Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Byl ktos moze dzis albo juz na Stozku,


gabro

Rekomendowane odpowiedzi

Byl ktos moze dzis albo juz na Stozku,

Dokładnie albo kamerki patrzyłem wczoraj jest biało jeśli armaty pracują nie buj bobu :) dzwoń na stożek tylko potwierdzić czy pracuje wyciąg . Co do komunikatu GOPRU 1 pytanie dotyczył warunków dla narciarzy czy turystów bo to totalna różnica myśle że tych drugich bo tych GOPR ma w pierwszej kolejności na uwadze bowiem spacerowć jest tam gdzie.Powinieneś dzwonić na stację stożek a nie zlecać się na opinie GOPR bowiem to na pewno nie sama trasa jest przedmiotem ich opini jęśli w ogóle.

Czy mam racje Goprowcy?

pozdrowionka!

gryźli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl ktos moze dzis albo juz na Stozku,

Ludzie ja nie pytam o adresy stron na stozek i zadne k.... dywagacje Goprowskie i inne mnie nie intersuja,

PYTANIE JEST PROSTE,

CZY BYŁ KTOŚ NA STOŻKU ??

I MOZE POWIEDZIEC CZY K.... KAMIENI i KRZoCZOROW wystajacych nie ma

Zadzwonic na Stozek to se moge w kazdej chwili a witek mi powie ze jest super nawet jak trza by po blocie jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl ktos moze dzis albo juz na Stozku,

znam Witka troche i jestem pewien że nigdy by nieściemniał co do warunków, zawsze powie jak jest naprawde.

W chwili obecnej jest zarąbiście (tydzień temu była trawa a teraz 40cm - no może oprócz ścianki)

to są informacje z pierwszej ręki

jutro może się tam spotkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...