skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Usługi najwyższej jakości dla miłośników nart: witajcie w Campiglio!

2021.12.24
fot. Apt Madonna di Campiglio DM STLABS
Kliknij, aby powiększyć.
fot. Apt Madonna di Campiglio DM STLABS
Są miejsca, których nie trzeba przedstawiać, szczególnie miłośnikom ferii zimowych na nartach, w otoczeniu natury. Jednym z nich z pewnością jest Madonna di Campiglio. Cóż może być lepszego niż szusowanie w sercu Dolomitów, postój na aperitif na stoku i zakończenie dnia w renomowanej restauracji?
Dodaj do tego najwyższej jakości usługi przygotowane z myślą o relaksującym i bezpiecznym urlopie. Tak, ponieważ w tym roku jest wiele nowości, dzięki którym możesz spokojnie jeździć na nartach, omijając kolejki, doświadczając wyjątkowych wrażeń, nie tylko nart, pośród majestatycznej przyrody Dolomitów.

Odkryj je razem z nami!Dynamiczne ceny online: więcej jakości za mniejszą kwotę


Innowacja na sezon 2021/22: Kupując online, możesz ominąć kolejki i zarezerwować swoje miejsce na stoku. Ceny różnią się w zależności od dnia, a zniżki sięgają nawet 20%. Kupując skipass online, Twój zakup jest również chroniony i możesz uzyskać zwrot pieniędzy w zależności od obowiązujących warunków.
Ośrodek narciarski Campiglio Dolomiti di Brenta jest pierwszym, który zainwestował w tak wysokiej jakości infrastrukturę narciarską, aby zwiększyć bezpieczeństwo na stokach i ogólną satysfakcję klientów.

Przedstawiamy Starpass: płać tylko wtedy, gdy jeździsz


Ze Starpassem płacisz tylko wtedy, gdy jeździsz, więc oszczędzasz pieniądze, bo omijasz kolejki. Koniec z biletami. Koniec z trudnościami. Idź prosto do wyciągu!
Dla najbardziej zapalonych narciarzy - nie musisz już płacić za karnety sezonowe z góry. A dodatkowo beztroskie wypady dla tych z was, którzy jeżdżą na nartach rzadziej.

Starpass daje Ci gwarantowane zniżki aż do 8% przez całą zimę, niezależnie od tego, kiedy jeździsz. Po osiągnięciu pierwszego progu wydatków (600 €), koszt wyciągów na terenie narciarskim Campiglio zostanie obniżony o 80%. Powyżej drugiego progu (800 €) z wyciągów można korzystać bezpłatnie.

Ze Starpassem płacisz tylko za czas, w którym rzeczywiście jeździsz, a opłata pobierana jest według najlepszej stawki dostępnej w danym dniu w ośrodku narciarskim.

Usługi najwyższej jakości dla miłośników nart: witajcie w Campiglio! fot. Apt Madonna di Campiglio
Usługi najwyższej jakości dla miłośników nart: witajcie w Campiglio! fot. Apt Madonna di Campiglio

JAK ZDOBYĆ STARPASS
1. Zarejestruj się za pomocą oficjalnej aplikacji MyPass Ski lub online na stronie mypass.ski. 2. Zapłać 10,00 € za swoją kartę MyPass, która pozostaje ważna do końca sezonu zimowego 2021-2022. Karty mogą zostać wysłane do domu lub odebrane w głównej kasie ośrodka narciarskiego. 3. Do zobaczenia na stoku!
Aby uzyskać informacje, napisz assistenza@mypass.cc lub zadzwoń +39 011 19 116 039.

Wakacje z nartami z formułą Cinque su Sette: dużo więcej niż jazda na nartach


Nowy tygodniowy karnet Cinque su Sette (Five out of Seven) rewolucjonizuje tradycyjny karnet narciarski, obejmując najlepsze atrakcje w regionie.

Podczas tygodniowego pobytu możesz wybrać 5 dowolnych dni na jazdę na nartach, a 2 pozostałe dni poświęcić na inne najlepsze atrakcje w okolicy, także te, które wymagają użycia wyciągów.

