Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Jasna Chopok

  Porównanie zniszczeń
 3. Jasna Chopok

  No już wczoraj jak kończyliśmy około 13, wiatr zaczynał szaleć. Przed Korbielowem przewrócone drzewo leżało na drodze. Przez Żywiec - Bielsko przejeżdżałem około 17 wiatr już tak szalał że rzucało autem. Dziś Chopok stoi, miałem trochę szczęścia że wróciłem.
 4. Today
 5. Jasna Chopok

  http://www.boardlife.sk/sk/lifestyle/sprava/stredisko-jasna-nizke-tatry-je-dnes-uzatvorene-vycinal-orkan
 6. czym wg Ciebie różni sie narta np fischer progressor katalogowy od tego z Intersport?
 7. Czarny Groń koło Andrychowa

  Spoko, tam raczej nie ma kolejek do wyciągów.
 8. Jasna Chopok

  Skutki wczorajszego orkanu na Zahriadkach.
 9. Czarny Groń koło Andrychowa

  Czarny Groń
 10. Prognoza pogody na sezon 17/18

  Póki co, to % sprawdzalności Twojej pogody wyższy niż w TVN24 czy Polsat. TVP nie oglądam to nie wiem co pokazują.
 11. Pierwsze narty Zakopane

  ad 1 Przed świętami jest bardzo ok. Pytanie tyko jak będzie ze śniegiem. ad 2 Do nauki nadaje się większość niebieskich tras. Akurat te ośle łączki pod Nosalem dość nudne są i krótkie. Pomyśł raczej o Gubałowce, Witowie czy Białce albo Bukowinie (łatwy dojazd busami spod Dworca PKS). ad 3 Zdecydowanie instruktor. Jak nie stać cię na cały dzień, to bierz codziennie na 2 godziny. A pozostały czas spędzaj na samodzielnym wdrażaniu tego czego się nauczyleś od instruktora. A nstępnego dnia znowu korekta z instruktorem. Nie wiem jakie są teraz stawki, ale te 100+zl/godzinę to chyba przy lekcjach 1:1? Ale was jest dwóch to przecież wtedy taniej. Tak byłoby optymalnie. Zawsze możecie dołączyć do większej grupy ale wtedy skuteczność nauczania mniejsza.
 12. Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

  Co Wy macie za fobie z tym poziomem wody w zbiorniku? czy przypadkiem nie chodzi o to by trasy były odpowiednio naśnieżone! sory ale nie kumam waszych sporów które trwają od... uhuhu ile to m.3 wpływa a ile dopiero ma dopłynąć... Człowieki! kumacie taki charakterystyczny dźwięk!... klik...klik... to jest to! i tego się trzymajmy. Zakładajcie narty i na stok, a nie marudzenie a "dupie maryni"
 13. Wczoraj
 14. Jasna Chopok

  Warun to tam mają od 3 tygodni tylko krawaciarze blokują zabawę! totalnie nie kumają co to narty i ile one mogą radości przysporzyć! PS. ostatnia logika TMR którą mi przekazali pracownicy: "tak i tak mamy najwięcej nartostrad i wyciągów to po co uruchamiać resztę!!!!" i tym pozytywnym akcentem zakończmy tą żenującą farsę! PS2. "Matka natura" ich zaskoczyła i przerosła aby dorosnąć do poziomu Austrii! PS3. wiem to szok.. z moich ust, bo to moja kochana góra ale "tylko świnia nie zmienia poglądów" dali dupy na maxa i tyle w tym temacie! co nie znaczy że za tydzień, 2, 3 tam nie będę! będę na pewno bo to jedyna słuszna alternatywna w naszych szerokościach geograficznych!
 15. Na Chopoku to w większości miejscowi i zamiast iść na siłownię wychodzą na trening aby spotkać się na szczycie w chacie, wypić piwo i pogadać. Przy okazji ćwiczą silną wolę i prowokują do zadawania tego typu pytań. Po za tym aby wejść na Chopok nie ma za dużo możliwości tras ale jak się uważnie przypatrzysz z pomocą lornetki chodzą też innymi trasami.
 16. Jasna Chopok

  Fajny warun mieliście. Trochę zazdroszczę (oczywiście pozytywnie) Wstawcie kilka zdjęć z poszerzonej 5, bo dobrze by było wiedzieć, jak teraz wygląda.
 17. Dla mnie to jakiś wyimaginowany problem . Posłużę się przykładem : chcesz zrobić Salatyn ( Tatry Zachodnie ) i jesteś na parkingu o 7 rano .W zasadzie jedyna sensowna trasa podejścia , a i powrotu , prowadzi wzdłuż trasy zjazdowej Krzesło rusza dopiero o 9-tej . To co ? zaczynasz turę dopiero jak rusza krzesło ? Tu nie chodzi a jakieś drobne oszczędności na wyciągu , tylko o rozplanowanie tury ( czas startu , długość tury , długość dnia itp ) , czy też sam fakt chęci "zmęczenia się " . Czasem , jak słaba zima , jedyne wyśnieżone miejsca to te sztucznie śnieżone ( czyli trasy ) , które pozwalają na fokach wejść wyżej , gdzie jest już naturalny śnieg i można już potem odbić gdzieś dalej , w teren , lub też zwyczajnie na nich potrenować .
 18. Pilsko, Korbielów - informacje

