Narty - skionline.pl
Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Ja otwierałem sezon i zamykałem 2x razy skitury, dwa razy zadymka, dla koneserów. Trasy zjazdowe oprócz Loli. Szrenica to dla mnie punkt honoru, namiastka gór jednak.
 3. Ze moje tez żaden fotograf. Ten mini poręczny jest. W domu iPad rulez.
 4. Today
 5. Jak chcesz jeszcze pojeździć to jedź to szpindla. Tam warunki były jeszcze przyzwoite w tym tygodniu. Sądzę, że do świat wytrzymają. Sam mam nadzieję na jazdę w sobotę przed świętami.
 6. Dziś CG zakończyła sezon.
 7. W końcu coś na temat zbiornika, bo bez nie cały ten system naśnieżania nie ma sensu. Ale od pracowników ośrodka słyszałem że trasa, naśnieżanie i orczyk w tym roku, a zbiornik w przyszłym.
 8. No I w końcu jakieś konkrety. Nowa trasa Fis to będzie jedna z lepszych inwestycji od paru lat.
 9. Dziś w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku odbyła się konferencja prasowa, w trakcie której przedstawione zostały plany inwestycyjne w ośrodku Skrzyczne, a także na Kubalonce, gdzie powstanie nowoczesne biegowo-biathlonowych „Kubalonka”. Rozmawiałem z Tomaszem Laszczakiem dyr. COS w Szczyrku, który opowiedział o planach rozbudowy Kubalonki, a także potwierdził moje informacje dotyczące inwestycji na Skrzycznem, oraz zdradził informacje o budowę trasy sportowej na bazie Kaskady oraz budowie zbiornika na wodę do naśnieżania.
 10. A mnie zapewniano że przygotowano wszystko idealnie ....pewnie coś pomyliłem...
 11. Ten sezon był tak słaby, że pierwszy raz od 2019 roku tam nie byłem ani razu. Nawet w słabym sezonie pod wzgledem śniegu 2019/2020 Hala Szrenicka była czynna przez chwile w marcu. Oby następny sezon był lepszy.
 12. Dzisiaj oficjalnie Szklarska zakończyła słaby sezon, jeden z najgorszych w ostatnich latach. Czynny z przerwami Puchatek i Śnieżynka. Lola przejezdna na nielegalu, Świąteczny Kamień i Hala mimo dosniezania nie wystartowały. FIS powoli zaczyna rdzewieć od ostatniego otwarcia w 02.2019
 13. @marekbtl nic nie powie - podobno w sąsiedztwie wykupuje orczyki na zime i owce na lato......
 14. Salatyn leży odłogiem od jesieni u mnie ale jak tylko narty pójda na kołek to się pofatyguje (na kierpcach oczywiście)- niestety moje skitury są "dla ubogich" ..dobre na pagórki a to poważna góra jak by nie było. (Zasygnalizuj jakbyś sie wybierał kiedyś i miał ochotę pogadać na krześle..)
 15. Jeśli ktoś się łudził, to pozbawiam złudzeń: https://szrenicaskiarena.pl/koniec-sezonu-narciarskiego-w-szrenica-ski-arena/
 16. Podoba Mi sie plan B+ skitury a potem jazda na wyciągu
 17. Plan B. Warunki jeszcze długo będą
 18. Bo iPhone nie ma jakichś wybitnych aparatów, wersje PRO sa lepsze - maja lepsze soczewki (jaśniejsze) i jedną wiecej co stwarza dodatkowe możliwości (np w korekcji perspektywy). Jest wiele lepszych aparatów w innych telefonach - z tym że "soft" iphona sporo nadrabia - jest podobno najlepszy.
 19. Wbijaj Krzychu ...w przyszłym tygodniu powinno być jeszcze OK - plan "B"..Spalena..
 20. Dziś ostatni dzień szusowania a jutro powrót, jakiś tam opis i zdjęcia reszty dni po powrocie bo brakuje czasu gdy jazda od otwarcia do zamknięcia 😁
 21. Yesterday
 22. Polska - nowe inwestycje - strona 201 - Polska - skionline.pl - forum narciarskie Rozrysowałeś podobnie jak ja. Jakiś czas temu temat dyskutowaliśmy, znajdziesz tam wypowiedzi osób obeznanych w temacie. A tu fotki z jednorazowego ratrakowania: Polska - nowe inwestycje - strona 206 - Polska - skionline.pl - forum narciarskie
 23. Od lat temat stoi w miejscu. Trasy są przygotowane, kamienie powyciągane. Inwestycja póki co zamrożona, latem wypasane są tam spore stada owiec. Ja polecam się przejechać tymi trasami przy dużym opadzie śniegu. W tym roku właściciel terenu ratrakował nawet kawałek Zjazd z Prusowa jest bardzo przyjemny, miałem okazję się tam wybrać dwa lata temu.
 24. Jeszcze zapomniałem o fiordzie na powrocie. 🙂 I trasa, podejście i zjazd wzdłuż czerwonej linii.
 25. Nie Białka, a bajka 😉.
 26. Bazę noclegową można by było rozbudować na przykład w Węgierskiej Górce.
 27. Moim zdaniem miejsce z dobrym mikroklimatem, dobrym dojazdem (S1 w budowie). Problemem może być uboga baza noclegowa.
 1. Load more activity
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...