skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Fischer 16/17 Masz wrażenie, że wszystko co dotąd widziałeś to ciągle mało?

2016.12.12
Fischer The Curv
Kliknij, aby powiększyć.
Fischer The Curv
Jeśli tak jak nasi trzej muszkieterowie narciarstwa - Gruningen, Ghedina i Knauss, oczekujesz od nart nie tylko jazdy dającej frajdę, ale wręcz przenoszącej po prostuj w inny wymiar - The Curv staną się twoją obsesją. Zapewniam Cię, że nie pokochasz ich od pierwszego zjazdu, to będzie wciągająca i angażująca relacja. Za to spodziewaj się wrażeń, jakich nigdy jeszcze nie doświadczyłeś! Brzmi obiecująco?
A nie powinno, bo The Curv nie są obietnicą, a kopniakiem adrenaliny w samo serce! Z resztą po trzech wielkich mistrzach narciarstwa -nie można się było spodziewać niczego miałkiego. Panowie nie tylko firmują swoimi twarzami ten innowacyjny sprzęt, ale także brali czynny udział w tworzeniu konstrukcji i doskonaleniu technologii. Żadnych półśrodków, wynajętych aktorów do reklam czy wygładzania faktów. The Curv dadzą Ci w kość i ciągle będzie Ci mało!

Zero limitów, tylko ty i przestrzeń. Zastosowana technologia Triple Radius otworzy niesamowite możliwości dynamicznej jazdy. "Potrójne" wycięcie wzdłuż trzech różnych promieni sprawia, że narta jest zwrotna, szybka i dostarczy Ci dużej dawki niezapomnianych wrażeń!

Fischer The Curv
Fischer The Curv

Powiedzmy to sobie wprost: to nie jest narta dla mięczaków. Im większe są twoje umiejętności, tym bardziej dynamicznej i agresywnej jazdy doświadczysz. Technolodzy zastosowali w tym sprzęcie płytę Curv Booster oraz specjalny laminat DiagotexTM, nadające narcie doskonałą sztywność. Uzyskasz dzięki temu szybszą inicjację skrętu i pewność podczas jazdy.

Kolekcja nart Fischer na sezon 16/17

Ścięte, progresywne krawędzie nart sprawdzą się przy śmiałym pokonywaniu zakrętów. Od tej pory nic nie jest w stanie Cię zatrzymać! Narty są idealne dla pewnych siebie i swoich umiejętności narciarzy. Ich drapieżny charakter przejawia się nie tylko w zastosowanych, nowatorskich rozwiązaniach, ale również w charakterystycznym, eleganckim designie.

The Curv są kwintesencją starego, dobrego Fischera: czyli siły, prędkości i marzeń o jeździe bez limitów. Ale uwaga, to zabawka tylko dla twardzieli!


Tagi: #sprzęt narciarski #narty #fischer #the carve #ispo #dobór sprzętu

Powrót

AlpenParks Hotel & Apartment Central AlpenParks Hotel & Apartment Central

Zell am See
Kraj Salzburski, Austria

Residence Piz da Cir Residence Piz da Cir

Colfosco
Południowy Tyrol, Włochy

Ganischgerhof Mountain Resort & Spa Ganischgerhof Mountain Resort & Spa

Deutschnofen-Obereggen-Eggen
Południowy Tyrol, Włochy

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 17/18
Porady
WorldSkitest 16/17
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.