Narty - skionline.pl
Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Największy problem to narastający lęk pracowników. Stąd czasami irracjonalne decyzje, które potem trzeba odkręcać. Mimo, że wszyscy wiedzą, że telefonu nie wyłączam w ogóle.
 3. Jak nie jesteś w szpitalu jednoimiennym to chyba gorzej niż w tym przeznaczonym na Covid. U siebie nie wiesz na co trafisz. Moja żona ma tak że każdy jest traktowany jak Covid. Może to jest trochę lepsze.
 4. My dzisiaj dostaliśmy z Agencji Rezerw. Styknie na 2 tygodnie + to co miałem jeszcze na tydzień. Ja najbardziej martwię się o mamę, 80+ i dodatkowo sterydoterapia. Nie mieszka z nami, ale zaopatrzenie muszę dowieźć. Na razie nie mieliśmy nikogo dodatniego, ale np. teraz przyjmujemy podejrzenie z tzw. procedurą unikalną (mianownictwo MZ), czyli taką, której jednoimienny nie zapewnia. Znów będzie czekanie w domu pod telefonem na wynik.
 5. CORTINA - La nuova cabinovia Leitner che collegherà Tofana e 5 Torri Leitner zbuduje 10 osobową kolejkę gondolową Son de Prades - Bai de Dones , która w końcu połączy tereny narciarskie Pocol - Tofana - Ra Valles i Cinque Torri. Planują otwarcie nowej kolei w styczniu 2021. https://www.dovesciare.it/news/2020-04-02/cortina-la-nuova-cabinovia-leitner-che-colleghera-tofana-e-5-torri
 6. Mieszka ze mną i z dwójką dzieci. Dwudziestolatków co prawda, ale jednak dzieci. Wczoraj dopiero zaczęli coś mówić o hotelach itp. Trochę po czasie. Jak zresztą wiele rzeczy. Jeżeli chodzi o sprzęt to w chwili obecnej mają OK. Ale rękawiczki np. po dezynfekcji już się nie nadają na to żeby na nie ubrać drugie (Do chorego z Covidem wchodzą w 3 parach) bo się robią klejące i do wymiany. Ale to takie drobiazgi
 7. inwestycje stop sezon 20/21 stop wszystko odwolalem
 8. Mówisz o tym pierwszym przymrozku jesienią 2021?
 9. Dzięki. I wzajemnie. My (rodzina Twoja i moja ) też z tym żyjemy i to wcale nie jest fajne .
 10. Ja też. Przekaż żonie wyrazy najwyższego szacunku.
 11. Też nie wiem, bo aż tak bardzo się nie dopytuje. Po prostu mam dość wirusa :). Wczoraj chyba dwie osoby na respiratorach, kilka na wspomaganiu oddychania, reszta na zakaźnym. Na OIOI-ie chyba 6 osób. Ale wolałbym żeby takie dane podawało MZ. Oczywiście mówię tylko o jednym szpitalu.
 12. To nasza polska specyfika. Liczba podobna, nie wiem jak z ciężkością. W łódzkim wśród chorych jest dużo ludzi młodych z jednego , że tak powiem muzycznego źródła. Wielu z nich choruje w domach. "Moja" lekarka też w domu i też z muzycznego źródła.
 13. Today
 14. Łódź i Zgierz to dla mnie zawsze było to samo :). Mazowieckie ogólnie ma przechlapane. Ale jak na OIOM przychodzi gość na własnych nogach to w Krk chyba nie jest tak źle :). A poważniej to łódzkie i małopolskie mają podobną ilość zakażeń więc chyba jest podobnie.
 15. Ale z Łodzi do Zgierza już tak, choć Zgierz na pewno nie ma jeszcze tak przechlapane jak np. MSWiA w stolicy. Sytuacji Krakowa nie znam. Mieszka z Tobą, czy maja jakieś możliwości nocowania poza domem.
 16. Nie jestem pewien, ale z Łodzi do Krakowa jeszcze nikt nie przyjechał.
 17. Są jednoimienne, które mają przechlapane. Oddajemy im bez głosu sprzeciwu kolejnych pracowników. I odbieramy ujemnych chorych.
 18. Powiesz to mojej żonie która jest pielęgniarką na OIOM-ie w szpitalu jednoimiennym ? Jako lekarz, staniesz przed nimi i powiesz im to w oczy ? Dobrze wiesz że to jest bzdura powielana przez MZ.
 19. To jakiej Ty płci - K, M czy obojniak?
 20. Nie chciałbym być Twoim pracownikiem - ilu chętnych do pracy czeka u Ciebie przed tymi drzwiami za tych, którym je wskazałeś?
 21. Nie u mnie🤠, jeżdżone jest codziennie tylko zmieniło się to że testuję teraz oswietlenie i noc JEST najlepszym współtowarzyszem do owego testowania😋
 22. byłem tam tylko latem
 23. Brawo. Za duża podpowiedź z tym mostem.
 24. Kreischberg w Styrii
 25. Może przenieść tę dyskusję rowerową do tematycznego wątku?
 1. Load more activity
Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...