Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Marzenia...


aleksandra

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do was wszystkich! Napiszcie mi, jakie są wasze Narty marzenie! Jakie chcielibyście mieć. Opiszcie ich cechy, funkcje. Poprostu napiszcie jakie według was nartki to CUDO! Proszę o wyczepujące wypowiedzi :P Pozdrowionka for all :*!

A teraz moje zdanko:

Według mnie najlpesze nartki to Völkl P60 SC Racing (slalom full race). To poprostu moje marzenie... ale co tam, każdy może meć marzenia :P... Narty wzbogacone są o technologię Double Grip (dwa elementy drewniane, które eliminują niebezpieczeństwo deformacji oraz dwukrotnie podwyższone ścianki boczne zwiększające efekt krawędziowania). Stabilne nade wszystko przy większej prędkości. Łatwe podczas inicjacji skrętów jak i w fazie wyjścia. Można wykorzystać skumulowaną w nich energię i łatwo dokręcać skręty. Łatwo korygują błędy. Nic dodać, nic ująć- CUDO :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia...

hehe niezle wymaganka !!!!!!!!!! :) po pierwsze milo cie widziec bo tu zadko plec piekna nnas odwiedza...... ale jednak ..... ja co sezon mam nowe marzenie ......... fisher RC mabe............ahhhhh ale mysle ze na tych co mam tez seim da jezdzic byle tylko byl snieg !! i na tym narazie skupiam swoje marzenia ....... pozdrofka wielkie dla Ciebie Aleksandro ...

raksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia...

A ja kocham narki i dziewczyny i jest mi baaardzo przyjemnie przywitać nową Narciarkę!!:))))

Zdecydowanie na stoku , z narkami i w gumie wyglądacie booosko!

Tę gumę to chyba wymyślił zdesperowany eskimos który pozazdrościł nam widoków latem na plaży:) ale chwała mu za to!;)

Gorące pozdrowienia dla Was Dziewczyny!!!!:)))

gryźli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia...

HCX tak................... :) to są bardzo przyjemne narty

I od pwenego czasu pomagają mi jeżdzić (dla początkujących - TO JA:)

Co prawda kobietą nie jestem ale uważam że dla kobiet pasują.

A kobieta na HCX na najleprzy przyjaciel narciarza bo Cię rozumie w Twoim zapale, a to u nich jest nieczęsto spotykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia...

No nie przesadzaj z sarkazmem!

Kobiety kochają narty a my kochamy kobiety które kochaja narty ;)

A chromosom Y zanika :(

P.S

Moja Kobieta jeżdzi na nartach wiec wiem co piszę :))

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia...

mi pękła pod butem w ub. sezonie. Folc mi wymienił, ale znów się teraz piętka rozkleja. Poza tym OK. Ale z drugiej strony zaczynają mnie męczyć ciasne skręty... longing za szerokimi przestrzeniami puchu i pożądnymi crossami pod nogami.. Bandit XX np...

mmmmmm

może w marcu trafi się jaki dobry puszek w 3 dolinkach...

Pozdr.,

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...