Narty - skionline.pl
Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Wczoraj w Rytrze podobno bosko 👍🎿⛷️💪 @pawelb91 wśród moich Przyjaciół na kanapie 🙂
 3. Yesterday
 4. A może dlatego, że na górze zawsze wieje? Jakoś powietrze musi się przez góry przecisnąć, więc po szczytach przyspiesza, coś podobnego jak w gaźniku samochodu.
 5. 3 Zinnen Dolomity - część pierwsza. 3 Zinnen Dolomity dowiedziłem po raz czwarty. Ostatnio byłem tam dokładnie rok wcześniej, w grudniu 2018, kiedy to na niebie rządziło słońce. Tym razem słońce oddało miejsce śnieżnym chmurom, z których przez cały dzień padał śnieg. Na szczęście z ostatniej mojej wizyty miałem zachowany materiał filmowy, który wykorzystałem przy składaniu tego odcinka. 3 Zinnen Dolomity, to bardzo interesujący region narciarski, który w ostatnich latach bardzo się rozwija. Każdego roku na stokach pojawiają się nowego inwestycje, dzięki którym 3 Zinnen Dolomity pretenduje do miana jednego z najlepszych ośrodków w ofercie Dolomitach.
 6. Słowacja Oravice dzisiaj skorzystałem, fajna promocja, za 110 pln całodzienny karnet i 3 godziny na basenach
 7. Nie sugeruj sie bramkami. Juz 2 raz chyba zawody regionalne tam robią dla kursantow ktorzy podchodza z buta.
 8. To jest jakaś ankieta czy nie umiesz korzystać z wyszukiwarki?
 9. Dokładnie, Doliny mogłyby być otwarte d 2 tygodni , niestety w tym sezonie zarządzający COS Skrzyczne do zwolnienia, dobrze że jest BSA.
 10. Nie byłem pewien że to TY, bo śmigałeś z taką wprawą,-znacznie swobodniej niż na filmie @JC z przed roku. Również pozdrawiam i do zobaczenia na BSA.
 11. Zell am See - Kaprun: TauernSpa Val di Fassa - QC Terme Dolomiti Val di Fassa - Dolaondes
 12. Oddam jej głos: " Oj tato, szybko, długim i srednim skrętem prawie leząc. wjechac na hopke , skoczyć." i tyle się dowiedziałem....
 13. Karkonosze- Cieplice Śląskie- Zdrój, blisko ON Szklarska Poręba.
 14. Podhale - ze 5 term: Bialka, Szaflary x 2, Bukovina, Zakopane i Chocholowskie. Slowacja: Tatralandia, Besenova, Poprad i Vrbov.
 15. Dzisiaj w końcu dobry warun, zimno, twardo i słońce
 16. Austria Alpentherme Gastein – Bad Hofgastein (www.alpentherme.com/en) Felsentherme Gastein – Bad Gastein (www.felsentherme.com/en/index.php Therme Aqua Dome – Längenfeld (www.aqua-dome.at) Grimming Therme – Bad Mittendorf (www.grimming-therme.com) Therme Nova – Köflach (www.novakoeflach.at) Thermen Resort Warmbad-Villach (/www.warmbad.com) Römerbad in Bad Kleinkirchheim (www.badkleinkirchheim.com/thermal-roemerbad/therme/) Therme St. Kathrein in Bad Kleinkirchheim (www.therme-kathrein.at/)
 17. Z całym szacunkiem w sumie było to retoryczne pytanie. To nie jest żadna docinka. Jeżeli uraziłem przepraszam.
 18. Oficjalnie akurat tych prawie nikt nie widział ale nie tylko takie są / będą na rynku. Bardziej chodzi o to jak ona chce jeździć, wtedy możemy zacząć rozmowę o długościach.
 19. Ahhh o Tobie zapomniałem w dedykacji, przepraszam 😛
 20. A jaka długość nart. zakładam że jeszcze z 3-5 cm urośnie..... I czy sa one już dostępne?
 21. Dziś pogoda petarda, a warunki? No tak -4/6. Ogólnie na trasach śniegu sporo ale po południu wychodzą skały i ślizgi mogą oberwać. Do otwarcia Sedla jeszcze daleko niestety... Jak przystało na "kamerkowicza" użyłem kamerki w smartfonie wiec wrzucam ze specjalną dedykacją dla @fredek321 i @przemo_narciarz
 22. Buty sportowe 110 w górę Narty z góry katalogu bez limitu pierwsza max druga gigantka lub slalomka w zależności od tego co lubi robić na trasie. Jeśli chce się bawić w coś poza trasą to sama musi powiedzieć. Nie muszą być nowe oczywiście... Są też (będą na przyszły sezon) narty typu Fisher RC4 CT które mają topową konstrukcję ale są pomiędzy sl i Gs. Tylko że @JC jeszcze ich nie przetestował No i... Dobrze że jeszcze nie ująłeś sztywnego budżetu
 23. Przecież nie ma różnicy miedzy główną trasą a prześwitem pod krzesłami.
 1. Load more activity
Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...