Możesz zrobić sobie przerwę od jazdy na nartach na romantyczny spacer po zaśnieżonym szlaku. Możesz też wybrać jedno z najlepszych doświadczeń na zimę, poszukując alpejskiej duszy Madonna di Campiglio, Pinzolo i Val di Sole.

Pobierz Qoda i skończ z czekaniem w kolejce


Qoda to aplikacja mobilna, której możesz użyć, by wybrać interesujący Cię wyciąg i wirtualnie ustawić się w kolejce! Rezerwując swoje miejsce w kolejce, możesz wsiąść do wyciągu w kilka minut, szybko i łatwo.
Qoda informuje Cię, kiedy nadejdzie Twoja kolej, dzięki czemu unikniesz czekania w kolejce do wyciągów.
Aplikacja Qoda w czasie rzeczywistym informuje o ruchu narciarzy przy wyciągach, w schroniskach i wypożyczalniach sprzętu w wybranym przez Ciebie ośrodku narciarskim.
Usługa ta aktywuje się w momencie otwarcia wyciągu.

Pobierz QODA Pobierz z App Store, Pobierz z Google Play

Ciesz się atmosferą "górskiej elegancji", poznaj gust łączący w sobie wyrafinowanie oraz tradycję i daj się porwać najwyżej klasy zakupom.


Włochy są synonimem Dolce Vita, a włoski styl znany jest na całym świecie. W Madonna di Campiglio te dwie charakterystyczne włoskie cechy przekładają się na
- najwyższej klasy zakupy,
- wyrafinowaną gastronomię,
- oraz ekskluzywne nocne życie après ski.

Rakiety śnieżne fot. Apt Madonna di Campiglio DM STLABS
Rakiety śnieżne fot. Apt Madonna di Campiglio DM STLABS

Luksusowe butiki i sklepy haute couture zapewniają wszystko, co najlepsze Made in Italy. Spacer po centrum miejscowości staje się podróżą po najnowszych światowych trendach.

Nie brakuje również okazji do rozrywki. Kluby i bary z najsłynniejszymi włoskimi DJ-ami, muzyka na żywo i après-ski uatrakcyjniają popołudnia i towarzyskie wieczory.

Tradycyjne smaki trydenckiej kuchni oraz wyrafinowana kuchnia uzupełniają ofertę gastronomiczną. Trzy restauracje zostały nagrodzone jedną gwiazdką Michelin, a wiele innych otrzymało ważne nagrody za swoją sztukę kulinarną, zarówno w Madonna di Campiglio, jak i Pinzolo czy Val Rendena.

Zimowe sporty w górach


Otoczona wyjątkowej urody krajobrazem, położona pomiędzy Dolomiti di Brenta, wpisanymi na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a pasmem górskim Adamello - Presanella, Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta jest rajem dla miłośników sportów zimowych, takich jak:
- narciarstwo górskie,
- snowboard,
- łyżwiarstwo na lodzie,
- psie zaprzęgi,
- wycieczki na rakietach śnieżnych,
- paralotniarstwo,
- wspinaczki po wodospadzie lodowym,
- narciarstwo biegowe,
- jazda konna,
- spacery po śniegu,
- saneczkarstwo.

Psie zaprzęgi fot. Trentino Marketing F.Modica
Psie zaprzęgi fot. Trentino Marketing F.Modica

Góry w zimie to nie tylko narciarstwo. Kilka kroków od dużych zadbanych tras można cieszyć się cichym i nieskażonym plenerem rezerwatu przyrody Adamello Brenta. Usytuowane są tu liczne alpejskie jeziora, wodospady i stuletnie lasy do pokonywania pieszo, na rakietach śnieżnych lub fokach. A nawet, dlaczego nie, ze stadem psów husky lub konno.

Oprócz tego znajdziemy tutaj 24 kilometry relaksujących tras do narciarstwa biegowego, ciągnących się pomiędzy Campiglio a Carisolo, gdzie trasa jest oświetlona, lodowiska dla łyżwiarzy lub wodospady lodowe dla nieustraszonych miłośników wspinaczek, można skorzystać z emocjonującego lotu na paralotni lub zjechać torem saneczkowym. Sport i uroki natury wzajemnie się uzupełniają.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #włochy #madonna di campiglio #dolomity #trentino #gdzie na narty

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com