skionline.plstacje przeczytaj Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Tydzień Rodzinny - Maso Corto 2006-2007... Narty, taniec, przygoda…

2006.11.13
fot. Maso Corto
fot. Maso Corto
Impreza pod hasłem Tydzień Rodzinny odbyła się w Maso Corto (Południowy Tyrol) po raz pierwszy w lipcu 2006 roku, a w bogatym programie znalazło się mnóstwo atrakcji z udziałem miedzy innymi: "Teleranku" (program telewizji TVP1), szkoły tańca "Odoriko" oraz firm "Blizzard" i "Raichle", które dostarczyły sprzęt narciarski. Lipcowe dni wypełnione byly atrakcjami od rana do późnych godzin wieczornych, dostarczając gościom niezapomnianych wrażeń.
W nadchodzącym roku organizatorzy zapraszają na kolejną edycję Tygodnia Rodzinnego w Maso Corto, który odbędzie się w terminie 23 czerwca 2007 - 07 lipca 2007, przy współudziale Biura Podróży TUI, Telewizji Polskiej TVP1, szkoły tańca "Odoriko" oraz dystrybutorów sprzętu narciarskiego "Blizzard" i "Raichle".

Na gości czekać będzie szereg atrakcji począwszy od wspólnej zabawy na śniegu, po szkolenia narciarskie i snowboardowi, które zakończą zawody z rozdaniem dyplomów, pucharów i nagród. Zainteresowanym zapewniamy możliwość treningu na tyczkach z pomiarem czasu. Swoich sił będzie można również spróbować podczas zawodów pływackich organizowanych na pływalni krytej w Top *** Residence Kurz. Dla miłośników górskich wycieczek zaproponujemy ciekawe wyprawy wokół Maso Corto, między innymi do schroniska Bella Vista na wysokości 2842 m.n.p.m skąd roztaczają się przepiękne widoki.

Odbędą sie także: turniej piłki nożnej, konkurs strzelania z łuku, zajęcia z jogi, pokazy tańca i wspinaczka. Aby mogli Państwo lepiej poznać kulturę i tradycję doliny Val Senales zaprosimy do nas rodowitego mieszkańca naszej doliny i zorganizujemy dla Państwa degustacje tyrolskich specjałów. Będzie również ognisko, będą śpiewy, będą niespodzianki...
Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia! Serdecznie zapraszamy do Maso Corto!

Więcej: www.masocorto.com.pl

skionline.pl

powrót

Zobacz
Tydzien rodzinny - Maso Corto
Tydzien rodzinny - Maso Corto
Tydzien rodzinny - Maso Corto
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com