skionline.pl stacje relacje wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Znamy kolejnych zwycięzców Red Bull Zjazd na Krechę

2015.02.09
Znamy kolejnych zwycięzców Red Bull Zjazd na Krechę
Kliknij, aby powiększyć.
Znamy kolejnych zwycięzców Red Bull Zjazd na Krechę
Za nami drugi przystanek Red Bull Zjazd na Krechę. W przepięknym zimowym słońcu, na stoku Juliany do rywalizacji o tytuł najszybszego zawodnika sezonu stanęło ponad 240 śmiałków. Nie ma wątpliwości, że impreza na długo pozostanie w pamięci wszystkich miłośników białego szaleństwa, a szczególnie czwórce najszybszych narciarzy i snowboardzistów w Szczyrku: Annie Ścisłowicz, Aleksandrze Kaszy, Józkowi Gąsienicy oraz Jakubowi Stryjewskiemu.
Choć odbywające się w ubiegłym tygodniu w Zieleńcu zawody Red Bull Zjazd na Krechę bez wątpienia można zaliczyć do udanych, to właśnie Szczyrk po raz kolejny pokazał czym jest dobra zabawa i naprawdę szybka jazda. Na skąpanym w zimowym słońcu stoku Juliany, do rywalizacji o tytuł zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę stanęła rekordowa liczba 240 zawodników!

Przy gorącym dopingu zgromadzonej publiczności podczas zjazdów finałowych pierwszy wśród snowboardzistów był Józek Gąsienica: "Startuję w Red Bull Zjazd na Krechę od początku i nigdy się nie zawiodłem. Zabawa zawsze jest przednia. Tym razem na początku zjazdu byłem trzeci i na ostatnim etapie musiałem mocno przyspieszyć, by wygrać. Udało się, bardzo się cieszę z kolejnego sukcesu i oczywiście już czekam na kolejny przystanek" komentuje zakopiańczyk, który triumfował również podczas ubiegłotygodniowych zawodów w Zieleńcu. Wśród narciarzy najwyższe miejsce na podium zajął reprezentant Bielska-Białej, Jakub Stryjewski.


W osobnych kategoriach startowały panie. Narciarkom szans nie dała, mieszkająca w Buczkowicach, Ania Ścisłowicz. "W zasadzie wszystko się dzisiaj dobrze ułożyło. Pogoda jest wymarzona, warunki są super, cały dzień gra muzyka. W moim przypadku kluczowy był start, to tutaj zdobyłam cenne sekundy, ale i na trasie nie wolno odpuszczać" dodaje zapytana o przepis na sukces w Red Bull Zjazd na Krechę. Tytuł najszybszej snowboardzistki zdobyła mieszkanka Katowic Aleksandra Kasza.

Na zwycięzców, oprócz tytułu zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę, czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów - kamery GoPro, akcesoria narciarskie i snowboardowe HEAD, Roxy i Quiksilver, zestawy kosmetyków Rexona oraz vouchery Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego.


To nie koniec emocji towarzyszących imprezom Red Bull Zjazd na Krechę. Kolejne przystanki odbędą się już 21 i 28 lutego w Białce Tatrzańskiej i Zakopanem. Aby wziąć udział w zawodach wystarczy mieć skończone 16 lat, sprawne narty lub deskę snowboardową i dość odwagi, by zmierzyć się z najszybszymi. Rejestracji do udziału w starcie można wciąż dokonać na stronie redbullzjazdnakreche.pl

Tagi: #red bull #zjazd na krechę #szczyrk

Powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Relacja z Red Bull Zjazd na Krechę
Pogoda i warunki narciarskie
-5 °C

25 cm
otwartetrasy:
czynnewyciągi:
zobacz szczegóły
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020