Narty - skionline.pl
Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Yesterday
  2. Ja się z Tobą raczej nie zgadzam. 2 przykłady z Alp, pierwszy z Austrii, drugi chyba też lecz pewności nie mam. Pracownik ON miał wolny dzień, wracał z miasta pijany, wyszedł z gondoli, zatoczył się i wpadł pod gondole na peronie , na szczęście ktoś z obsługi zauważył zdarzenie i wyłączył wyciąg. Skończyło się wizytą w szpitalu ze złamaną ręką i nie był to Polak tylko Słowak jakby co. Drugi przykład - 2 narciarzy (może snowboardzistów) w gondoli dość dużej próbowało wybić szybę, taka zabawa, jednemu się niestety udało, tylko, że wyleciał razem z nią, nie przeżył...
  3. Ranking WTA Race z dwoma Polkami w 15-tce.
  4. Sensowniejszy pomysł niż jakiś Nosal, to pewne 🙂
  5. Można na tym nieźle skorzystać finansowo, więc dlaczego nie? Pomarzyć można. Niestety to się nie stanie, bo nie chodzi o wyprowadzkę z już zajmowanego miejsca, ale o nową budowę. Czyli w chronionym miejscu wybudować mi się nie pozwolą. Czy teraz rozumiesz?
  6. hala Neuss właśnie żyje z piknika i imprez, często jest tak że na hali jeździ 10 osób na nartach, 50 na kółkach, sankach, jabłuszkach (imprezy integracyjne) a 1000 chleje piwsko i bawi się na zewnątrz https://neuss.snowworld.com/erlebniswelten/abenteueralm.html https://neuss.snowworld.com/almgolf.html https://neuss.snowworld.com/funfussball.html https://neuss.snowworld.com/gastronomie.html https://neuss.snowworld.com/gruppengaudi.html
  7. Taka hala to dla wąskiej grupy zawodowców i nieco szerszej zapaleńców. Nie dla piknika raczej.
  8. najwyższy czas aby zamienić te krzesła na zamykane gondolki
  9. Sam upadek z krzesełka tak, trafił do szpitala https://24jgora.pl/artykul/grozny-upadek-z-wyciagu-n1827527
  10. Z FB Szrenica Ski Arena: Przedmioty można zastąpić, Waszego zdrowia i życia – NIE! 🛑 W miniony weekend na kolei linowej na Szrenicę doszło do groźnego zdarzenia. Jednemu z pasażerów podczas jazdy spadły okulary. Mężczyzna odruchowo podjął gwałtowną próbę ich złapania za wszelką cenę. W efekcie stracił równowagę i spadł z krzesełka. Pamiętajcie: żadne okulary, telefon, czapka czy sprzęt nie są warte ryzykowania zdrowia i życia! Zwracamy się z ogromną prośbą – jeśli podczas jazdy wypadnie wam jakikolwiek przedmiot: • Zachowaj spokój. Nie wykonuj gwałtownych ruchów, nie wychylaj się i pod żadnym pozorem nie próbuj łapać spadających rzeczy. • Siedź bezpiecznie. Trzymaj się mocno zamkniętej bariery zabezpieczającej i jedź spokojnie do stacji końcowej. • Zgłoś zgubę obsłudze. Po dotarciu na peron powiedz naszym pracownikom, co i w którym miejscu wypadło. Jak odzyskać zgubione rzeczy? Większość przedmiotów, które lądują pod linią wyciągu w rejonie peronu, udaje się bezpiecznie odnaleźć. Bardzo często nasi pracownicy lub inni turyści podnoszą zgubę i – jeśli to możliwe – przekazują ją pasażerom jadącym na kolejnych krzesełkach. Przypominamy również o podstawowych zasadach: • Zabezpiecz luźne rzeczy (okulary, czapki, rękawiczki, telefony) przed wejściem na wyciąg, by nie zsunęły się podczas wiatru lub ruchu. • Zamknij barierę zabezpieczającą natychmiast po ruszeniu ze stacji. • Siedź spokojnie przez całą drogę – bez bujania i wychylania się. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych. Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku! Zespół Szrenica Ski Arena #szrenicaskiarena #szklarskaporęba #karkonosze #bezpieczeństwo
  11. Bispingen niedaleko Hamburga 32 Miliony Euro ale 20 lat temu Jak podają różne źródła w Polsce jest ok 4 milionów narciarzy, jak by tak każdy dał stówkę to można budować
  12. Do budowy hali w tej okolicy przymierzał się już kiedyś Rusinek z Maspexu,tam chyba opłacalność zdecydowała o porzuceniu projektu...Druskienniki kosztowały 30 mln euro,ale dawno...
  13. Mocno wątpię czy sam wnioskodawca ma możliwości finansowe na budowę czegoś takiego (kilkaset milionów PLN potrzeba). Mam również wątpliwości czy uda się to sfinansować długiem. Więc pewnie będzie szukał jakichś inwestorów - to fajnie pokaże jak rynek wycenia opłacalność takiej inwestycji.
  14. Last week
  15. muszę się poprawić bo Borys nigdy nie wygrał RG, miałem na myśli tutnieje Wielkiego Szlema
  16. 30 lat po Borysie Beckerze znów Niemiec 🤑wygrywa w Paryżu
  17. Tak, to zdecydowanie nie był jej dzień. Dużo własnych błędów (w porównaniu z poprzednimi meczami), było jakby mniej tej intelignetnej gry, którą do tej pory oglądaliśmy w wykonaniu Maji, no ale dojść do finału z kwalifikacji, w takim stylu - czapki z głów!
  18. Zauważcie że to była pierwsza zawodniczka ze ścisłej czołówki z którą grała teraz Maja. Andrejewa jest z pierwszej dychy. Maja musi być kompletnie wypoczęta i bez kontuzji, będziemy czekać, next time …
  19. Brawo Maja! Rozwalila tegoroczny Roland Garros. Idealna tematyka od Kopciuszka do Ksiezniki.
  20. Grywam, niestety tenis nie jest najlepszym sportem dla osób z problemami z kręgosłupem więc ostatnio rzadko.
  21. No niestety, dzisiaj coś ciężko było Maji powalczyć. Chyba zmęczenie dało o sobie znać. Tak czy inaczej należą jej się wielkie gratulacje za cały turniej! Brawo Maja!
  22. A jak tego chrząszcza odkryją na Twojej posesji, i dostaniesz pismo administracyjne z wymogiem natychmiastowego opuszczenia domu?
  23. Tu najlepiej pasuje: https://www.instagram.com/reel/DX3jms4NhCZ/?igsh=ZXUyY3JrZTMyOXZr
  1. Load more activity
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Create New...