  Qrna jak ja kocham ta górę! Dzięki za fotki! i szkoda ale nie można być w dwóch miejscach naraz niestety!
 19. Dobry wieczór. Jadę z kolegą na narty do Zakopanego za tydzień. On nie umie nic, ani ja. Tak więc nasuwa mi się kilka pytań, dotyczących nie tylko samej jazdy na nartach. 1. Czy w sezonie 16-22 grudnia w Zakopanem nie ma problemu z wynajęciem sprzętu lub miejsca na stoku? Czy może lepiej zabukować sobie online? 2. Nie wyobrażam siebie żebym zjechał od razu na Nosalu, chyba że taranując wszystkich po drodze. Czy polecicie mi jakiś stok w miarę płaski, który nadawał by się do nauki? Myślałem na początku żeby znaleźć jakąś małą górkę i tam popróbować na wypożyczonym sprzęcie, ale nie wiem czy jest to dobry pomysł. 3. Może po prostu wynająć instruktora? Szczerze mówiąc będziemy tam tydzień, a instruktor kosztuje ponad stówę za godzinę, więc raczej wolałabym sam się nauczyć. Oglądałem kilka tutoriali, znam teorię, wiem że to mało. 4. Jakieś porady dla początkującego?;)
 20. Jasna Chopok

  No miło było. A jak tak "vyhliadki" ? które sauny... dowiedziałeś się? PS. a i środa już du...a i weekend też! tak że ja leczę rany w tym tygodniu a w pn SON! chyba
 21. Pozdrawiam. Czy ma kto namiary na fajne apartamenty w pobliżu wyciągów w Pec, szukam czegoś na trzy osoby w styczniu 2018. Może ktoś może coś polecić?
 22. Poza tymi z forum raczej nie. Mam plan pokombinować coś z imadłami modelarskimi i do nich dorobić uchwyty. Do smarowania coś na kształt teownika u góry z jakąś gumą. Do ostrzenia wygięte blaszki. Jak zrobię, pokażę o co mi chodzi Będzie to nawet mobilne.
 23. np takie: jeżeli dobrze widzę to chyba 170 cm? Myślę że będą lepsze - szukaj nart z rdzeniem drewnianym i nart katalogowych nie z żadnej sieciówki typu Makro, Intersport itd.
 24. Pilsko, Korbielów - informacje

  Pilsko pod względem widoków jak zwykle bajka, trasy na początku świetne, później wyszło sporo kamieni, ale ogólnie super, warto się było wybrać. Niestety sam ośrodek przedstawia coraz smutniejszy widok. Dolne kanapy nie działają, jeżeli ktoś nie wie, że dalej jest stacja kolei na szczyt to zastaje zamknięta stacje. Brak spójnej identyfikacji wizualnej czy dobrej reklamy, jakby nikomu nie zależało, pracownicy na orczykach maja dalej kurtki z logo GAT... Podejście pod kolej jak zwykle nie było posypane i trzeba się wspinać. Jeden z orczykow (talerzyk) na samej górze nie działa i obsługa twierdzi, że w tym roku nie ruszy, w pewnym momencie na linie leży przewrocone drzewo, lina nie jest zerwana, ale widać nikomu nie zależy żeby to drzewo usunąć. Główny orczyk na szczyt miał dwa dłuższe przestoje spowodowane jakimiś technicznymi problemami. Mam wrażenie, że wszystko się tam jakoś powoli toczy, ale każda większą awaria coraz bardziej wiekowego sprzętu może sprawić, że to będzie koniec tego ośrodka.
 25. Prognoza pogody na sezon 17/18

  Na Kasprowym na razie max. 148 km/h. https://www.weatheronline.pl/weather/maps/city?LANG=pl&SI=kph&CEL=C&WMO=12650&TIME=all&CONT=plpl&R=0&LEVEL=140&REGION=0001&LAND=PL&ART=wind&NOREGION=0&PLZ=&PLZN=&SORT=__&TEMP=___&WETTER=__&&TYP=__&SEITE=0 Do rekordu daleko.
 26. Dziękuję za natychmiastową odpowiedź. Poproszę o jakieś propozycję lub kierunki poszukiwań. Nie mam doświadczenia, jeżeli chodzi o sprzęt.
 27. Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

  Zbiornik nigdy nie był pełny. Ile m3/godzinę wody tłoczą nie wiadomo. Teraz minimum 3 dni bez śnieżenia. Jeśli komuś uda się (będzie się chciało) zrobić zdjęcia to coś więcej będzie wiadomo.
 28. Cześć, jeżeli to są takie narty jak w linku: http://www.skionline.pl/sprzet/narty,08-09,voelkl,tiger,3241.html a aukcja na alledrogo i olx z Torunia to sprzedający delikatnie mija się z prawdą bo te narty nie mają rdzenia drewnianego. Moim zdaniem nie jest to jest dobry wybór.
 1. Załaduj więcej aktywności
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.
×