skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Zieleniec Ski Arena i Czarna Góra Resort ze wspólnym karnetem na nowy sezon narciarski

2017.10.05
Zieleniec Ski Arena i Czarna Góra Resort ze wspólnym karnetem
Kliknij, aby powiększyć.
Zieleniec Ski Arena i Czarna Góra Resort ze wspólnym karnetem
Od sezonu narciarskiego 2017/2018 dwa największe ośrodki narciarskie na Dolnym Śląsku łączą siły i wszystkim pasjonatom narciarstwa oferować będą jeden wspólny karnet. To powrót do koncepcji sprzed lat, która będzie znaczącym ułatwieniem przede wszystkim dla licznie odwiedzających te ośrodki narciarzy i snowboardzistów. Przedsprzedaż na nadchodzący sezon narciarski rozpoczęła się 2 października.
Czarna Góra Resort oraz Zieleniec SKI Arena to łącznie 38 wyciągów i ponad 32 km tras narciarskich. Według niezależnych rankingów oraz ocen narciarzy i snowboardzistów to jedne z najważniejszych i najlepiej przygotowanych ośrodków na narciarskiej mapie Polski.

Dynamiczny rozwój ośrodków, rosnąca liczba narciarzy oraz doskonałe perspektywy na najbliższą przyszłość sprawiły, że po kilku latach przerwy powrócono do koncepcji wspólnego karnetu Sudety SKI. Obejmuje on 38 wyciągów narciarskich i ponad 32 km tras narciarskich.


"Nasze ośrodki, choć położone w niedużej odległości od siebie, różnią się od siebie. Czarna Góra to większe względne wysokości i bardziej strome, a co za tym idzie, bardziej wymagające stoki. Zieleniec Ski Arena to z kolei gęstsza sieć kolei, wyciągów i szerokich tras narciarskich oraz najdłużej zalegający na Dolnym Śląsku śnieg" - mówi Grzegorz Głód, przedstawiciel stacji w Zieleńcu. "Wspólny karnet ma ułatwić pasjonatom białego szaleństwa korzystanie w trakcie jednego sezonu z obu ośrodków, do których już dziś wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy" - dodaje.


W ramach karnetu będzie można korzystać z wyciągów przez 6 dowolnych dni sezonu narciarskiego 2017/2018 (po 13 godzin dziennie). Jest to doskonała okazja dla pasjonatów narciarstwa odwiedzających oba ośrodki tym bardziej, że karnet do końca grudnia karnet dostępny będzie w przedsprzedaży online z rabatami od 5 do 20%.

2 października na stronach internetowych ośrodków rozpoczęła się przedsprzedaż karnetów. W trakcie trwania sezonu narciarskiego będzie go można zakupić również w kasach ośrodków przy stokach w cenie 570,00 PLN (normalny) i 470,00 PLN (ulgowy dla dzieci 10 lat). Warunkiem korzystania z karnetu jest wykorzystanie go jednego dnia tylko w jednym z ośrodków.


W październiku w ramach przedsprzedaży karnet można zakupić z rabatem 20% (456,00 PLN). Czym bliżej zimy, tym rabaty będą malały i tak w listopadzie karnet będzie oferowany ze zniżką 15% (484,50 PLN), a już w grudniu tylko z rabatem 5% (541,50 PLN). Dodatkowo do karnetu można dokupić ubezpieczenie oraz spersonalizować kartę poprzez dodanie własnej grafiki.

Corocznie w ośrodkach przeprowadzane są nowe inwestycje, mające na celu poprawę jakości świadczonych usług. W szczególności dynamicznie rozwija się baza noclegowa oraz infrastruktura gastronomiczna. Oba ośrodki charakteryzują się przede wszystkim doskonałym przygotowaniem narciarskich tras, w których śnieg leży przeważnie od początku grudnia (a czasem nawet i wcześniej) aż do końca marca.

Tagi: #ośrodki narciarskie #zieleniec ski arena #czarna góra resort #skipass #karnet

powrót

Zobacz
Ski Arena Zieleniec - z lotu ptaka
Ski Arena Zieleniec - z lotu ptaka
Ski Arena Zieleniec - z lotu ptaka
Ski Arena Zieleniec - Mieszko koniec stycznia 2016
Ski Arena Zieleniec - Mieszko koniec stycznia 2016
Ski Arena Zieleniec - Mieszko koniec stycznia 2016
Zieleniec Ski Arena - w świetle księżyca
Zieleniec Ski Arena - w świetle księżyca
Zieleniec Ski Arena - w świetle księżyca
Czarna Góra na biało - warunki 11.02.2017
Czarna Góra na biało - warunki 11.02.2017
Czarna Góra na biało - warunki 11.02.2017
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020