skionline.pl WorldSkitest 09/10 wyślij link znajomemu wydrukuj

Open Space

2009.11.02
Z każdym rokiem WorldSkiTest to większa, obejmująca szersze spektrum tematów związanych z branżą narciarską impreza. W tym roku szczególny nacisk położono na modę i sportowy styl życia i włączono do programu testu kategorię "Open Space".

Powyżej wspomniany, nowy segment to swego rodzaju "laboratorium doświadczalne" dla firm wypuszczających na rynek sprzęt wyposażony w innowacyjne technologie i rozwiązania. Natomiast dla grona osób testujących sprzętowe nowinki, to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, w jakim kierunku rozwijać się będzie narciarstwo.

Narty, które testowane są w ramach "Open Space" nie musza być najszybsze lub uzyskać najwyższych ocen. Bardziej chodzi tu o zabawę na śniegu i przyjemność z jazdy. Nowy projekt ma też być odpowiedzią na najnowsze trendy - freeride i freestyle, które coraz bardziej dominują rynek; wolno, lecz sukcesywnie narty z grupy race schodzą na dalszy plan.

"Open Space" to segment, w którym zaistnieć mogą zarówno znane na rynku marki, jak również małe firmy oferujące innowacyjne technologie i rozwiązania - bez stresu i presji związanej z otrzymaniem niewystarczająco dobrych not. Potencjalni klienci otrzymują natomiast rzetelne opinie i informacje, czy deklarowane przez producentów patenty naprawdę się sprawdzają. Chętnych do testowania nart w tej właśnie kategorii nie brakowało. Wśród najbardziej zagorzałych jurorów znaleźli się m.in. Peter Samselnig (T-Mobile) i Rudi Omann (ORF).

Andreas Linger, Wolfgang Linger (Mistrz Olimpijski w saneczkarstwie)
Biorąc pod uwagę fakt, że narty testowane są przez tak znamienite, znające się na sprzęcie grono jurorów, ich opinie są nieocenioną pomocą dla osób planujących zakup nowego sprzętu.

Wolfgang Eder (Pomysłodawca i organizator WorldSkiTest)
Nowa kategoria "Open Space" spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem - zarówno ze strony branży, jak i osób testujących innowacyjny sprzęt. To również wielka szansa zaistnienia na rynku dla małych, rozpoczynających produkcję nart firm.

Lukas Schnarf (skiholiday.com)
Narty, które testujemy w segmencie "Open Space" przede wszystkim mają wyglądać i zapewnić komfortową jazdę. Nie muszą wykazać się najlepszymi parametrami, za to dostarczyć na stoku dużo dobrych wrażeń.

Tagi: #worldskitest

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Race kobiety
Race mężczyźni
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:Atomic
Srebro:Dynastar
Brąz:Elan
WorldSkitest 2009 - Twin Tip
Partnerzy
Sponsorzy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020