Narty - skionline.pl
Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Jeszcze dodajcie, że to przez żydów, murzynów i pedałów a złosliwy algorytm znowu się uczepi naszego biednego Admina.
 3. Today
 4. Miejsce oberwania się lodowca na Marmoladzie.
 5. Co do cen to odniosę się w innym wątku, dotyczącym dużo większego ośrodka narciarskiego...
 6. Dzisiaj zrobiłem obchód po kamerkach na lodowcach alpejskich... Dramatycznie to wygląda, a lato dopiero się rozpoczęło... Nigdy latem (ogólnie poza sezonem zimowym) nie jeździłem na nartach. Jeśli bym zechciał wybrać się na lodowiec to trzeba się pospieszyć bo za kilka lat będzie o to ciężko.
 7. Pomylilem mapki. Żeby być wiarygodny, dodam swoją. I rowerek slabo przystosowany do dalekich podróży.😉
 8. My troszke skromniej, bo i blizej i krócej. Wypad ze współpracownikami. Na różnym sprzęcie, od takiego sprzed 12 lat i bez serwisu po 7 dniowa maszynkę. Przeróżne kategorie sprzętu, wiek driverów. Ale trasa Sosnowiec-Skoczów-Wisla-Skoczów, Pękła,125 km. Powrót pociągiem i jeszcze 15km do domku.
 9. Zwycięstwo, 2016/2017. Zobaczcie jak pięknie ceny idą do góry.
 10. Jestem tu niedaleko w Völs am Schlern. Wczoraj zanotowano rekord temperatury w stacji pomiarowej na lodowcu: +10 stopni. Pięć ofiar śmiertelnych, osiem rannych (dwie ciężko)- informacje na 17:50. W tut. mediach elektronicznych dużo szumu informacyjnego. Na razie wiadomo, że zeszła lawina.
 11. Dziś minimum 6 osób śmiertelnych …. Kawał lodowca się oderwał … https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20220703_95474648 "Do wypadku doszło na Marmolada w niedzielne popołudnie. To najwyższy szczyt w Dolomitach Wschodnich o wysokości 3300 metrów. Grupa około piętnastu wędrowców znalazła się na popularnym szlaku turystycznym na szczyt i została porwana przez lawinę śniegu, lodu i skał, gdy wierzchołek lodowca runął. „Rozbicie głazu stworzyło szczelinę w lodowcu”, powiedziały służby ratunkowe
 12. Zdjęć mało bo miałem kolarki i telefon w plecaku. Kolarki które mi popsuły wyjazd. Miało być wygodnie a było piekło 😆 Miało być 220 a wyszło 160 😆 W Danii nie ma praktycznie drogi, przy której w pobliżu, lub równolegle nie ma drogi dla rowerów. Wszędzie tunele i wiadukty rowerowe 💪 Nawet kawałek Tour de France zaliczyłem 😉 Wybrzeże od Kopenhagi, dość daleko na północ, wygląda jak z amerykańskich filmów. Zdjęć nie robiłem, bo kogo interesują pieniądze ? 😆 Muszę przyznać że nigdy jeszcze nie spotkałem tyle ludzi na rowerach jednego dnia. W Danii w większości to oczywiście kolarki. Trasy MTB oczywiście też występują. Piwa nie polecam, piłem Erdingera 😝
 13. Podbiles kiedyś cenę czegokolwiek o 100%?
 14. Quiz: z którego sezonu te ceny?
 15. Miałem… teraz już w Łodzi, chrust nazbierany, taki grubszy jakby…
 16. Fajnie tam masz...leniwo wakacyjnie ....ja nie mam czasu - musze chrust zbierać.... (winter is coming)
 17. Yesterday
 18. Jesli jestem na drugiej twej fotce to tak.
 19. Bo jako państwowy ośrodek, jak i każda inna państwowa firma mają prawo mieć wy******. A Wy tak serio z tymi snowparkami? moim zdaniem, dobrze zaplanowane i urządzone przyciągają trochę ludzi.
 20. I pytanie numer dwa - bawić się w wiązania SNS czy NNN?
 1. Load more activity
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...