skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Wiosenne atrakcje Tyrolu

2009.04.09
Śnieżny puch, wiosenne słońce i pełnia narciarskich rozkoszy - takie właśnie warunki znajdą miłośnicy białego szaleństwa w kwietniu w austriackim Tyrolu.
W ośrodkach narciarskich Tyrolu wciąż panują doskonałe warunki - choć to już kwiecień, śnieg jest na prawdę fantastyczny. Wiosna w Tyrolu, to również czas gdy skorzystać można z wielu specjalnych ofert.

Wielkanoc w górach
W przyjaznym rodzinom ośrodku narciarskim Venet koło Landeck do 9. kwietnia 09 dzieci do lat 14 jeżdżą na nartach gratis! Przygotowano też dla nich specjalny wielkanocny program. Na stokach ukryto ponad 1000 wielkanocnych jajek, które czekają na najmłodszych amatorów białego szaleństwa.
Informacje: www.tirolwest.at i www.venet.at.

Oferta wielkanocna dla całej rodziny
W Westendorf im Heisenhof organizowana będzie zabawa dla dzieci - malowanie, chowanie i szukanie pisanek! 7 dni dla rodziców i 2 dzieci z 6-dniowym karnetem narciarskim obowiązującym na terenie Skiwelt Wilder Kaiser kosztuje 1.215,00 EUR. W cenie także specjalny bufet wielkanocny i przejażdżka bryczką!
Informacje: www.heisenhof.at

Wielkanoc w Tyrolu Wschodnim
W nowym hotelu Zedernklang można wspaniale wypocząć. W okresie wilkanocnym hotel oferuje pakiet z możliwością wyboru między atrakcjami wellness i nartami: można skorzystać z 3-dniowego karnetu na ośrodki narciarskie Tyrolu Wschodniego lub wybrać fantastyczne zabiegi w SPA. 3 noclegi kosztują 349,00 EUR.
Informacje: www.zedern-klang.at.

Wiosenne narty na lodowcu
Lodowiec Hintertux odwiedzają wiosną nie tylko miłośnicy opalania: na "tarasie Tyrolu" trudno się oprzeć pokusie przypięcia nart, kiedy w blasku wiosennego słońca skrzy się doskonały śnieg. 7 noclegów w ekskluzywnym apartamencie z 6-dniowym karnetem na lodowiec Hintertux kosztuje bajeczne 385,00 EUR.

Wiosenna oferta Ischgl
Ośrodek narciarski Ischgl należy do jednych z najpopularniejszych i najbardziej ulubionych wśród narciarzy miejsc. Spragnieni wiosennego słońca amatorzy białego szaleństwa mogą korzystać z 230 km tras. 7 noclegów (bez wyżywienia) w apartamencie i 6-dniowy karnet narciarski na Ischgl kosztuje 349,00 EUR.

Koniec sezonu zimowego tradycyjnie świętowany jest w Tyrolu koncertami, imprezami i mnóstwem dobrej zabawy. W tym roku również odbędą się imprezy wielkiego formatu.

Koncert Kylie Minogue w Ischgl
To będzie jej jedyny koncert w Europie i pierwszy na śniegu, na wysokości 2.300 m npm. Kylie Minogue, australijska królowa muzyki pop, wystąpi w roli gwiazdy podczas koncertu Top of the Mountain 2009 w Ischgl. W dniu 02.05.2009 Kylie wystąpi na scenie na Idalpe dla wszystkich szczęśliwych posiadaczy karnetów narciarskich. Dzienny karnet będzie kosztował w tym dniu 75,00 EUR.
Informacje: www.ischgl.com.

Hannibal w Soelden
Ta inscenizacja jest niepowtarzalna pod każdym względem. Na lodowcu Rettenbachferner w Sölden w dniu 25.04.2009 odbędzie się inscenizacja upamiętniająca przejścia Hannibala przez Alpy. Sztuka ma niespotykaną obsadę. Rolę słoni odgrywają ratraki, 150 instruktorów gra członków afrykańskich plemion, aktorzy i tancerze za pomocą ruchu i gestów odgrywają role Hannibala, jego ojca Hamilkara, Dido, Aeneasa i senatu. Samoloty i skoczkowie na spadochronach przedstawiają bóstwa i smoki. Ogromne widowisko ubarwione jest grą świateł, a muzyka pop stanowi nowoczesny akcent spektaklu. Hannibal to widowisko teatralne, które koniecznie trzeba obejrzeć! Hotel Alphof w Sölden oferuje 3 noclegi z dwoma posiłkami i 2-dniowym karnetem na trasy w Sölden z kartą wstępu na Hannibala w cenie od 307,00 EUR.
Informacja: www.soelden.com.

Koniec sezonu na sportowo
W Vans Penken Park w Mayrhofen w dniu 18.04.2009 podczas finału sezonu Junk & Funk w ramach Jam Session zmierzą się różne ekipy snowboardzistów, aby jeszcze raz podgrzać sportowe emocje. Oprócz wyłonienia zwycięzcy zawodów zostanie wyróżniony najpilniejszy zbieracz śmieci w górach, który za swój wkład otrzyma nagrodę.
Informacje: www.mayrhofen.at.

Sportowo będzie także na Arlbergu, kiedy 25.04.2009 odbędzie się tradycyjny "Biały Rausz". W słynnych zawodach w zjeździe z Vallugagrat w kierunku doliny wezmą udział setki narciarzy, snowboardzistów i jeżdżących telemarkiem.
Informacja: www.stantonamarlberg.com.

Impreza Kaunertal Spring Classics ożywi zimowe atrakcje w dniach od 18.04. do 01.06.2009. Obok "klasyków" Spring Classics w postaci Hidden Kicker Session (25.04.2009), Freeski Contest (02.05.2009), Spring Classics Party w Kaunertal Center w Feichten (09.05.2009) zaplanowane są imprezy towarzyszące, takie jak Perfect Day z Ästhetiker Crew lub Hidden Kicker Session itd.
Informacja: www.kaunertal.com.

Żródło: austria.info

Podyskutuj o tym na forum

skionline.pl

powrót

Zobacz
Stacje: Soelden
Soelden - lodowce
Soelden - lodowce
Soelden - lodowce
Hintertux - Tyrol, Austria
Hintertux - Tyrol, Austria
Hintertux - Tyrol, Austria
Pitztal - majowy weekend
Pitztal - majowy weekend
Pitztal - majowy weekend
Lodowiec Stubai - Austria
Lodowiec Stubai - Austria
Lodowiec Stubai - Austria
Pitztal lodowiec w maju
Pitztal lodowiec w maju
Pitztal lodowiec w maju
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com