skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Zimowy magazyn "Południowy Tyrol" już w kioskach

2010.09.02
Kliknij, aby powiększyć.
Lato powoli się kończy i wielu z nas zaczyna zastanawiać się nad wyborem wakacji zimowych. Nasz zimowy magazyn "Południowy Tyrol" umili wam oczekiwanie na zimę, a podczas lektury mamy nadzieje przekonać was, że Południowy Tyrol idealnie nadaje się na spędzenie waszych zimowych wakacji.
W magazynie znajdziecie między innymi:

Z artykułu "Inne Włochy" dowiecie się dlaczego należy spędzić zimowe wakacje w Południowym Tyrolu: "Do Południowego Tyrolu jeździmy przede wszystkim na narty, ale także po odmienność, słońce i ludzką serdeczność." Redaktor naczelny tego pisma, Tomasz Prange-Barczyński zdradzi w artykule "Przepustka do raju" tajemnicę największego w Europie klubu narciarskiego Dolomiti Superski.

Inka Wrońska, redaktor naczelna magazynu Kuchnia, przekonuje w artykułach "Ütia zaspokaja głód" i "Niewolnicy Schiavy" że Południowy Tyrol oferuje nam oprócz wspaniałych warunków narciarskich również szereg kulinarnych rozkoszy.

Joanna Góra, redaktor naczelna magazynu Shape udzieli praktycznych rad w artykule "Rodzina na nartach". Michał Gąsiorowski opowie nam o ulubionych miejscach Justyny Kowalczyk w Południowym Tyrolu. Południowy Tyrol widziany oczyma snowboardzisty przedstawi Piotr Gruszkowski, redaktor naczelny magazynu Snowboard MDS w artykule "Snowboard w Połudiowym Tyrolu".

Zimowy magazyn znajdziecie jako dodatek do tych gazet:

- Voyage 06. września
- NTN 05. października
- Playboy 11. października
- Twój Styl 20. października
- Newsweek 08. listopada
- Gazeta Wyborcza 20. listopada
- WINO 24. listopada

Dla tych, którzy nie chcą czekać, oferujemy tutaj naszą internetową wersję magazynu do przeglądania. Dostarczymy wam również magazyn do domu - tutaj możecie łatwo go zamówić.

Jeśli chcesz spędzić zimowe wakacje w Południowym Tyrolu zupełnie za darmo, spróbuj swojego szczęścia w konkursie na www.facebook.com/skionlinepl. Zostań fanem i odpowiedz na pytanie. Poprawna odpowiedź kryje się w magazynie.

Częścią magazynu jest osobna broszura ze szczegółowymi informacjami o 6 regionach narciarskich w Południowym Tyrolu oraz ofertą 45 pakietów hotelowych , dostosowanych specjalnie do potrzeb polskich gości.

Magazyn Południowy Tyrol w formie cyfrowej

skionline.pl

powrót

Zobacz
Stacje: Alta Badia
Alta Badia, Południowy Tyrol Włochy
Alta Badia, Południowy Tyrol Włochy
Alta Badia, Południowy Tyrol Włochy
Val Gardena, Południowy Tyrol Włochy
Val Gardena, Południowy Tyrol Włochy
Val Gardena, Południowy Tyrol Włochy
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com