skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Fischer 16/17 Masz wrażenie, że wszystko co dotąd widziałeś to ciągle mało?

2016.12.12
Fischer The Curv
Kliknij, aby powiększyć.
Fischer The Curv
Jeśli tak jak nasi trzej muszkieterowie narciarstwa - Gruningen, Ghedina i Knauss, oczekujesz od nart nie tylko jazdy dającej frajdę, ale wręcz przenoszącej po prostuj w inny wymiar - The Curv staną się twoją obsesją. Zapewniam Cię, że nie pokochasz ich od pierwszego zjazdu, to będzie wciągająca i angażująca relacja. Za to spodziewaj się wrażeń, jakich nigdy jeszcze nie doświadczyłeś! Brzmi obiecująco?
A nie powinno, bo The Curv nie są obietnicą, a kopniakiem adrenaliny w samo serce! Z resztą po trzech wielkich mistrzach narciarstwa -nie można się było spodziewać niczego miałkiego. Panowie nie tylko firmują swoimi twarzami ten innowacyjny sprzęt, ale także brali czynny udział w tworzeniu konstrukcji i doskonaleniu technologii. Żadnych półśrodków, wynajętych aktorów do reklam czy wygładzania faktów. The Curv dadzą Ci w kość i ciągle będzie Ci mało!

Zero limitów, tylko ty i przestrzeń. Zastosowana technologia Triple Radius otworzy niesamowite możliwości dynamicznej jazdy. "Potrójne" wycięcie wzdłuż trzech różnych promieni sprawia, że narta jest zwrotna, szybka i dostarczy Ci dużej dawki niezapomnianych wrażeń!

Fischer The Curv
Fischer The Curv

Powiedzmy to sobie wprost: to nie jest narta dla mięczaków. Im większe są twoje umiejętności, tym bardziej dynamicznej i agresywnej jazdy doświadczysz. Technolodzy zastosowali w tym sprzęcie płytę Curv Booster oraz specjalny laminat DiagotexTM, nadające narcie doskonałą sztywność. Uzyskasz dzięki temu szybszą inicjację skrętu i pewność podczas jazdy.

Kolekcja nart Fischer na sezon 16/17

Ścięte, progresywne krawędzie nart sprawdzą się przy śmiałym pokonywaniu zakrętów. Od tej pory nic nie jest w stanie Cię zatrzymać! Narty są idealne dla pewnych siebie i swoich umiejętności narciarzy. Ich drapieżny charakter przejawia się nie tylko w zastosowanych, nowatorskich rozwiązaniach, ale również w charakterystycznym, eleganckim designie.

The Curv są kwintesencją starego, dobrego Fischera: czyli siły, prędkości i marzeń o jeździe bez limitów. Ale uwaga, to zabawka tylko dla twardzieli!


Tagi: #sprzęt narciarski #narty #fischer #the carve #ispo #dobór sprzętu

Powrót

Sonnberg Ferienanlage Sonnberg Ferienanlage

Flachau
Kraj Salzburski, Austria

Hotel Monzoni Hotel Monzoni

Passo San Pellegrino
Trentino, Włochy

Alagna Experience Resort Alagna Experience Resort

Alagna Valsesia
Piemont, Włochy

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 17/18
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.