Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazd narciarski dla "biednego" ucznia


Szymn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Planuję w tym roku pojechać na narty, i jako uczeń liceum jestem zainteresowany ofertami z najniższej półki. (mogę spać wszędzie, tylko żeby w nocy nie wiało za bardzo) Może się to wydać komuś głupie ale czy zapłacę za 5 gwiazdek czy za 4 to poprostu wyrzucone pieniądze booo...jadę tam jeździć na nartach, a nie mieszkać w hotelu za granicą. Jeśli znacie takie oferty to poproszę o jakieś info: strona internetowa albo coś (jeśli owy "ośrodek" ją ma)

Ważne rzeczy:

1. Za granicą

2. Dojazd Autobusem (co podnosi całość o jakieś bodajże 300 zł?)

3. Żeby do wyciągu nie było więcej niż... 4km, poranna rozgrzewka/spacerek dobrze może zrobić.

Myślę że nie jestem zbyt wymagający, ale pomimo tego ciężko coś znaleźć jeśli się szuka raz pierwszy. Ilość osób: 2. Wyżywienie: może być w cenie, może nie być, obojętnie.

PS. Piszę to w tym temacie (Alpy), bo tutaj jest najwięcej odziedzin, wyjazd może być w sumie wszędzie - Słowacja i Czechy również wchodzą w grono poszukiwań:)

Z góry dziękuję za pomoc.

Szymn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w wyszukiwarce "narty Alpy" i szukaj organizowanych przez biura podróży wyjazdów autobusowych z wyżywieniem. Jak coś wpadnie ci w oko, to wtedy pytaj na forum o konkrety. Na pytanie typu "chciałbym pojechać na narty za granicę - dokąd?" naprawdę trudno jest sensownie odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Planuję w tym roku pojechać na narty, i jako uczeń liceum jestem zainteresowany ofertami z najniższej półki. (mogę spać wszędzie, tylko żeby w nocy nie wiało za bardzo) Może się to wydać komuś głupie ale czy zapłacę za 5 gwiazdek czy za 4 to poprostu wyrzucone pieniądze booo...jadę tam jeździć na nartach, a nie mieszkać w hotelu za granicą. Jeśli znacie takie oferty to poproszę o jakieś info: strona internetowa albo coś (jeśli owy "ośrodek" ją ma)

Ważne rzeczy:

1. Za granicą

2. Dojazd Autobusem (co podnosi całość o jakieś bodajże 300 zł?)

3. Żeby do wyciągu nie było więcej niż... 4km, poranna rozgrzewka/spacerek dobrze może zrobić.

Myślę że nie jestem zbyt wymagający, ale pomimo tego ciężko coś znaleźć jeśli się szuka raz pierwszy. Ilość osób: 2. Wyżywienie: może być w cenie, może nie być, obojętnie.

PS. Piszę to w tym temacie (Alpy), bo tutaj jest najwięcej odziedzin, wyjazd może być w sumie wszędzie - Słowacja i Czechy również wchodzą w grono poszukiwań:)

Z góry dziękuję za pomoc.

Szymn

Nie wiem jaki termin Ciebie interesuje, ale jak Alpy to Francja, a jak Francja autokarem to z nimi: http://espacetrans.pl/francja_autokar.htm

Spokojnie można wybrać ofertę do 1500 zł (autokar, zakwaterowani, skipass). Wytanić można w ten sposób, że zgadzasz się na dokwaterowanie do innych uczestników i nie musisz płacić za nie wykorzystane łóżka w apartamencie. Jedzonko z polski w plecak. W każdym apartamencie jest wyposażona kuchnia. Będzie problem tylko z rozgrzewką, gdyż przeważnie mieszka się do 50m-100m od wyciągu (albo jeszcze bliżej):D:D

Zobacz np to: http://espacetrans.pl/autokarowe/val%20thorens%20orelle.html

Edytowane przez fanatyk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dostawałem"...do Francji zawsze jeździłem na zorganizowane wyjazdy...tłumaczono nam że właśnie tak to wygląda, przy opłacaniu całego apartamentu dla grup zorganizowanych dostaje się skipass...myślę że jeśli płaciłem za taki wyjazd ok 1100zł, nocleg,transport,ubezpieczenie,skipass...gdzieś jakaś zniżka musi być( skoro właśnie sam karnet kosztuje ok 200E) pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...