Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam.


Homar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W paru wątkach tego forum posłużono sie moją osobą, konkretnie jej nieobecnością jako atak na jedenego bądź grupe forumowiczów, chciałbym przypomnieć że jeżeli ktoś bardzo chce wiedzieć co u mnie to jest ze mną kontakt np gg, niekoniecznie muszą to być domysły i polowanie na czarownice. Wydawało mi się posuwanie się do naginania pewnych faktów - przedstawianie powodów na podstawie domysłów i korzystania na czyjejś nie wiedzy nie jest czymś co przystoi moderatorowi najlepszego forum narciarskiego w Polsce.

Zniknąłem z forum bo miałem na to ochote, a nie z powodu kogoś ani już tym bardziej tego że ktoś pisał w taki a nie inny sposób, uważam że żyjemy w wolnym kraju a internet to miejsce dające nieograniczoną wolność jeśli chodzi o te sprawy - "rób co chcesz" wszystko ma jakieś granice nie wiem czy zostały one przekroczone w wątku "przestroga!!" bo... bo nie można go przeczytać trudno spóźniłem się, w każdym bądź razie jeżeli ktoś mi przeszkadza jak np Łokieć to dodaje go do listy ignorowanych i nie przejmuje sie zawartością merytoryczną postów tego użytkownika. Choć nie ukrywając pare spraw mnie irytowało i mówiłem o tym głośno nic sie nie zmieniło wiec podejrzewam że i to miało wpływ na moją decyzje, najważniejsze na koniec czyli mój wiek a co za tym idzie... egzamin który jest dla mnie nieco ważniejszy niż forum mianowicie matura, wiec każdą wolną chwile staram się spedzać raczej nie przed komputerem. Wydaje mi się że wyjaśniłem swoją nieobecność na forum.

Jednocześnie pragnę zaznaczyć że w dalszym ciągu uważam to forum za najlepszą encyklopedie wiedzy narciarskiej i nie tylko ,a ludzi poznanych tutaj za ziomków, nie sądze żeby moja nieobecność była szczególnie zauważalna, wróce tu jak tylko bede uważał że moge coś do tej społeczności wnieść...

P.S. Dziękuje niektórym za zaproszenie i miłe PM'y

aaa co do sytuacji na forum: z dawnych czasów, jak jeszcze mnie nie było na swiecie istniały takie filmy jak westerny i tam w salonach mozna było zauważyć takie tabliczki nie strzelać do... w tym momencie moderatorzy powinni mieć takie podpisy :P z koncówką moderatorzy!

Z narciarskim pozdrowieniem Marcin H.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...