skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Fischer 16/17 - Jazda nie z tej Ziemi

2016.10.24
Fischer - Jazda nie z tej Ziemi
Kliknij, aby powiększyć.
Fischer - Jazda nie z tej Ziemi
Masz wrażenie, że wszystko co dotąd widziałeś to ciągle mało? Jeśli tak jak nasi trzej muszkieterowie narciarstwa - Gruningen, Ghedina i Knauss, oczekujesz od nart nie tylko jazdy dającej frajdę, ale wręcz przenoszącej po prostu w inny wymiar - The Curv staną się twoją obsesją.
Esencja adrenaliny
Zapewniam Cię, że nie pokochasz ich od pierwszego zjazdu. To będzie wciągająca i angażująca relacja. Za to spodziewaj się wrażeń, jakich nigdy jeszcze nie doświadczyłeś! Brzmi obiecująco? A nie powinno, bo The Curv nie są obietnicą, a kopniakiem adrenaliny w samo serce! Z resztą po trzech wielkich mistrzach narciarstwa - nie można się było spodziewać niczego miałkiego. Panowie nie tylko firmują swoimi twarzami ten innowacyjny sprzęt, ale także brali czynny udział w tworzeniu konstrukcji i doskonaleniu technologii. Żadnych półśrodków, wynajętych aktorów do reklam czy wygładzania faktów. The Curv dadzą Ci w kość i ciągle będzie Ci mało!

Technologia Triple Radius
Technologia Triple Radius

Zero limitów, tylko ty i przestrzeń
Zastosowana technologia Triple Radius otworzy niesamowite możliwości dynamicznej jazdy. "Potrójne" wycięcie wzdłuż trzech różnych promieni sprawia, że narta jest zwrotna, szybka i dostarczy Ci dużej dawki niezapomnianych wrażeń!

Powiedzmy to sobie wprost: to nie jest narta dla mięczaków. Im większe są twoje umiejętności, tym bardziej dynamicznej i agresywnej jazdy doświadczysz. Technolodzy zastosowali w tym sprzęcie płytę Curv Booster oraz specjalny laminat DiagotexTM, nadające narcie doskonałą sztywność. Uzyskasz dzięki temu szybszą inicjację skrętu i pewność podczas jazdy.

Fischer The Curv
Fischer The Curv

Zabawa dla śmiałków
Ścięte, progresywne krawędzie nart sprawdzą się przy śmiałym pokonywaniu zakrętów. Od tej pory nic nie jest w stanie Cię zatrzymać! Narty są idealne dla pewnych siebie i swoich umiejętności narciarzy. Ich drapieżny charakter przejawia się nie tylko w zastosowanych, nowatorskich rozwiązaniach, ale również w charakterystycznym, eleganckim designie.

The Curv są kwintesencją starego, dobrego Fischera: czyli siły, prędkości i marzeń o jeździe bez limitów. Ale uwaga, to zabawka tylko dla twardzieli!Narty Fischer - kolekcja 16/17
Buty narciarskie Fischer - kolekcja 16/17

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #narty #fischer #the carve #ispo #dobór sprzętu

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 22/23
Porady
WorldSkitest 19/20