skionline.pl WorldSkitest 05/06 Race kobiety Elan
poprzednia nartanastępna narta
SLX Plate

Złoty medal w kategorii SnowStyle

Carving w najczystszej postaci! Najnowszy model Elana stawia na nowoczesną technologię. Najlepsze wyniki w segmencie długich skrętów. Super design. Zwycięzca w kategorii Snow Style nart Race dla pań!

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
32.9
Długi skręt 7.6
Krótki skręt 6.1
 
Trzymanie krawędzi 6.3
Stabilność 7.0
Łatwość prowadzenia 5.7

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
SLX Fusion Pro to narty dla profesjonalistów, instruktorów narciarstwa, expertów jazdy carvingowej oraz sportowców startujących w zawodach. Bardzo szybkie o minimalnym promieniu skrętu, niezwykle dynamiczne i mocno trzymające się śniegu.
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 155/160/165/170
Promień: 12m /165
Taliowanie: 114-66-104
Double Express, RST - Racing Sidewall, Fusion PRO, Dual Titanium,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Double Express


Tworzy go podwójna platforma w kształcie litery X; krzyżak znajduje tu sie zarówno przed, jak i za zintegrowaną płytą. Podwójny Express zastosowano w nartach serii Race. Ten innowacyjny system daje zawodnikom i narciarzom agresywnie jeżdżacym, niesamowite trzymanie na krawędziach i ulepszoną stabilność w skrętach przy bardzo dużych szybkościach.

RST - Racing Sidewall


Technologia budowy ścianek bocznych stosowana w nartach zawodniczych i instruktorskich. Pionowa ścianka boczna gwarantuje trzymanie krawędzi na całej długości narty i bezpośrednie przekazywanie energii narciarza na krawędzie przy dużych prędkości.

Fusion PRO


Została stworzona specjalnie dla zawodników i jest wystarczająco zaawansowana technologicznie, aby zaimponować nawet najbardziej świadomym narciarzom w celu uzyskania najlepszych wyników. Jest to nowa, zmodyfikowana wersja systemu Fusion, która sprawia, że fuzja to zupełnie nowy wymiar integracji nart z wiązaniem.

Dual Titanium


Drewniany rdzeń przełożony dwoma warstwami blachy tytanalowej. Umożliwia progresywny flex oraz zwiększa precyzyjną reakcję narty na bodźce. Stosowany w nartach zawodniczych i instruktorskich. Zwiększa sztywność i trwałość narty.

zobacz całą kolekcję Elan 05/06

Race kobiety
Race mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Skier Cross
Twin Tip
Dzieci SL
Dzieci GS
Złoto:Elan
Srebro:Fischer
Brąz:Atomic
Austria Ski Test 2005
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020