skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

W sobotę 7 grudnia Stacja TYLICZ.ski rozpoczyna sezon zimowy

2019.12.06
Kliknij, aby powiększyć.
Niskie temperatury pozwalają na intensywne naśnieżanie, a dodatkowo zawitała do nas prawdziwa zima. Warunki na pierwsze szusowanie w nowym sezonie idealne. Czynna będzie 4-osobowa kolej krzesełkowa oraz wyciąg taśmowy dla początkujących .
Promocyjne ceny karnetów: od godziny 9.00 do 16.00 za karnet zapłacimy 50 zł, karnet wieczorny od 16.00 do 20.00 to wydatek 30 zł. W najbliższy weekend stok będzie otwarty w godzinach 9-20.

Zobacz także:

TYLICZ.ski to największy ośrodek narciarski w Tyliczu, który oferuje dwie koleje krzesełkowe, dwa wyciągi orczykowe oraz wyciąg taśmowy SunKid dla początkujących.
Łącznie 6 km tras o różnym stopniu trudności i długości od 100m do 1200m.
Nachylenie i ukształtowanie stoków z wieloma możliwościami zjazdów zadowolą zarówno stawiających pierwsze kroki na nartach, jak i bardziej wymagających miłośników białego szaleństwa.

TYLICZ.ski jest jednym z uczestników nowego projektu KRYNICA.ski, pierwszego wspólnego skipassu łączącego 4 ośrodki narciarskie na terenie Krynicy-Zdrój oraz Tylicza.

W sobotę 7 grudnia Stacja  TYLICZ.ski rozpoczyna sezon zimowy
W sobotę 7 grudnia Stacja TYLICZ.ski rozpoczyna sezon zimowy

Stacja z każdym rokiem rozszerza swoją ofertę dla rodzin z dziećmi.
Bawialnia z animatorką, wyciąg taśmowy, największe w okolicy Przedszkola Narciarskie, Zimowy Plac Zabaw z polem saneczkowym to miejsca stworzone z myślą o najmłodszych gościach.
Od tego sezonu w zabawach na śniegu naszym milusińskim będzie towarzyszyć maskotka stacji-Tyluś, rezolutny miś, który wcale nie zasypia na zimę.

Nowe atrakcje na stacji to slalom na tyczkach z pomiarem czasu, a przede wszystkim snowtubing o długości 200 m. Jazda na dmuchanych dętkach po wytyczonym śnieżnym torze to super zabawa i frajda dla wszystkich niezależnie od wieku.

TYLICZ.ski kraina rodzinnego szusowania!

Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #tylicz ski #otwarcie sezonu #krynicaski #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021