skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

DolomitiSuperski: tańsze karnety

2007.01.29
12 ośrodków narciarskich i 1200 km wspaniale przygotowanych tras oferuje wielka karuzela narciarska DolomitiSuperski. Oczywiście tak wspaniałe możliwości wyboru mają też swoją cenę. Jeśli jednak właściwie dobierzemy termin wyjazdu, narciarskie przyjemności najwyższej próby wcale nie muszą zrujnować naszego portfela. Nawet jeśli na narty wybierzemy się całą rodziną...
Karnet narciarski DolomitiSuperski ważny jest w następujących ośrodkach narciarskich: Cortina d'Ampezzo, Kronplatz, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza/Passo Rolle, Alta Badia, Val Gardena/Alpe di Siusi, Val di Fassa/Carezza, Arabba/Marmolada, Hochpustertal, Valle Isarco, Trevalli i Civetta.

W szczycie sezonu siedmiodniowy karnet dla osoby dorosłej to koszt w wysokości 214 Euro. Za tygodniowy skipass młodzieżowy lub "dla seniora" zapłacimy odpowiednio 150 i 193 Euro. Nie jest to z pewnością suma niska, a wiadomo, że koszt karnetu to jedynie ułamek z kwoty potrzebnej do zapewnienia udanych zimowych wakacji. Zwłaszcza, jeśli na narty wybieramy się całą rodziną...
Jeśli jednak do sprawy podejdziemy metodycznie, uda na się z cała pewnością zredukować koszt zimowego wyjazdu.

Warto pamiętać, że jeszcze tylko do 3.02. obowiązują niższe ceny karnetów (188 Euro - normalny, 132 Euro - młodzieżowy). Potem aż do 18.03. aktualna będzie najwyższa taryfa. Taniej zrobi się z powrotem w drugiej połowie marca i niższe stawki obowiązywać już będą wtedy do końca sezonu (10/15.04.2007).

Kto w Dolomity planuje wybrać się wiosną, ma możliwość skorzystania z dodatkowych pakietów promocyjnych: DolomitiSuperSun i (dla rodzin z dziećmi) DolomitiSuperKids.

Oferta DolomitiSuperSun, czyli siedem dni wiosennych nart w cenie sześciu, dotyczy zarówno skipassu jak i zakwaterowania. Z promocji można skorzystać w terminie od 17.03.2007 do 15.04.2007 w hotelach i pensjonatach biorących udział w programie. Nie jest możliwe połączenie tego pakietu z pakietem DolomitiSuperKids.

Oferta promocyjna DolomitiSuperKids pozwala dzieciom w wieku do 8 lat (urodzonym po 25.11.1998) korzystać z bezpłatnego skipassu i zakwaterowania. Połowę normalnej ceny rodzice zapłacą za dzieci starsze (do lat 12). Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest wykupienie pobytu na czas nie krótszy niż 7 dni. Zakwaterowanie na promocyjnych warunkach możliwe jest wyłącznie w hotelach i pensjonatach biorących udział w programie. Dzieci (nie więcej niż dwoje) korzystają z jednego pokoju z rodzicami. Promocja obowiązuje w okresie od 17.03.2007 do 15.04.2007. Trzeba pamiętać i o tym, że nie we wszystkich ośrodkach należących do DolomitiSuperski sezon narciarski trwa aż tak długo. Do 15.04.2007 na nartach jeździ się w Cortina d´Ampezzo, Plan de Corones, Alta Pusteria, Val di Fiemme/Obereggen i Passo Rolle.

Alpe di Siusi fot. skionline.pl
Kliknij, aby powiększyć.
Alpe di Siusi fot. skionline.pl
W przeciągu całego sezonu na nartach za darmo jeżdżą w Dolomitach dzieci do lat 8. Dziecko może korzystać z darmowego karnetu pod warunkiem wykupienia skipassu DolomitiSuperski w regularnej cenie przez osobę dorosłą. W samym tylko ubiegłym roku sprzedano 132 tys. tego rodzaju karnetów. Dzieci starsze oraz młodzież przez cały czas trwania sezonu korzysta z 30 proc. zniżki.

Na duże upusty liczyć można również przy zakupie karnetów sezonowych. Kupując sezonowy skipass dla dziecka, osoba dorosła za własny karnet zapłaci mniej (różnica wynosi 110 Euro). Przy zakupie 4 sezonowych skipassów (z czego minimum dwa dla osoby dorosłej), pozostałe karnety (dla dzieci) dostaniemy za darmo.
Sezonowy skipass DolomitiSuperski uprawnia także do pięciu dni bezpłatnej jazdy na stokach ośrodka narciarskiego Adamello Brenta, który należy do drugiej wielkiej karuzeli narciarskiej we Włoszech - SkiRamy.

Więcej informacji: www.dolomitisuperski.com

J.W./skionline.pl


skionline.pl

powrót

Zobacz
Stacje: Val di Fassa
Stacje: Marmolada
Stacje: Civetta
Stacje: Carezza
Stacje: Alta Badia
Alpe di Siusi - Południowy Tyrol, Włochy
Alpe di Siusi - Południowy Tyrol, Włochy
Alpe di Siusi - Południowy Tyrol, Włochy
Skipassy świata
Skipassy świata
Skipassy świata
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com