skionline.pl stacje Włochy Veneto wyślij link znajomemu dodaj opinię

Arabba - Marmolada
Arabba

Sellaronda, czyli spiesz się powoli cz. II Arabba - Val di Fassa - Val Gardena
Sellaronda, czyli spiesz się powoli cz. II Arabba - Val di Fassa - Val Gardena2015.11.29
Długimi, pięknymi zjazdami, z pomocą kanapy Camplongo, dojeżdżamy do Arabby. Zjazd jest tym przyjemniejszy, że praktycznie cały czas jedziemy w słońcu. Arabba jest znakomitym miejscem wypadowym w masyw Marmolady, my jednak kontynuujemy naszą wędrówkę "pomarańczową pętlą". Przed nami wznosi się potężny masyw Porta Vescovo. Można się tam dostać na dwa sposoby - gondolą Europa, lub stosunkowo nowym Funiforem. Wybieramy "większy autobus" (Funifor) i pokonujemy największą jednorazowo różnicę wysokości - prawie 900 metrów. Wysiadając przy schronisku Ligi Gorza, przebudowanym ostatnio całkowicie, można poczuć, że jesteśmy naprawdę wysoko.
Dolomiti Superski - wrota śnieżnego raju
Dolomiti Superski - wrota śnieżnego raju2014.12.21
Zwolenników teorii o wyższości stoków włoskich nad austriackimi i na odwrót jest mniej więcej tylu samo. W gruncie rzeczy jednak, śnieg wszędzie jest biały, stoki mniej lub bardziej nachylone, a wyciągi jeżdżą w górę. Co zatem decyduje, że na narciarskiej mapie mamy swe ulubione miejsca, w które wracamy chętniej niż w inne? Być może wyborna kuchnia serwowana w chatach tuż przy stoku? Wygodny pokoik w hotelu lub pensjonacie prowadzonym przez uprzejmych gospodarzy? A może widoki, którymi sącząc orzeźwiającego drinka delektujemy się po nartach?
Biorąc pod uwagę cały wachlarz oczekiwań i fantazji związanych z narciarską kanikułą, zachęcam do odwiedzenia położonego w północno - wschodniej części Włoch regionu Dolomiti Superski.
Dolomiti Superski - oferty specjalne w sezonie 2009/2010
2009.12.07
Wzorem lat ubiegłych tereny narciarskie Dolomiti Superski kuszą turystów ciekawymi i korzystnymi pakietami na czas pobytu w tym zimowym raju. Szeroki wachlarz propozycji obejmuje oferty specjalne dla wszystkich miłośników białego szaleństwa - par i rodzin z dziećmi, juniorów i seniorów, samotników i grup zorganizowanych.
DolomitiSuperski: tańsze karnety
2007.01.29
12 ośrodków narciarskich i 1200 km wspaniale przygotowanych tras oferuje wielka karuzela narciarska DolomitiSuperski. Oczywiście tak wspaniałe możliwości wyboru mają też swoją cenę. Jeśli jednak właściwie dobierzemy termin wyjazdu, narciarskie przyjemności najwyższej próby wcale nie muszą zrujnować naszego portfela. Nawet jeśli na narty wybierzemy się całą rodziną...
Killtec - kurtka doskonała
2005.01.04
Nie łatwo zaspokoić oczekiwania wybrednych narciarzy. Wiedzą o tym dobrze producenci sprzętu i odzieży, którzy z roku na rok prześcigają się z nowymi rozwiązaniami, wdrażając nie zawsze najlepsze pomysły. W efekcie walczymy ze spadającym na oczy kapturem, śniegiem w źle zabezpieczonych kieszeniach i wiatrem, który przeszywa nas na stoku.
Ośrodek narciarski - FLACHAU SNOW SPACE
fot. J.Ciszak2004.01.21
Flachau położone w samym sercu Salzburgerland Sportwelt stanowi część największego połączonego regionu narciarskiego w Austrii - Ski Amade, obejmującego 860 km tras i 267 wyciągów. Ale Flachau słynie nie tylko z fantastycznych warunków i nowoczesnego zaplecza - to również miejsce, które nieodłącznie kojarzy się z osobą pogromcy tras i ulubieńca fanów narciarstwa - Hermanna Maier’a.
Pożar przy wyciągu
2003.10.30
Przy wyciągu "Na Bani" w Białce Tatrzańskiej we wtorek wieczorem doszło do groźnego pożaru. Spalił się budynek usługowo-gastronomiczny, a straty wyniosły 350 tys. złotych - pisze Dziennik Polski
poprzednie1 - 7 z 7następne
Booking.com