skionline.pl WorldSkitest 16/17 Race GS mężczyźni Dynastar
poprzednia nartanastępna narta
Speed WC Master

Solidne, naszpikowane nowoczesnymi technologiami narty, które podium przegrały dosłownie o włos. Konstruktorzy projektujący narty z grupy race zrobili kawał dobrej roboty. Dynastary prowadzą się pewnie i stabilnie, doskonale trzymają krawędź. Ekskluzywne narty dostępne w przystępnej cenie.

Parametry testowanej narty:
- długość: 180 cm
- promień: 21.0 m
- taliowanie: 114-71-97

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
39.3
Długi skręt 8.3
Krótki skręt 7.0
Trzymanie krawędzi 8.3
Stabilność 8.1
Łatwość prowadzenia 7.5

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Nowe SPEED MASTER to narty dla ścigających się Mastersów. Ale nie tylko. Również dla dobrze jeżdżących narciarzy. Konstrukcja zaczerpnięta prosto z nart z Pucharu Świata. Nowy WC GS MASTER dostępny jest w czterech długościach: 170cm (promień 16m), 175cm (promień 18m), 180cm (promień 21m), 185cm (promień 23m). Early Rise Tip rocker przyspiesza inicjację skrętów, dodaje inercji oraz jeszcze szybciej "kładzie" nartę na krawędzi.
Stworzona przez Racing Department technologia Powerdrive jest jak podwozie samochodu wyścigowego, zapewniając aktywne zawieszenie i eliminując drgania, a dostarczając płynną i dynamiczną kontrolę i trzymanie krawędzi. Technologia Springblade gwarantuje kontakt krawędzi z podłożem na całej długości, a sandwiczowa konstrukcja z dodatkowymi warstwami tytanalu oraz płytą R21 WC dostarcza optymalną precyzcję, równowagę oraz energię. 100% Racing. Zalecane wiązania: LOOK SPX 15 ROCKERFLEX B80

Technologie:

POWERDRIVE, TIP ROCKER (180 & 185), SANDWICH CONSTRUCTION, FIBRO METAL / WOOD CORE
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 170/175/180/185
Promień: 21m (180)
Taliowanie: 116 / 70 / 98 mm
100% Carbon Fibre, Sandwich, Tip Rocker, Fibro Metal, Powerdrive,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Sandwich


Pełny rdzeń drewniany, włókno szklane oraz metalowy laminat, wraz ze ścianami bocznymi na całej długości dla optymalnego czucia na sniegu, równowagi, precyzji, energii i stabilności

Tip Rocker


Zaprojektowane z tradycyjnym camberem oraz z krótkim rockerem na dziobach nart. Camber zapewnia zwiększoną energię, amortyzację wstrząsów oraz trzymanie krawędzi, a rocker na dziobach nart pozwala na łatwiejsze skręty, natychmiastowe przejście z krawędzi na krawędź, oraz trzymanie krawędzi na całej długości w skręcie.

zobacz całą kolekcję Dynastar 16/17

Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Freeride do 120
Złoto:Fischer
Srebro:Rossignol
Brąz:Salomon
WorldSkitest 2016 - testy nart