skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Val di Sole - wakacje w dobrej cenie

2015.01.22
Val di Sole - wakacje w dobrej cenie
Kliknij, aby powiększyć.
Val di Sole - wakacje w dobrej cenie
Szukacie inspiracji, gdzie spędzić zimowy urlop pełen atrakcji, uciec od nudy i poczuć prawdziwie włoski klimat? Polecamy odwiedzić dobrze znany wśród polskich turystów zakątek Trentino, czyli stacje Fogarida - Marilleva. Gdy dobrze, poszukać, znaleźć można zakwaterowanie z wyżywieniem w cenie, która z pewnością konkurować może z ofertami polskich ośrodków.
Jednym z hoteli, który specjalnie dla naszych Czytelników przygotował ofertę specjalną, jest położony w miasteczku Pellizzano 3-gwiazdkowy Pezzotti. Z hotelu pod najbliższy wyciąg, który zabierze nas na fantastyczne trasy Marillevy, Folgaridy lub Madonny di Campiglio jest zaledwie 6 min jady skibusem lub samochodem.

Oferta specjalna obowiązuje w terminie od 31 stycznia 2015 do 08 lutego 2015 i obejmuje 7-dniowy pobyt z wyżywieniem w formie śniadań i obiadokolacji, 6-dniowy skipass Marileva - Follgarida, nieograniczone korzystanie z hotelowego zaplecza wellness (sauny - fińska i turecka, jacuzzi i zewnętrzna sauna fińska) oraz transport skibusem kursującym co pół godziny. Koszt pobytu osoby dorosłej wynosi 463,00 euro, dziecka 212,00 euro, a młodzieży 389,00 euro.Szczegółowe informacje:
Hotel Pezzotti
Tel. +39 0463 751358,
e-mail: info@hotelpezzotti.it
www.hotelpezzotti.it

skionline.pl
Tagi: #włochy #trentino #val di sole #marileva #folgarida #tonale

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com