Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

W jakim wieku stawialiście swoje dziatki na narty?


afera

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim wieku stawialiście swoje dziatki na narty?

Ja zaczełam jeździć mając jakieś 4 lata ale nie wiem czy te początki można nazwać jeżdzeniem

W mądrych książkach piszą że najlepszy wiek to 4-5 lata ale nartami można zainteresować dziecko 2-3 letnie z tym że jest to głównie jeżdżenie po płaskim terenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim wieku stawialiście swoje dziatki na narty?

Ja postawiłem swoje dzieci na poważnie na nartach w wieku 4 i 6 lat (dwoje ich sie nadaje na narty bo młodsze jeszcze nie) .

Narty oczywiście karwingowe i jestem zaskoczony szybkością z jaką złapały o co chodzi (właściewie jeździ). Instruktor sie męczył przez 3 dni (2xpo godzinie dziennie) nie ja :)

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim wieku stawialiście swoje dziatki na narty?

heh ja jeszcze cale szczesnie nawet o tym nie mysle .,.............. ale sama to jak mialam 3 lata .. heh pamietam te nartki mialam je jeszzce z dwa nastepne sezoniki .. byly bordowe z gwiazdkami i mialy rzep pod spodem zebym mogla wchodzic pod gore hehehehe to byly czasy.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim wieku stawialiście swoje dziatki na narty?

Oh, wiecie... ja stawiałam moje pierwsze kroczki na nartach jak miałam 3 latka :P... tatuś z zapałem mnie uczył, no i jego nauki nie poszły na marne. Jak rodzice opowiadali mi co ja wyprawiałam i że nigdy się nie poddawałam i jak mi opowiadali wszystkie przygody, to tak się śmieję do teraz :P... ale byłam ponoć wytrwałą dziewczynką, a teraz to wiecie, narty to moje życie! Nie wiem co ja bym bez nich zrobiła... niektórzy mi mówią, że jestem chora na ich punkcie, ale ja je naprawdę kocham!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim wieku stawialiście swoje dziatki na narty?

"ja jeszcze cale szczesnie nawet o tym nie mysle"

raksa myśl i to intensynie o "tym" - żeby ten dzień nie przyszedł na Ciebie niespodziewanie :D

A tak ogólnie to dzieciaki są OK. wiem bo mam gromadkę powyżej średniej krajowej i jak to mówia znawcy tematu "jest znimi kupa radości - z przewagą KUPY"

No i oczywiście jest komu imponować na narta_ bo tatuś dzisiaj tylko trzy razy glebował. :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...