skionline.pl stacje Włochy Trentino wyślij link znajomemu dodaj opinię

Alpe Cermis
Val di Fiemme

Sezon zimowy w Trentino
Rusza sezon zimowy w Trentino
2017.11.23
Sezon zimowy tuż tuż - prócz stacji Tonale i Madonna di Campiglio, już wkrótce ruszą wyciągi w pozostałych ośrodkach w Dolomitach Trentino.
Dzięki obfitym opadom śniegu w wyższych partiach gór, już w ciągu najbliższych tygodni Trentino gotowe będzie na przyjęcie spragnionych pierwszego śniegu narciarzy i snowboardzistów.
Trentino - kultowe trasy narciarskie
fot. skionline.pl2012.01.17
Trentino słynie z absolutnie wyjątkowych tras narciarskich. Na amatorów białego szaleństwa czekają nie tylko doskonale przygotowane szlaki, ale również spektakularne krajobrazy i wyjątkowy klimat włoskiej prowincji. W Trentino znajdą Państwo 13 tzw. "kultowych" tras, które każdy wytrawny narciarz odwiedzić powinien koniecznie.
Sezon 2012 w Val di Fiemme - rozgrzewka przed mistrzostwami
Val di Fiemme / skionline.pl2011.12.14
W styczniu 2012 włoska dolina Val di Fiemme, będąca częścią regionu narciarskiego Trentino, przekształci się w śnieżną arenę "klasycznych" batalii. W szranki staną biegacze, skoczkowie i specjaliści w kombinacji norweskiej. Przyda im się ostry trening, bowiem za rok, zimą 2013 będą tu walczyć o najważniejsze sportowe trofea.
Dolomiti Superski sezon zimowy 2009/2010
2009.12.01
W sobotę 28 listopada zaczął się w Dolomitach sezon zimowy 2009/2010. W słynnym narciarskim regionie Dolomiti Superski jak zawsze czekają na przyjezdnych piękne i doskonale przygotowane trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Przed sezonem zmodernizowano wyciągi, przygotowano interesujące oferty dla wszystkich (m.in. korzystne pakiety urlopowe dla rodzin i liczne nowości, m.in. Freestyle Days dla młodzieży) oraz ciekawy kalendarz różnego rodzaju imprez i atrakcji na stoku, które zapoczątkowało otwarcie sezonu w ostatni listopadowy weekend 2009 roku.
Białe wakacje w Trentino!
2009.10.09
Jeżeli planując zimowe wakacje zastanawiają się Państwo gdzie je spędzić, by były pełne atrakcji, wypełnił je relaks i dobra zabawa - Trentino będzie najlepszym wyborem! Wyjątkowe piękno przyrody oraz nowoczesna infrastruktura narciarska w tej części Włoch sprawiły, iż kilka miesięcy temu Dolomity wpisane zostały na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości UNESCO.
Dobra ochrona czy słońce, czy deszcz
fot. J.Ciszak/skionline.pl2005.07.05
Wywiad z Jurgenem Kurapkat, W.L. Gore & Associates GmbH

Jakie są Państwa oczekiwania w związku z udziałem w ispo summer 05?
Dunlop: siła i precyzja
2005.07.05
Frank Binder, Manager ds. Marketingu Rakiet, Dunlop Sport GmbH
"Na ispo przygotowaliśmy nowe modele turniejowych rakiet tenisowych M-Fil 200 i 300. W przyszłości planujemy rozszerzenie linii M-Fil o dwie rakiety do gry rekreacyjnej - 500 M-Fil i 700 M-fil, które będą różniły się rozmiarem naciągu i zastosowaną w konstrukcji technologią.
Narty coraz dziwniejsze
2005.03.02
Targi Sprzętu i Mody Sportowej ispo winter, to miejsce gdzie producenci od lat zaskakują nowościami. Jak w kalejdoskopie zmieniają się parametry i szata graficzna nart, lecz moda na "ładny" i dobry technicznie sprzęt trwa niezmiennie. Czas zatem, by na stok wprowadzić trochę urozmaicenia... Przebojem sezonu 05/06 będą limitowane, ekskluzywne serie nart, które zaprezentowały na ispo niemal wszystkie wiodące marki.
Hermann Maier na treningu w Nowej Zelandii
Herman Maier (fot. Europsort)2003.08.25
(skionline.pl) "Herminator" tęskni już za domem, mimo że treningi przebiegają bez problemów.

Jak dotychczas bezkontuzyjnie i przy optymalnych warunkach austriacka drużyna narciarzy alpejskich odbyła swój letni trening w Nowej Zelandii i Chile. Hermann Maier wykazał się, zgodnie z oczekiwaniami, hartem ducha w Wanaka na południowo zelandzkiej wyspie.
poprzednie1 - 9 z 9następne
Booking.com