skionline.plstacje relacje Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

The Polish Pow(d)er Week in Hintertux 2007

2007.04.05
Drodzy miłośnicy Alp, w dniach od 28.04 - 05.05.07 na lodowcu Hintertux już po raz drugi odbędzie się WIELKA POLSKA MAJÓWKA.

* szczegółowy program imprezy
* pakiety pobytowe
* zapytania ofertowe
* zamówienia karnetów narciarskich
* vouchery
* uwaga konkurs!
Dzięki zaangażowaniu pracowników informacji turystycznej Finkenberg - Tux, zarządu kolejek Hintertuxergletscherbahnen, Radia RMF MAXXX, portalu Onet.pl, szkółki narciarskiej Strama z Zakopanego, teamów narciarskich i snowboardowych, niezliczonej liczby pomocnych dusz i firm z Polski i Austrii, a przede wszystkim dzięki Wam, możemy kontynuować naszą szczytną imprezę - The Polish Pow(d)er Week in Hintertux.

Korzystając z dotychczasowych doświadczeń postanowiliśmy na zakończenie sezonu zimowego 2006/2007 przygotować jeszcze więcej atrakcji i niespodzianek. Wszystkich chętnych zapraszamy na pełną emocji polską majówkę, w trakcie której, na wysokościach pomiędzy 1500 i 3250 m n.p.m. przez 6 dni będzie można testować najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy, wziąć udział w zawodach, szkolić się u polskich instruktorów, trenować na tyczkach, oddać dzieci do polskiego przedszkola wakacyjnego i naturalnie rozkoszować się wszechobecną alpejsko-polską atmosferą.

Dodatkowo, po raz pierwszy w miejscowości Vorderlanersbach stanie polski namiot, w którym odbędą się koncerty zespołów The Dolls, Lecha Janerka oraz najsłynniejszego coverbandu The Police & Sting z Niemiec (Reggatta de Blanc), a także dyskoteka i pojedynek naszych górali z tyrolskimi schuhplattlerami.

Aby wziąć udział w imprezie należy naturalnie zadbać o kwaterunek. Zapoznaj się z naszymi pakietami pobytowymi i dokonaj wygodnie wstępnej rezerwacji lub wypełnij zapytanie ofertowe, a drogą e-mail niezwłocznie otrzymasz listę dostępnych pakietów pobytowych. W cenie pakietów pobytowych zawarte jest zakwaterowanie, 6 dniowy karnet na lodowiec Hintertux oraz bezpłatny wstęp na wszystkie atrakcje wymienione w programie imprezy. Dla osób wolących załatwiać formalności na własną rękę przygotowaliśmy listę wolnych miejsc w hotelach, pensjonatach i kwaterach prywatnych, gdzie rezerwacja odbywa się przez bezpośredni kontakt z kwaterodawcą. W razie potrzeby lub problemów służymy pomocą w jęz. polskim pod numerem naszej infolinii (091 88 464 27).

Aby bezpłatnie korzystać z wszystkich atrakcji należy wykupić pakiet pobytowy lub zamówić u nas karnet narciarski. W ich cenie zawarty jest wstęp na wszystkie imprezy, koncerty, testy narciarskie, szkolenia....itd.

Uczestnicy, którzy zarezerwują noclegi i skipassy na własną rękę będą mogli na naszym stoisku na Tuxerfernerhaus wykupić identyfikator i opaskę w cenie 15 euro za osobę. Wszystkich chętnych prosimy dodatkowo o pobranie voucheru biorącego udział w wielkim losowaniu nagród.

Pakujcie walizki, smarujcie dechy i przyjeżdżajcie do doliny Tux, gdzie w promieniach słońca i w rodzimym towarzystwie, szałowo zakończycie sezon zimowy 2006/07. Gwarantujemy świetną zabawę, wiele polsko-tyrolskich akcentów i moc śnieżnych przeżyć.

W imieniu naszym, zarządu doliny Tuxertal, naszych sponsorów, partnerów i firm towarzyszących, wszystkich serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje na stronie: www.zillertalinfo.pl

skionline.pl

powrót

Zobacz
Warunki narciarskie: Hintertux Lodowiec Hintertux
Hintertux jesienią
Hintertux jesienią
Hintertux jesienią
Hintertux Pow(d)er Week
Hintertux Pow(d)er Week
Hintertux Pow(d)er Week
Hintertux - Tyrol, Austria
Hintertux - Tyrol, Austria
Hintertux - Tyrol, Austria
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Relacja

zobacz wszystkie galerie

Patronat medialny