skionline.pl WorldSkitest 19/20 High Performance kobiety Fischer
poprzednia nartanastępna narta
My Curv

Zwycięzca testu w kategorii „Ladies High Performance“! Tak jak przed rokiem „My Curv“ bije konkurencję na głowę. Rewelacyjne osiągnięcia w długim skręcie, trzymaniu krawędzi i pełna kontrola w czasie jazdy zaowocowały oceną „doskonałą“. Optycznie też się podobały – dlatego zdobyły brązowy medal w rywalizacji SnowStyle. Bezsprzecznie topowy model – zdecydowanie polecamy!

Parametry testowanej narty:
- długość: 164 cm
- promień: 13.0 m
- taliowanie: 121-68-102

Ocena:
doskonała
Punkty:
41.3
Długi skręt 8.5
Krótki skręt 7.8
Trzymanie krawędzi 8.6
Stabilność 8.5
Łatwość prowadzenia 7.9

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Doskonałość w każdym ruchu. MY CURV to agresywna, sportowa bestia idąca przez stok jak po szynach, niezależnie od nachylenia stoku. To nie narta, to narzędzie, byś mogła pokazać, na co Cię stać i co umiesz. Technologie takie jak TRIPLE RADIUS SYSTEM i TITANIUM wprowadzają narciarstwo na wyższy poziom.

Perfekcyjne w każdym skręcie
MY CURV to narty dla bardzo wymagających pań. Ich sportowe DNA prowokuje do szaleństw. Najwyższe technologie dodają nartom dynamizmu, z jakim nikt jeszcze nie miał do czynienia. Idź na rekord z MY CURV.

Bezkompromisowa stabilność i trzymanie
Zwinna, szybka, stabilna i niezawodna. Konstrukcja wykorzystująca najwyższe i najnowsze technologie gwarantuje niespotykaną przyczepność. Nawet przy pełnej prędkości, kiedy wjedziesz na oblodzony kawałek stoku.

Idealna współpraca ze śniegiem
Sportowa konstrukcja, stabilność, geometria. MY CURV to wyjątkowo dopracowane narzędzie. Przenoszenie sił niemal bez żadnej straty, a to oznacza błyskawiczną odpowiedź narty na Twoje ruchy.

Technologie: Sandwich Sidewall Construction, Concave Sidewall, Sintered Bases, Women BMP, On-Piste Rocker, Triple Radius, Character Size, Free Milled Titanium, Air Carbon Ti 0.5, Allride
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 150/157/164/171
Promień: 13 m / 164 cm
Taliowanie: 121-68-102
Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Sintered Bases, Women BMP, On-Piste ROCKER, Concave Sidewall, Triple Radius, Character Size, Free Milled Titanium, Allride,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Women BMP


Technologie opracowane z myślą o kobiecie i jej potrzebach względem sprzętu narciarskiego zebrane w jedną grupę MY STYLE.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

więcej

zobacz całą kolekcję Fischer 19/20

Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Dzieci GS
Złoto:Elan
Srebro:Rossignol
Brąz:Fischer