrodku Szczyrk Mountain Resort. Mile widziani będą zarówno wyjadacze, jak i początkujący narciarze. Oprócz samego testowania, będzie można dowiedzieć się także sporo ciekawych rzeczy od prawdziwego specjalisty - swoją wiedzą z uczestnikami spotkania będzie dzielił się Marek Żurawicki.
Spotkania fanów portalu skionline.pl, aktywnych (i mniej aktywnych także) członków forum skionline.pl - to już coroczna tradycja. W tym sezonie zapraszamy na spotkanie, które będzie bogatsze w atrakcje niż zazwyczaj. Oprócz warstwy towarzyskiej - która oczywiście jest jednym z fundamentów naszych spotkań - będzie można przetestować najnowszą kolekcję nart Fischera, a także posłuchać ciekawych prelekcji Marka Żurawickiego na temat doboru sprzętu, odpowiedniego przygotowania go do sezonu, a także o coraz popularniejszym bootfitingu.

Firmy Fischer nikomu nie trzeba chyba reklamować - to jeden z czołowych producentów sprzętu narciarskiego, który łączy znakomite wykonanie swoich produktów z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, które wyróżniają go wśród narciarskich brandów. W sobotę, 5 stycznia, przy dolnej stacji gondoli w Szczyrku, od samego rana stanie namiot z firmowym stoiskiem, gdzie będzie można przetestować całą nową kolekcję sprzętu Fischera. O tym, że jest ona bogata - możecie przekonać się wchodząc wcześniej na stronę z jej opisem. Test jest ogólnodostępny - każdy zainteresowany będzie mógł pojeździć na najnowszych deskach Fischera po trasach Szczyrk Mountain Resort.

Czytelnikom skionline.pl nie trzeba przedstawiać także Marka Żurawickiego - naszego eksperta od przygotowania sprzętu narciarskiego i znawcę tajników bootfitingu. Uczestników naszego zlotu zapraszamy na spotkanie o godzinie 11:00 z naszym guru w Sali konferencyjnej w budynku przy dolnej stacji gondoli - będzie można na żywo (a nie na filmie) posłuchać o sprzęcie, jego doborze i przygotowaniu, a także o tym, dlaczego bootfiting jest coraz popularniejszy. Będzie tez można posłuchać trochę teoretycznych szczegółów o najnowszej kolekcji Fischera.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w sobotę do Szczyrku - będzie można spędzić czas i ciekawie, i aktywie, a wszystko to w dobrym towarzystwie i przyjacielskiej atmosferze. Tytułem zachęty - w Szczyrku cały czas pada śnieg, otwartych jest ponad 9 km tras, na których leży do 90 cm śniegu. Pamiętajcie - sobota, 5 stycznia 2019, od samego rana przy dolnej stacji gondoli w Szczyrku. Zapraszamy!

Team skionline.pl

Partnerzy


Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #fischer #szczyrk mountain resort #testy narty

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019