skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

W Zieleńcu ruszyły armatki

2017.11.14
W Zieleńcu ruszyły armatki
Kliknij, aby powiększyć.
W Zieleńcu ruszyły armatki
Spadająca już coraz częściej poniżej zera temperatura oraz opady śniegu pozwoliły na uruchomienie armatek śnieżnych w Zieleniec Ski Arena - jednej z największych w Polsce stacji narciarskich. Wszystko wskazuje więc na to, że narciarski sezon rozpocznie się tradycyjnie wraz z początkiem grudnia.
Na razie jest jeszcze zbyt wcześnie, aby ostatecznie podawać oficjalną datę otwarcia kolei, wyciągów i tras - wszak aura lubi się ostatnio dynamicznie zmieniać. Jednak biorąc pod uwagę aktualnie panujące w Zieleńcu warunki oraz prognozy pogody na najbliższe dni, jest bardzo prawdopodobne, że nastąpi to właśnie z początkiem nowego miesiąca.

"Od dłuższego czasu monitorujemy pilnie każdego dnia aurę i zmieniające się warunki. Dziś na naszych stokach leży już kilkanaście centymetrów naturalnego śniegu, który od niedzieli jest uzupełniany tym z armatek" - mówi Grzegorz Głód, przedstawiciel ośrodka w Zieleńcu.

W Zieleńcu ruszyły armatki
W Zieleńcu ruszyły armatki

"Teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ciągu kilkunastu dni otworzyć oficjalnie ośrodek. Jednak na ostateczne decyzje musimy dać sobie jeszcze kilka dni. Zależy nam, aby już od samego początku sezonu trasy były doskonale przygotowane. A tego bez stabilnej aury i odpowiedniej pokrywy śnieżnej nie będziemy w stanie zagwarantować" - doda-je Grzegorz Głód.

Z technicznego punktu widzenia Zieleniec jest w 100 procentach gotowy na nowy sezon narciarski. Zakończone zostały wszystkie przeglądy techniczne i remonty. W tym sezonie do dyspozycji narciarzy oddane zostaną dwa dodatkowe wyciągi dydaktyczne (Antek I i Antek II). Dzięki nim narciarscy nowicjusze będą mogli jeszcze szybciej i w jeszcze lepszych warunkach zdobywać nowe szlify i umiejętności.


Sam sezon zapowiada się niezwykle interesująco i oczywiście aktywnie. 23 edycja Dziecięcego Pucharu Orlicy, święta i Sylwester na stoku, różnej rangi zawody, całe mnóstwo innych, cyklicznie odbywających się w naszym ośrodku imprez - plan jest naprawdę bogaty. Do tego codzienne #szusowanko już od godziny 9:00, no i oczywiście nocna jazda, czyli wyciągi i trasy otwarte do 22:00.

Zanim sam sezon wejdzie jeszcze najbardziej gorący okres, warto skorzystać także z oferty akcji Free Ski, która trwa od pierwszego uruchomienia wyciągów do 21 grudnia

oraz niemal przez cały marzec. Dzięki spędzonym w Zieleńcu minimum 4 noclegom, otrzymać można w jej ramach za darmo 3-dniowy karnet. Szczegóły dostępne są oczywiście w dedykowanej projektowi zakładce,

W Zieleńcu ruszyły armatki
W Zieleńcu ruszyły armatki

Wszystkie istotne informacje odnośnie do zmieniających się warunków ale także cen, akcji specjalnych, czy aktualnej prognozy pogody znajdą Państwo na nowej stronie inter-netowej stacji narciarskiej (www.zieleniec.pl). Warto także śledzić profile Zieleńca w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter), gdzie oprócz bieżących informacji znajdą Państwo wiele ciekawych zdjęć oraz ciekawostek, którymi dzielą się użytkownicy internetu.

Tagi: #ośrodki narciarskie #polska #zieleniec ski arena #free ski #tanie narty #szusowanko

Powrót

Untervernatsch Untervernatsch

Schnalstal
Południowy Tyrol, Włochy

Hotel Monzoni Hotel Monzoni

Passo San Pellegrino
Trentino, Włochy

Ganischgerhof Mountain Resort & Spa Ganischgerhof Mountain Resort & Spa

Deutschnofen-Obereggen-Eggen
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


AlpenParks Hotel & Apartment CentralAlpenParks Hotel & Apartment Central

5700 Zell am See
Kraj Salzburski, Austria
Alpin Panorama Hotel Hubertus Alpin Panorama Hotel Hubertus

39030 Valdora
Południowy Tyrol, Włochy
AlpenParks Hotel & Apartment Orgler KaprunAlpenParks Hotel & Apartment Orgler Kaprun

5710 Kaprun
Kraj Salzburski, Austria
3 noclegi - od 469,00 € za osobę
7 noclegów - od 742,00 € za osobę
7 noclegów - od 1286,00 € za osobę
7 noclegów - od 438,00 € za osobę
0 noclegów - od 845,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.