skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

SAFE2SKI, czyli bezpieczna jazda w Madonna di Campiglio

2022.01.06
SAFE2SKI, czyli bezpieczna jazda w Madonna di Campiglio
Kliknij, aby powiększyć.
SAFE2SKI, czyli bezpieczna jazda w Madonna di Campiglio
Od poniedziałku 20 grudnia 2021, prowincja Trentino została sklasyfikowana jako strefa żółta, dlatego SkiArea Campiglio Dolomiti di Brenta odpowiedzialnie zdecydował się na modyfikację procedur bezpiecznego dostępu do wyciągów i stoków, również ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia, wprowadzając środki, które zwiększą bezpieczeństwo jej gości.

Od 24 grudnia 2021 do 6 stycznia 2022- Karnety narciarskie można kupić tylko online.

- Jednodniowe karnety narciarskie będą dostępne tylko poprzedniego dnia.

- Ograniczenia dotyczą karnetów w jednoprzejazdowych i karnetów godzinowych: bilety te będą dostępne tylko w tym samym dniu, w którym zostaną wykorzystane (można je kupić na stronie www.ski.it i odebrać na bilecie w biurze lub w kasie automatycznej)

- Od 23 grudnia każdego dnia musisz połączyć swój skipass z ważnym cyfrowym Certyfikatem Covidowym online - tutaj.
Pamiętaj, że połączenie skipassu jest możliwe dopiero po odebraniu go w jednej z kas biletowych lub automatach kasowych.
Posiadacze karnetów Superskirama sezonowych i Mypass/Starpass mogą bezpośrednio połączyć swój Certyfikat Covidowy online.
Posiadacze karnetów Telepass i Snowit będą musieli udać się do jednej z automatycznych kas lub kas biletowych lub mogą również poprosić obsługę wyciągu lub hostess o połączenie swojego karnetu narciarskiego.

SAFE2SKI, czyli bezpieczna jazda w Madonna di Campiglio
SAFE2SKI, czyli bezpieczna jazda w Madonna di Campiglio

Odprawę SAFE2SKI należy wykonać każdego dnia, w którym planujesz jeździć na nartach. Umożliwi to narciarzom w SkiArea przejście bezpośrednio do wejścia Fast Track, pomijając kontrole Certyfikatów Covidowych. Dostęp do bramek będzie znacznie szybszy i nie będzie trzeba tracić czasu na czekanie w kolejce. Narciarze, którzy nie aktywują swojego Certyfikatu Covidowego online, a tym samym nie mają bezpośredniego dostępu do obszaru Fast Track, muszą udać się do kasy biletowej lub automatycznej kasy lub poprosić obsługę wyciągu lub hostessy o pomoc w połączeniu ich karnetu narciarskiego.

Wymagania dotyczące wjazdu do Włoch do 16 grudnia 2021


Od 16 grudnia 2021 osoby podróżujące do Włoch z krajów Unii Europejskiej, o których jest mowa w wykazie C, podlegają następującym obowiązkom:

- w przypadku podróży transportem zbiorowym: samolot, statek, pociąg, autobus - wypełnić formularz Lokalizacji Pasażerów,

- posiadać Green Pass / Certyfikat Cavid w jednym z języków: włoski, angielski, niemiecki, hiszpański, lub francuski, który musi potwierdzać:
- pełne zaczepienie przeciw SARD-CoV-2 lub
- przejście choroby COVID-19 (ważność świadectwa uzdrowienia wynosi 180 dni od daty pierwszego pozytywnego wymazu),

- poddać się testowy molekularnemu / PCR wykonanemu w ciągu 48 godzin przed wjazdem do Włoch, w którym wynik jest ujemny, lub antygenowemu w ciągu 24 godzin przed wjazdem do Włoch, w przypadku którego wynik jest ujemny. Osoby niepełnoletnie poniżej 6 roku życia są zwolnione z pobierania wymazów przed wyjazdem.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #madonna di campiglio #dolomiti #skipassy

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com